Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    99

ercanalhan

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
228
Marka
Opel
2 yıl olacak Motorola Z2 play kullanıyorum.. çok sağlam ve kaliteli bir kasası var.. harici bir jbl stereo haporlör ve harici projeksiyon cihazı ile kullanmaktayım, ayrıca satın alıyorsunuz.. artık telefon eskidi ve modası geçti o ayrı bir konu ancak istediğinizde bir müzik seti, istediğinizde duvara görüntü yansıtabilen bir cihaz olabiliyor.. hafıza ve hız olayına pek girmiyorum çünkü günümüz üst segment telefonları zaten bu konuları aştılar.. kullanıcılar farklı şeyler bekliyor... tek kötü yanı kamerası telefona yakışır derecede kaliteli çekime izin vermiyor. Pili hızlı dolabildiği gibi diğer arkadaşlarında kendi bataryaları mevcut ve farklı renk kapakları takmak için mıknatıs sistemi bu ek cihazlardada var. düşürmediğiniz sürece çıkıp bağlantı sorunu yaşatmıyorlar. bir ara lg de denedi bu ek cihazlarla telefon yükseltme olayını ancak yeniden başlatma ve bağlantı sorunlarını çözememişti..

• Wow
Tepkiler: bt

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
4,078
Marka
Honda
Modüler telefonlar bence güzel fikirdi ama ancak LG ve Motorola'nın telefonlarında olduğu kadar ehlileştirilebilmişti. LG'nin versiyonu bence çok kötü, yine en iyisini Motorola yapmıştı. Ama işte modül fiyatları filan derken tutmadı gitti.

yty

Panpa
Stage 1
Panpa puanı
4,123
Modüler telefonlar bence güzel fikirdi ama ancak LG ve Motorola'nın telefonlarında olduğu kadar ehlileştirilebilmişti. LG'nin versiyonu bence çok kötü, yine en iyisini Motorola yapmıştı. Ama işte modül fiyatları filan derken tutmadı gitti.
Bana göre her şeyin olabildiğince kompakt ve milimalist olması gereken veya bunun için çalışılan bir dönemde onlar yanlış tercihti.

ciftvanoss

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
16
Marka
Renault
Merhabalar herkese, geçen hafta iPad 7. Nesil 10.2 satın aldım derslerimde not almak için, stylus kalem ihtiyacım var,cihazım Apple Pencil 1st gen ile uyumlu fakat fiyatı 700TL, daha makul ve iş görebilecek bir Aktif stylus a ihtiyacım var,bilgisi olan varsa yardıma ihtiyacım var :)

yty

Panpa
Stage 1
Panpa puanı
4,123
Bir soru sormak istiyorum xiaomi telefon kullanıyorum. Telefonda bazı uygulamalar önbelleği dolduruyor bunlar bazılarında gb'ları bulup aşıyor, bu da telefonun hafızasının dolu olmasına neden oluyor, Tek tek uygulama önbelleklerini temizlemek yerine komple bütün uygulamaların önbelleklerini temizlemek mümkün müdür?

Mesela ekteki gibi muud kullanıyorum demin 9-10gb önbellek kullanımı gösterdi ve bu dahili depolamayı da dolduruyor, temizledim bu şekilde keza Instagram chrome vs de onun kadar tüketmese de 700-800mblara kadar önbelleği dolduruyor.

Diğer eklerdeki gibi önbelleği temizle vs fonksiyonları işe yaramıyor, yalnızca uygulama ayarlarındaki işe yarıyor.

Ekli dosyalar