Araç kokusu

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aynen. Zaten bu oto kokusu denen şey neden kullanılır anlamıyorum. Arabada sigara içenler hadi neyse (onu ayrıca anlamam) de sigara içilmeyen, yabancı madde taşınmayıp dümdüz kullanılan arabalarda yaşı ne olursa olsun kendi kokusu daha güzel gelir bana.
Sürekli değilse de arada bir hafif bir koku (özellikle yeni araç kokusu diye satılanlar) kullanılırsa, arabanın içine o koku siner ve bahsettiğiniz hoşunuza giden güzel koku sürekli kalır.

Bu arada bir ara arka emniyet kemerlerine araç kokusu asmıştım, arabanın içinde direk burna gelmeyen hafif bir koku kalıyordu. Bayağı güzel oluyordu. Arkada sürekli yolcu taşımayan herkese bir seferlik denemesini tavsiye ederim.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Sürekli değilse de arada bir hafif bir koku (özellikle yeni araç kokusu diye satılanlar) kullanılırsa, arabanın içine o koku siner ve bahsettiğiniz hoşunuza giden güzel koku sürekli kalır.

Bu arada bir ara arka emniyet kemerlerine araç kokusu asmıştım, arabanın içinde direk burna gelmeyen hafif bir koku kalıyordu. Bayağı güzel oluyordu. Arkada sürekli yolcu taşımayan herkese bir seferlik denemesini tavsiye ederim.
Hocam, bu ilk linkteki ürünü alıp ileri de aktardan vanilya aroması alıp koymayı düşünüyorum. Sanıyorum ki sarsılıp da araca dökülmez.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Çok sağlıklı olduğunu düşünmediğim için kullanmıyorum
Ha bir de çocuk faktörü

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam, bu ilk linkteki ürünü alıp ileri de aktardan vanilya aroması alıp koymayı düşünüyorum. Sanıyorum ki sarsılıp da araca dökülmez.
Araç Bedford, AS 250 filan değilse döküleceğini sanmam :D İçine aktardan alınan doğal ürünün konması da gayet mantıklı. Hatta vanilyayla beraber pirinç de koy, rutubet alıp çamur olmasın, tane tane kalabilsin :)
Yalnız çoğu kişinin aksine, ben havalandırma ızgaralarına bu şekilde takılan kokulara soğuk bakıyorum. Sebebi de ızgaraların deforme olması, hatta bazen de kırılması. Onun dışında gayet makul.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım