Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

yehanohaa

Profesör
16 Eyl 2016
104
203
1,185
Jantlar oldukça güzel olmuş, oem+ duruyor totalde ama temizlemesi oldukça zordur diye tahmin ediyorum :D
Jantların Maşallahı var hatatat

Teşekkür ederim daha temiz jantlar sizin araçlarda olur umarım :) shangai 17 oem scirocco jantı et33 olduğu için (dijon et49) 16 mm spacer varmış gibi dışarı çıktılar bir de çamurluk içleri spacer olmadan doldu :)

hocam sormayın arabayı temizlemekten daha uzun sürüyor 😄 derdimi tasamı unutuyorum temizlerken başka bir dünyaya gidiyorum öyle bir avantajı var diyeyim :)

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Screenshot_20200618_173419_com.android.gallery3d.jpg

Geçen gün yine şuursuzum, azraile göz kırpıyorum falan kronometrem zaten ayarsız, takılıyorum öyle. Prokartların frenleri arkada değilmişçesine geziyorum...

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 27057
Geçen gün yine şuursuzum, azraile göz kırpıyorum falan kronometrem zaten ayarsız, takılıyorum öyle. Prokartların frenleri arkada değilmişçesine geziyorum...
Zamanında ağzının suyu aka aka azraille nasıl dans ettiğini anlatanlar bugün göz kırpıldığını söylüyor-uyarıyor boşver takılma değmiyor bile. Dediğim dedik çaldığım düdük !

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
her gördüğümde sahibindene girip bakıyorum, maşallah diyim de sıkıntı olmasın.
Rengi ve donanımı özeldi galiba ondan öyle algılıyo olabilirim
Hay Allah razı olsun, hepimiz için maşallah 🧿, renk olarak bu renkten fazla yok Tasman Blauw diye geçiyor, donanım olaraksa normal GLS, daha dolu Ghia’lar mevcut ama GLS lere has bu kırmızı şeritler muhtemelen bordo-mavi kontrast oluşturduğu için böyle duruyor.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Kırmızı şeritler E30 M3 sport evoyu çağrıştırıyor bana. Sanki özel bi donanım paketine sahipmiş gibi geliyor o açıdan arabanın aorasını değiştirdiğini düşünüyorum. Kazasız belasız eskit inşallah
Hay Allah razı olsun, hepimiz için maşallah 🧿, renk olarak bu renkten fazla yok Tasman Blauw diye geçiyor, donanım olaraksa normal GLS, daha dolu Ghia’lar mevcut ama GLS lere has bu kırmızı şeritler muhtemelen bordo-mavi kontrast oluşturduğu için böyle duruyor.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kırmızı şeritler E30 M3 sport evoyu çağrıştırıyor bana. Sanki özel bi donanım paketine sahipmiş gibi geliyor o açıdan arabanın aorasını değiştirdiğini düşünüyorum. Kazasız belasız eskit inşallah
Sağolasın, @2jzihtiyar evet onlar çok etkiliyor bence de ama zamanın içinde bir hayli solmuşlar.Kaliteli bir malzeme bulursam çıtalardaki kaliteli şeridi sökmeden üstüne bir uygulama yapmayı düşünüyorum, çünkü solmadan dolayı rengi atıyor.

Amin, iyi dileklerin için sağolasın, daha iyileri sana nasip olsun.Elimden geldiğince dikkat ediyorum.Dikkatli biniyorum şimdilik memnunuz zorda-darda kalmadıkça devam.

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sağolasın, @2jzihtiyar evet onlar çok etkiliyor bence de ama zamanın içinde bir hayli solmuşlar.Kaliteli bir malzeme bulursam çıtalardaki kaliteli şeridi sökmeden üstüne bir uygulama yapmayı düşünüyorum, çünkü solmadan dolayı rengi atıyor.

Amin, iyi dileklerin için sağolasın, daha iyileri sana nasip olsun.Elimden geldiğince dikkat ediyorum.Dikkatli biniyorum şimdilik memnunuz zorda-darda kalmadıkça devam.
Çıkartıp boya bence ya daha temiz olur plastik sonuçta. Bu arada bu araç nerde :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çıkartıp boya bence ya daha temiz olur plastik sonuçta. Bu arada bu araç nerde :D
Çıkartınca bir daha tutmayabilir, boyaya girişmeden üstüne folyo çekmeyi düşündüm.En temiz sıkıntısız çözüm o, diğer mesela aksesuarcılarda satılan ucuz şeritler pek hoşuma gitmiyor.

Ankara’da ikamet ediyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım