Assetto Corsa oynayanlar

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
porsche pack 3 sahibi arkadaşlarla bi GT3R cup mı yapsak kendi aramızda? :D:D
Steam id'm aaygen, pack olsun olmasın ekleyin gazlayalım. DLC olmayan araçlarla da ufak bi turnuva tarzında yarışabiliriz, yarışları kaydedebilirim burada paylaşmak üzere

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Debriyajdan kastiniz ne anlayamadim shiftleri kendi atmayip siz yukseltip dusuruyorsunuz bu hep boyledir ki zaten f1 vites gibi yani.gercekten debriyajli falan istiyorsaniz onu hicbir kolda yapamazsiniz onun icin g27 falan lazim.el frenide mutlaka vardir project carsta a tusuydu ama hic kullanma geregi duymadim ben

Ya ben Forza oynarken A yi debriyaja atadım basılı tutarken gerekli tuşa basinca shift up-down oluyor. tokanla yanlama vs icin güzel ayrica süre baya düşüyor en azindan forzada onu aradim yani

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
YA ALLAHIM ya şu sınav beni mahvetti yaa steam'e aldım G27 köşede duruyor ama oynayamıyorum yaz tatiline artık...oyun mükemmel arkadaşlar,oynamayan varsa GRID 2'yide öneririm 3kere bitirdim

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Ya ben Forza oynarken A yi debriyaja atadım basılı tutarken gerekli tuşa basinca shift up-down oluyor. tokanla yanlama vs icin güzel ayrica süre baya düşüyor en azindan forzada onu aradim yani
vardır muhakkak assetto corsada da, yabancı kaynakları (özellikle kendi official forumu ve subredditi, redditte yoksa post yaz) araştır bence

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Corsacılar, oyunu yeni aldım, Xbox Controller kullanmak istiyorum ama, controller seçersem manuel şansı sunmuyor, custom wheel ayarlarından tuşları atayarak yapmaya çalıtığımda ise Gaz, Fren, Direksiyon, Debriyaj ve El Freninin yüzdeli tuşlara atanabilceğinden dolayı butonlara atanmasına izin vermiyor.Controller üzerinde yeteri kadar reostalı tuş yok yani yine patlıyorum. Kısacası ben bu oyunu controllerden nasıl oynarım bi yardım?
indirdim oyunu , şu şekilde oluyor yarışa başlamadan önce herşeyi seçtikten sonra alttaki 3 kutudan sanırım ortadakiydi , auto gearbox seçeniğini kaldırın.aynı şekilde traction control vs de kaldırabilirsiniz.ben hepsini kaldırdım bir tek abs açık ama oyun bir hayli terletti beni hala alışamadım.project cars bu kadar zorlamıyordu bu daha bir zor olmuş ama oyun çok güzel .. şuana kadar oyundaki hot hatch eksikliğini sevmedim ayrıca dream packlerin hepsini alınca tüm arabalar açık olur sandım birde porshce ve japanese packler varmış oda sinirimi bozdu açıkcası :)

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Arkadaşlar, önerebileceğiniz güzel bir direksiyon sistemi var mıdır? Logitech DFGT istiyordum fakat yer yarıldı da dibine girdi sanki. Bir üstüne çıkmaya çalışırsam da fiyat uçuyor. Aramızda CUP yapmayı çok isterim fakat F710 ile ancak kazaya sebebiyet verebilirim. Şu an sadece track day serverlarında takılabiliyorum.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Arkadaşlar, önerebileceğiniz güzel bir direksiyon sistemi var mıdır? Logitech DFGT istiyordum fakat yer yarıldı da dibine girdi sanki. Bir üstüne çıkmaya çalışırsam da fiyat uçuyor. Aramızda CUP yapmayı çok isterim fakat F710 ile ancak kazaya sebebiyet verebilirim. Şu an sadece track day serverlarında takılabiliyorum.

Sahibindende bolca DFGT var, uretimi bittiginden magazada bulamazsin mecburen sahibindenden bakman gerek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

zenesturhan

Profesör
7 Eyl 2016
180
246
1,185
Ankara
ayarlayalım hep beraber oynayalım
Server açabilen varsa çok güzel olur istediğimiz otomobillerle çıkabiliriz

Son düzenleme:

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
indirdim oyunu , şu şekilde oluyor yarışa başlamadan önce herşeyi seçtikten sonra alttaki 3 kutudan sanırım ortadakiydi , auto gearbox seçeniğini kaldırın.aynı şekilde traction control vs de kaldırabilirsiniz.ben hepsini kaldırdım bir tek abs açık ama oyun bir hayli terletti beni hala alışamadım.project cars bu kadar zorlamıyordu bu daha bir zor olmuş ama oyun çok güzel .. şuana kadar oyundaki hot hatch eksikliğini sevmedim ayrıca dream packlerin hepsini alınca tüm arabalar açık olur sandım birde porshce ve japanese packler varmış oda sinirimi bozdu açıkcası :)
bunları yapınca F1 kulakçık gibi oluyor işte yine dediğime dönüyorum, sanırım oyun reostalı olmayan tuşa debriyaj ataması yaptırmıyor

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
ayarlayalım hep beraber oynayalım
Server açabilen varsa çok güzel olur istediğimiz otomobillerle çıkabiliriz
ben açabiliyorum. online oyun konusunda belirttim bir kaç kez açayım girelim beraber diye ama pek takan olmayınca üstelemedim. Biz arkadaşlarla takılıyoruz arada 3-4 kişi. bu akşam 7den sonra falan evde ve müsait olurum. Gelen olursa girebiliriz

Tüm dlc'ler mevcut bu arada. İstenilen şekilde kurabilirim

Son düzenleme:

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
ben açabiliyorum. online oyun konusunda belirttim bir kaç kez açayım girelim beraber diye ama pek takan olmayınca üstelemedim. Biz arkadaşlarla takılıyoruz arada 3-4 kişi. bu akşam 7den sonra falan evde ve müsait olurum. Gelen olursa girebiliriz

Ringde turist günü yapabiliriz ısınma açısından, eğlenceli olur.

S

Sodalayn

Ziyaretçi

Ben gelirim bende dream packlerin hepsi mevcut digerleri yok

zenesturhan

Profesör
7 Eyl 2016
180
246
1,185
Ankara

olur oynayalım girelim hasar %50 den az olursa sevinirim sonra başa dön olmasın nerden haberleşelim ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım