batıyomuyuz gençler? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,545
2,722
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Benim anlamadığım bir konu var. 80 milyonluk bir pazar türkiye.
Dolar artınca kimse iphone alamıycak.
Ford satın almıycak. Yine aliexspress alışveriş yapamıycaklar.
Trump bizde çelik ve aliminyum ucuz alcaklarını bile bile vergileri artırma yoluna gitti..
Bu insanlar neden 80 milyonluk pazarı kaybetmeyi sectiler.

Abd nin bundan nasıl bir kazancı var..
ABDnin papazı hatırlamasının tek bir sebebi var. O da seçimler. Trumpin tek derdi İç siyaset malzemesi yapıp 25 milyon oya sahip bir güruhu arkasına almak. Keramet papazda değil yani koltukta...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
ABDnin papazı hatırlamasının tek bir sebebi var. O da seçimler. Trumpin tek derdi İç siyaset malzemesi yapıp 25 milyon oya sahip bir güruhu arkasına almak. Keramet papazda değil yani koltukta...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
iyi de abd tarihinde iki kere seçilen başkan varmı ?

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
açıkçası umrumda değil 1600 e çalışıp oy veren düşünsün fakirler ölsün porsche den selamlar diyen bi kız vardı ona kızmıyorum artık

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Diyorlar ki inşaattan vazgeçmemiz ve üretim ekonomisine geçmemiz lazım. Bunu diyene fazla değil 1 yıl önce vatan haini diyorlardır :D. Bir de üretim ekonomisine geçelim geçmesine de ne çeşit bir program var, hangi kollarda üretim yapacağız, tüm bunları yapacak yetişmiş iş gücü ve bu insanların yurt dışına gitmesini engelleyecek ne çeşit bir önlem alacaksınız? Hooop diye üretim ekonomisine geçiyorsa yarın hemen geçelim zaten

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben minimalizme başladım..
Bu gün canım burger cekti. 13,5 liraydı. Onu dolara cevirip kumbarama attım... Canımı istediği şeylerden vazgeçtimden beri 22 dolar biriktirdim.
Hanım diyette. Bende öğlen bunu yedim...
Bimden aldığımız tavuk sosisi ve 2 günlük salata.. Ekmekte sabahtan kalan yarım ekmek.. Rançh sosla yiyince güzel gidiyo.

IMG_20180811_200208-1600x1200.jpg

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ben minimalizme başladım..
Bu gün canım burger cekti. 13,5 liraydı. Onu dolara cevirip kumbarama attım... Canımı istediği şeylerden vazgeçtimden beri 22 dolar biriktirdim.
Hanım diyette. Bende öğlen bunu yedim...
Bimden aldığımız tavuk sosisi ve 2 günlük salata.. Ekmekte sabahtan kalan yarım ekmek.. Rançh sosla yiyince güzel gidiyo.

Ekli dosyayı görüntüle 14608
Doları banka hesabı üzerinden alıyorsanız haftasonu işlem yapmanızı tavsiye etmem. Dolar 6.42 şuan 6.80den falan veriyor benim banka. Satarken de 6.10

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım