Bu sefer atılması gerekli değildi.. ve atıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thesurgeon

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
10
4
595
tşkler seninde ford montun güzelmiş bende de renault olanı var kapıştıralım mı?

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
sinan kardeşim hayattan zevk almasını biliyor. ben de arabasına çok bindim aşırı keyif alıyorum sadece virajlarını ezbere bilmediği dar sokaklarda fazla hızlı dönmemesini tembihlemişliğim vardır. ani karşılaşmalar sıkıntı yaratabilir. onun haricinde istediği kadar sıksın keyifli oluyor viraj kasmak:)

thesurgeon

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
10
4
595
keyifli olmasına lafım yok zaten roller coaster gibi ama onun ezbere bildiği yolları biz bilmediğimiz için korkutucu oluyor. hatta bayağı korkutucu oluyor :)

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Alakasız ama abi sence okunur mu otomotiv mühendisligi aklımdaki bölümlerden biri

Mühendislik okumak teori bilgisi verir eğer seviyorsanız kendinizi geliştirip hem teori hem uygulama yapabilirseniz çiçek gibi olur :)
benim otomotivde ki son senem, mühendislik okuyup pense tutamayan arkadaşların aksine,
motor, şanzıman, alt takım, otomatik şanzıman a kadar her şeyi söküp toplayabilirim yani sadece okumakla olmuyor maalesef kendinizi de geliştirebilirseniz hevesiniz varsa tavsiye edeceğim bir bölümdür.

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
V
Mühendislik okumak teori bilgisi verir eğer seviyorsanız kendinizi geliştirip hem teori hem uygulama yapabilirseniz çiçek gibi olur :)
benim otomotivde ki son senem, mühendislik okuyup pense tutamayan arkadaşların aksine,
motor, şanzıman, alt takım, otomatik şanzıman a kadar her şeyi söküp toplayabilirim yani sadece okumakla olmuyor maalesef kendinizi de geliştirebilirseniz hevesiniz varsa tavsiye edeceğim bir bölümdür.
Valla hocam teorik bilgi çokta olmasada bazı ustayım diyenlerden daha fazladır belkide övünmek gibi olmasın zaten bu yaz olursa zevkine bi tamricnin yanında calısmayı dusunuyorum

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
V

Valla hocam teorik bilgi çokta olmasada bazı ustayım diyenlerden daha fazladır belkide övünmek gibi olmasın zaten bu yaz olursa zevkine bi tamricnin yanında calısmayı dusunuyorum
ben lisede ford sponsorluğunda okurken hobi olarak sanayiye girdim hem okuyup hem çalıştım ve bırakamadım,
hem para kazandım hem tecrübem oldu daha sonra otokoçta 1 sene staj yaptım beni çağırdılar ama üniversiteye devam etmem gerektiği için gitmedim :) kısacası hevesin varsa ki söylediğine göre heveslisin dostum bence fazla vakit kaybetmeden gir bir dükkana çalış,
biraz ezilecek zorlanacaksın ama emin ol ilerde çok faydasını göreceksin :) daha sonra üniversite de staj yapacaksın orada tecrübeni beğenirlerse seni isterler ve gelişir devam edersin önü açık bir meslek parası da iyidir :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Sanayide ilk kez çalışıcaksan dişini bayağı bi sıkman lazım anforgivın. 27 yaşına geldim hala sanayideki ilk günümü hatırlarım sen düşün artık neler yaşadım neler anlatsam roman olur ahduahshahah

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
Sanayide ilk kez çalışıcaksan dişini bayağı bi sıkman lazım anforgivın. 27 yaşına geldim hala sanayideki ilk günümü hatırlarım sen düşün artık neler yaşadım neler anlatsam roman olur ahduahshahah
normal farklı işlerde birde çalıştım 1-2 hafta tatildeyken canım sıkılıyordu bide tatil parası sıkıntı yok alışırız ilk iş tecrübem değil yani

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Dedem oto tamircisiydi, babam da oto tamircisi bizde sanayide buyuduk desek yeridir:) sanayide esek gibi calistigimiz da oldu haytalik yaptigimiz zamanlarda hic unutamam. Birde erken yasta hayatin zorlugunu ve zorluklarla nasi mucadele etmeye calisildigini gorduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım