Başarılı Araç Fotoğrafları

mete25

Panpa
4 Mar 2019
520
1,280
2,520
Ankara
Marka
BMW
tumblr_mrfrv1pT2L1spxf8so1_1280.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Asfalt, Ragnotti ve Renault, gelenek bozulur mu bozulmaz :), uçan tabutgil Renault’lardan ikincisi, ilkini Group B’nin kapanışıyla uğurladık, üçüncüye ise Clio 16S geliyor. :)

Bu Fransızlarda(9/11-Clio) zamanında gazladığım hatta patladığım için dahi kendimi şanslı sayıyorum.Sürüşe dair hiç bir şey eksik kalmadı :)

images

Seviyoruz Fransızları ne yapalım :)

Son düzenleme:

Oğuz Baykara

Taklacı Güvercin
4 Tem 2019
6
10
295
İzmir
Marka
Isuzu
Evet konumuz basit, forumda Wallpaper Fotoğrafları konusu var, Arabanızın Fotoğrafları konusu var sizce başarılı çekilmiş-komposizyonu olan araç fotoğraflarını teker teker paylaşalım diye bu konuyu açtım.Buldukça koyarsınız tek seferlik bir olgu değil.Ama sizden ricam aracı bilmeyenler için marka model yıl gibi bilgileri yazabilirsiniz.

Mütevazi olarak başlayayım, aracın süperspor olmasına gerek yok fotoğraf başarılı çekilmiş olsun yeter.En sevdiğiniz araç olmasına gerek yok!

Fiat Panda 1983 4X4

fiat_panda_1983_photos_1.jpg

Aynı aracın fotoğrafı da paylaşılabilir yeterki farklı fotoğraf olsun.

Bu başlığın amacı belki telefonlarımızda bilgisayarlarımızda arada sırada açıp bakacağımız fotoğrafları bulmak olabilir.
ferrari_488_pista_2018_4k-1920x1080.jpg

488 Pista

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım