Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

Kursad

Profesör
7 Mar 2018
68
97
1,060
24
Antalya
Marka
Ford
aracın kondisyonu çok iyi görünüyor. garaj başlığında var mı bilmiyorum fakat eğer yoksa en kısa zamanda görmeyi çok isterim :)
Garajda @Mt.Akina nın detaylı, çok güzel bir Sierra başlığı varken benzer şeyleri anlatmaya gerek yok :D . İleride hatrı sayılır güncellemeler yaparsam elbette neler yaptığım hakkında bir başlık açarım.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Garajda @Mt.Akina nın detaylı, çok güzel bir Sierra başlığı varken benzer şeyleri anlatmaya gerek yok :D . İleride hatrı sayılır güncellemeler yaparsam elbette neler yaptığım hakkında bir başlık açarım.

Sen yine de açmalısın @Kursad güzel bir aracın var🧿 ayrıca eminim benden çok daha farklı şeyler deneyimlemişsindir. Herkesin yorumlaması farklı sonuçta :) en olmadı bir şey yorumlamaya gerek kalmadan günlük tarzında tutarsın, şunu yaptım bunu yaptım gibisinden güzel olabilir.;)

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,283
16,185
5,720
çanakkale
Marka
Renault
65 litre depo mu olur !!
IMG-20211118-WA0088.jpg

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
kGF5IH.png

Dandirik sac problemleri vol 6363738.

gecen ufak firtinada tavana irili ufakli seyler uctu. Sonuc 6 gocuk ustasi aradim. Ya tavan sokulecek ya yapilmaz cevaplarini aldim. Bir adet yabanci usta hic sokmeden yapti .

bu resimde de istanbul davarlarinin kapi acmalari sonucu nokta nokta gocuklu camurluk goruyoruz .

arac qashqai. Cidden japon arabalarinin sac ve boya lari problemli.(kismi japon kismi fransiz arabasi diyelim)

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
783
1,496
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Ilk kez dizel araç kullanıyorum ve sakin kullanimda sehirlerasi yol yaptigimda 5.6 yaktı.5 civarı olur diye düşünüyordum.

CRDI iyidir, hoştur. Ancak Ford'un TDCI motoru yada Reno'nun DCI motoru kadar yakıt tasarufu yapamaz.

Benim manuel 136 crdi 4.5-5 arası gezinir uzun yolda. Coğrafya'ya göre değişir tabi. Her uzun yol aynı olmuyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım