Assetto Corsa oynayanlar

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Kariyerde KTM X-Bow kullanmak ne zor arkadaş. G27'yle manuel ve asistansız oynuyorum araba dikkat testi gibi en ufak hatada yanlama, biraz abartırsan spin.

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
GTR ve ring... Daha ne ister insan :)
Screenshot_ks_nissan_gtr_ks_nordschleife_25-6-116-15-53-57.jpg

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Xbox360 koluyla oynanir sanirim? Project cars oynaniyordu

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
siz neyle oynuyorsunuz ? set mi var ?
Logitech F710 ile oynuyorum, daha doğrusu oynamaya çalışıyorum. Uzun zamandır DFGT arıyorum fakat hiçbir yerde kullanılmamış olarak bulamadım. Şu an piyasada çok uyduruk direksiyonlar ve G27 gibi pahalı sayılabilecek direksiyonlar var. Dolayısıyla beklemedeyim.

S

Sodalayn

Ziyaretçi
arkadaşlar dayanamadım aldım oyunu steamden ekleyelim birbirimizi kapışırız ring de :D steamcommunity.com/id/murtimus

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Corsacılar, oyunu yeni aldım, Xbox Controller kullanmak istiyorum ama, controller seçersem manuel şansı sunmuyor, custom wheel ayarlarından tuşları atayarak yapmaya çalıtığımda ise Gaz, Fren, Direksiyon, Debriyaj ve El Freninin yüzdeli tuşlara atanabilceğinden dolayı butonlara atanmasına izin vermiyor.Controller üzerinde yeteri kadar reostalı tuş yok yani yine patlıyorum. Kısacası ben bu oyunu controllerden nasıl oynarım bi yardım?

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Corsacılar, oyunu yeni aldım, Xbox Controller kullanmak istiyorum ama, controller seçersem manuel şansı sunmuyor, custom wheel ayarlarından tuşları atayarak yapmaya çalıtığımda ise Gaz, Fren, Direksiyon, Debriyaj ve El Freninin yüzdeli tuşlara atanabilceğinden dolayı butonlara atanmasına izin vermiyor.Controller üzerinde yeteri kadar reostalı tuş yok yani yine patlıyorum. Kısacası ben bu oyunu controllerden nasıl oynarım bi yardım?
Allah allah bende xbox360 kolu var daha once project cars oynamistim corsayi kacak indirmistim ama ilk surumu falandi galiba hicbir ayar yapmadan direk taktim kolu project carstakinin aynisi olmustu diye hatirliyorum.oyunu bende bugun aldim ama indirmedim henuz indirincr bakarim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim böyle güzelim oyunlar için önce bilgisayar almam lazım zira i5 işlemcili asus laptopum 6ncı senesine girdi ve beni değiştirirmisin canım diye arada bi kibar kibar tavırlar kasılmalar gerilmeler falan gösteriyor :D :D

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Allah allah bende xbox360 kolu var daha once project cars oynamistim corsayi kacak indirmistim ama ilk surumu falandi galiba hicbir ayar yapmadan direk taktim kolu project carstakinin aynisi olmustu diye hatirliyorum.oyunu bende bugun aldim ama indirmedim henuz indirincr bakarim
Kol takınca tanıyor ama X shift up B shiftdown o kadar, debriyaj, el freni bende olmayınca ne anladım ben.

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Kol takınca tanıyor ama X shift up B shiftdown o kadar, debriyaj, el freni bende olmayınca ne anladım ben.
Debriyajdan kastiniz ne anlayamadim shiftleri kendi atmayip siz yukseltip dusuruyorsunuz bu hep boyledir ki zaten f1 vites gibi yani.gercekten debriyajli falan istiyorsaniz onu hicbir kolda yapamazsiniz onun icin g27 falan lazim.el frenide mutlaka vardir project carsta a tusuydu ama hic kullanma geregi duymadim ben

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım