Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,206
45,798
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Babamin bir anlık dalgınlığıyla olmuş kendisi iyi çok şükür. Sizce pert kaydı çıkar mı? Havayastığı açılmadı.
Çok geçmiş olsun hocam. Allah beterinden korusun. Pert ile ilgili bir şey demek güç. Açıkçası yetkili servisin ve eksperin çıkaracağı faturaya bağlı biraz. Ama inşaallah perte çıkar ve paranızı alırsınız diyelim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Babamin bir anlık dalgınlığıyla olmuş kendisi iyi çok şükür. Sizce pert kaydı çıkar mı? Havayastığı açılmadı.
Töbe Yarabbim şok oldum şu an :confused: Daha kaç gün önce sıfır yıkama fotosu olan araba ya çok çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Moral bozmak istemem ama perte çıkar gibime geldi, çıkmasa da bence siz çıkartmak için uğraşın yenisini alırsınız ama bu tamamen size kalmış tabii ki

TBlackeye

Asfalt Kurutucu
10 Ara 2017
35
167
735
28
Ankara
Geçmiş olsun.
Ihlara Rallisi için hazırlanıyorum dün Akçalı sprey boyayla jantları boyadım bugünde lastikleri değiştirip orjinal ölçüsüne döndüm.
165/80/15
nOBPol.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Büyük geçmiş olsun. Karter, motor, yürüyen faktörleri de devreye girerse perte çıkar. Altyapıda hasar yoksa airbag'lerin açılmadığını da düşünürsek çıkmaz diye tahmin ediyorum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Geçmiş olsun @OguzhanC umarım perte çıkar paranızı alırsınız öbür türlüsünü bizim bu ikinci ele anlatması zor.Tavanın, kapıların ve kaputun değişecek olması perte ayırma ihtimallerini arttırabilir.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,025
1,996
2,770
Marka
Subaru
Geçmiş olsun. Arabam görse imana gelir resmen "daha yeni baby shower yapmış araç ne hale gelmiş fani dünya" diyip oruç tutmaya başlar. Tekrar geçmiş olsun.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
767
1,632
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Öncelikle iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. 2 gün içinde eksper raporu çıkacak. Birde sanırım ufak bir yanlış anlaşılma olmuş aracı 0 değil 2.el almıştık 2016 model 30 bindeydi. 18 gün ve 2000 km sonra bu kaza oldu. Cana geleceğine mala gelsin demekten başka elden bir şey gelmiyor malesef.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Öncelikle iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. 2 gün içinde eksper raporu çıkacak. Birde sanırım ufak bir yanlış anlaşılma olmuş aracı 0 değil 2.el almıştık 2016 model 30 bindeydi. 18 gün ve 2000 km sonra bu kaza oldu. Cana geleceğine mala gelsin demekten başka elden bir şey gelmiyor malesef.
Yine de çok üzücü, daha sıfır gibi araba sonuçta :( Sonuç ne oldu peki, bir gelişme var mı?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Akünün ömrünü azaltıyor diye follow me home özelliğini kapattığım doğrudur. İyice psikopata bağladım :D
FollowMeHome selektörü çekmediğinde çalışmıyor ki zaten? Çalıştığında da en uzunu 1dk filan oluyor. Senin dediğin kilide bağlı olan karşılama/selamlama gibi bir fonksiyon olmasın?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım