Başarılı Araç Fotoğrafları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ard arda mesaj yazmak sevmediğim şeyler ama Amerikan konusu açılmış geleneği bozmayalım.Umarım beğenirsiniz ve sizi sıkmıyorumdur, bu konu benim için de iyi oluyor telefonum bazen otomobil resimlerinden dolayı çökebiliyor.Bulması zor bir kaç tanesini gözümüzün önünde tutalım.

Fotoğrafların kalitesi her zaman pixellerle ölçülmüyor ne yazık ki...

En sevdiğim fotoğraflar içinden insan olan insana dokunan fotoğraflar.:)

fe9a16a3ad48427da3fa0c8584d89d3a.jpg

12.jpg

bcd2e6ce02044bed9bd52c3a2247b7b7.jpg

DjEK-f2XoAAjOes.jpg

Son fotoğraf filmini abartı ve çocuksu bulsam da başarılı kurgusu dolayısıyla eklediğim ''Baby Driver'' filminden alınma Lily James'in akıllara zarar güzelliği o filmi baştan sona 10 kere izletir.Marifet ''çıpıldak tüylü baldırlardan ve makyajdan'' geçmiyor, sadelik ve masumiyet benim nazarımda en değerli estetik değer.

American-Graffiti-Mels-Drive-In.jpg

American Graffiti filminden tipik bir Amerikan yol üstü lokantası.

Vanishing Point filminden tipik bir Konya yolu gibi dümdüüüüz yol :D.Route 66 olabilir tam hatırlamıyorum şu an.

faf626f54817af35961c9e5b701b57c9.jpg

Bullit filminden tipik bir S.Francisco Jump'ı ile son veriyorum.

bullitt-chase1.jpg

Sadece filmleri bile eklesek bir sürü malzeme çıkar Amerikan araç fotolarına bazılarını da sonraya saklayalım zevkli makineler vesselam.

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım