Arabanızın, yaptıramadığınız masrafları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
bizim doblonun hidrolik direksiyonundan da garip garip sesler geliyor bakalım
Kaç para kaçacak bize acaba?
Onun haricinde maşallah bir sorunu yok:) he birde clio'mun sağ stop lambası yanmıyor işin tuhafı bakım için gittiğim servisten çıktım eve geldim öyle patladı kendileri.. değiştir beni diye kendini gösteriyor ama iş,güç en kısa zamanda yaptıracağım ..
2010 da cikan kasa ise doblo. Ön amortisor takozundan geliyodur abi ses

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Depo şamandırası, koltuk ayarı(alçalmak istemiyor nedense sadece yükseliyor :) ), far ayarı, içeriden kilitleyince arka kilitlerin kapanmaması, arka fren diskleri, polen filtresi, gaz teli ayarı, bagaj amortisörü, gaz kelebeği temizliği. Hepsi ufak tefek şeyler aslında ama yan yana gelince korkutuyor.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Sis farı dış camı değişmeli, servise 90 lira
Detaylı iç temizlik yapılmalı 300 lira
trimlerde soyulma var kaplama yapılmalı
yazılım yaptırma planı var 600 lira
araç ici kameram var sigortaya kablo çekmem lazım
ayak aydınlatma yapmak istiyorum
ön ve arka tamponu boyatmak istiyorum
komple fren sistemini değiştirmek istiyorum, çok yetersiz
ön balatalar piste girdiğim için kaydı, değişmem lazım
piste girdiğim için fren hidroliğini değişmem lazım
Android li kaliteli bir multimedya alasım var

kısacası hep keyfi harcama, herhangi bir masrafı yok

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
105bin bakımı geliyor sömestrda yaparım diye düşünüyorum. Yağ filtre takımı indirimli almam yeterli işçilik bana ait. Yaylı volan soğuk havada ilk çalıştırmada ses yapıyor seti değişecek 1000 tl, işçilik de ödemem lazım kendim yapmak istesem aracı kaldıracak şanzımanı indirecek yer yok :( Onu da yazın değiştiririz tahminimce

Emin32

Profesör
8 Eki 2016
132
53
1,035
Arkadaşlar arabanın ilk çalıştırışta siyah duman atması normal mi yoksa servise mi gideyim araç dizel 1.5 dci grand scenic km:60.000

Emin32

Profesör
8 Eki 2016
132
53
1,035
Normal. Seyir halindeykende goruyorsan aynadan anormal. Carbon clean tedavisi iyi gelir, ama devamlilik ister.
Yok sadece ilk çalıştırmada yani araç seyir halindeyken biraz zor çünkü egzoz iç tarafta gizli ama motor ısındıktan sonra gaza 3000 devire kadar yükleniyorum o zaman duman gelmiyor zaten soğuk havalarda aracı ilk çalıştırmada yapıyor birde gece 12 gibi -6 gösteriyordu derece aracı çalıştırdım duman benzinli arabadaki gibi ısınana kadar çıkmıştı bu normal mi kusura bakmayın yeni konu açmamal için buraya yazdım

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Yok sadece ilk çalıştırmada yani araç seyir halindeyken biraz zor çünkü egzoz iç tarafta gizli ama motor ısındıktan sonra gaza 3000 devire kadar yükleniyorum o zaman duman gelmiyor zaten soğuk havalarda aracı ilk çalıştırmada yapıyor birde gece 12 gibi -6 gösteriyordu derece aracı çalıştırdım duman benzinli arabadaki gibi ısınana kadar çıkmıştı bu normal mi kusura bakmayın yeni konu açmamal için buraya yazdım
Normal o da. Once beyaz, sonra siyah atmaya baslar, sonra da normale doner. Downshiftle gaza oturunca cikmiyorsa duman sorun yok bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım