Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
2010 da Samsung galaxy s3 aldım 2017 ye kadar çok memnun olarak kullandım.2011 de ekranı çatladı yaptırmadım iyi karar vermişim.2017 de media markt(electro word de olabilir)batarken çok uyguna iphone 7 plus 256 gb aldım.geçen hafta yere düştü ekran açıldı mikrofon ve hoparlör patlamış.artık tablet gibi kullanıyorum.samsung iphoneden çok daha kullanışlıudı.en basitinden ekranı ikiye bölüp film izlerken whatsapa bile girebiliyordum.iphone vw gibi seveni sever kalitelidir ama çok boş

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Huawei Mate 10 Lite.
Sorun yumağı Gm 5 plus'tan geçtim, çok mutluyum.
Parmak izi, yüz tanıma(kamerayı kullandığı için karanlıkta açmıyor tabii), ele alınca açılma, önde iki arkada iki kamera(bu konuya hiç hakim değilim ama fiyatına göre çok iyi olduğunu söylüyorlar) falan şımartıyor adamı...
Arayüzünü beğeniyorum.
Şarjı yeterli.
Hoparlör ses yüksekliği iyi ancak kulaklığa yatırım yapayım, flac dosyalarından kaliteli müzik dinleyeyim derseniz hayal kırıklığı olur ses kalitesi kötü.
Kronik sorun olarak internetten okuduğum kadarıyla bazılarında ekran sararması, WhatsApp'ta fotoğraf çekerken karanlık çıkması gibi sorunlar oluyormuş bana vurmadı daha piyango.
Android'den aforoz edilme mevzusunu bir kenara koyuyorum çünkü ileride ne olur ne biter kestiremiyorum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Xiaomi mi 8 se. Ustelik ithalat garantili olunca 1700 civarina alabiliyorsunuz.
Amoled ekran snapdragon 710 islemci 4k sony yapay zeka iceren mercekli kamera 6 gb ram neredeyse full ekran type c saka gibi.

Son düzenleme:

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
http://instagr.am/p/By8B_VZCyoj/ Sayfada son 4 5 gönderide var indirim ihtiyacı olan varsa iyi fiyatları. Hatta bu aralar bir telefon alma durumu var bu modelden alacağız gibi redmi note 7 güzel telefon.

Onun dışında başlığa pek yazmadım ama ben de xiomi kullanıyorum model mi max 2, 2. senesi dolmak üzere, orta seviye ekranı büyük bir telefon bütün işimi gördü bu zamana kadar hâlâ da görüyor, tanıdık bir çok kişi de kullanıyor, markayı tavsiye ederim.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Amoled ekran snapdragon 710 islemci 4k sony yapay zeka iceren mercekli kamera 6 gb ram neredeyse full ekran type c saka gibi.
1700e bedava dedim de kaptan, şimdi baktım sanki 2700 gibi, bu da özelliklerine göre bedavadan biraz pahalı oluyor :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Kullandığım redmi note 6 pro da mükemmel. Centikli tasarım, çift kamera, pubg yağ gibi oynatma, 4000 mah batarya, kulaklık girişi, 3 saat şarj normal kullanım 2 gün çıkarma. Garantisiz fiyat 1250 lira 4 64 modeli.
Mi8 se 1650
Mi9 se 2000, ben telefonda garanti sevmem, düşürünce yaptırcam zaten parasını verip.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kullandığım redmi note 6 pro da mükemmel. Centikli tasarım, çift kamera, pubg yağ gibi oynatma, 4000 mah batarya, kulaklık girişi, 3 saat şarj normal kullanım 2 gün çıkarma. Garantisiz fiyat 1250 lira 4 64 modeli.
Mi8 se 1650
Mi9 se 2000, ben telefonda garanti sevmem, düşürünce yaptırcam zaten parasını verip.
Aynen oyle hemfikirim

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
oppo reno ya baktım geçen mediamarkt ta ön kamera hidrolik otomatik meknizma açılıp kapanıyor reno da (araba markası gibi ) bu arada oylamada iphone kullanıcıları bayağı fazla imiş

Son düzenleme:

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
İPhone 5sden huawei mate 10 lite geçtim pişmanım (ısınma, yamulma servisin kötü tavrı ve kullanıcı hatası olmayan durumu aynı samsung gibi kullanıcı hatası olarak başından savması durumları) kısa süre (3-4 gün) içerisinde tekrar 5s önümüzdeki 6 ayda da daha iyi bir Apple cihaza geçmek planlar arasında.

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Xiaomi redmi note 7 önerir misiniz ? 1900-2000₺ arasına bulunabiliyor. Veya onun yerine bunu al dediğiniz cihaz var mı ?

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Mi6 kullanıyorum 2017 hazirandan beri 64 gb hafıza 6 gb ram versiyonu. Türkiye'ye ilk geldiği zamanlar ikinci el 1 haftalık cihaz olarak uygun fiyata almıştım. Batarya olarak tahminimce yüzde 90 larda. Hafızanın yüzde 75 i dolu. Akıcılık ilk günkü gibi diyebilirim almayı düşünenlere öneririm

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Xiaomi garantili kesinlikle alinmaz. Gerci apple haric hic bi marka garantili alinmaz. 1500 civarina bulabilirsiniz aslinda direk alin derim
yanlş biliyorsam düzeltin ama abimin ithalatcı garantili telefonu ile teknosada satılan xiaomi garantili telefonun servisi aynı dediler. Teknosa çalışanı delta garantili demişti ordaki xiaomi telefonlara.

eğer böyleyse %100 boşa para vermek oluyo xiaomi garantili almak. Ama onun dışında diğer markaları da almamaya katılmıyorum samsung ve huawei servislerinde sıkıntısız birsürü şeyi yaptırdım ben ücretsiz. Çoğu da keyfi şeylerdi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Sony yazmamışsınız :p
Xperia Z5 Premium kullanıyorum yaklaşık 4 yıl olacak. Cebimde yamultup düzeltirken şasenin ortadan kırılması hariç bir problemim yok akıcı kullanıyorum halen :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Sony yazmamışsınız :p
Xperia Z5 Premium kullanıyorum yaklaşık 4 yıl olacak. Cebimde yamultup düzeltirken şasenin ortadan kırılması hariç bir problemim yok akıcı kullanıyorum halen :D

Vay be bende de Z5 vardı evet yamuluyor ve çok ısınıyor :D ama havuzda taş yerine sektirebilirsiniz , video çeker , şampuanla yıkanır , fotoğraf çeker :D suyla ilgili her şeyi kusursuz yapar :D ama ikiye böldüm :D yaptırılır mı bilmiyorum evde duruyor 007 kutusuyla :D

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Vay be bende de Z5 vardı evet yamuluyor ve çok ısınıyor :D ama havuzda taş yerine sektirebilirsiniz , video çeker , şampuanla yıkanır , fotoğraf çeker :D suyla ilgili her şeyi kusursuz yapar :D ama ikiye böldüm :D yaptırılır mı bilmiyorum evde duruyor 007 kutusuyla :D
Bende bundan önce Z3 vardı, denemekten hep korkardım bir kere 3-5 cm derinlikte bir suya soktum çıkardım sıvı temasından telefon çöp oldu, garanti tüketici hakem heyeti vs hak getire :D
Tabii biz japoncu adamız gittik gene aldık :D :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bende bundan önce Z3 vardı, denemekten hep korkardım bir kere 3-5 cm derinlikte bir suya soktum çıkardım sıvı temasından telefon çöp oldu, garanti tüketici hakem heyeti vs hak getire :D
Tabii biz japoncu adamız gittik gene aldık :D :D

Ben iphone aldım :D ama yaptırılacağını bilsem yaptırıp arabada navigasyon ve araç kamerası niyetine kullanacağım :D

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,696
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Xiaomi redmi note 7 önerir misiniz ? 1900-2000₺ arasına bulunabiliyor. Veya onun yerine bunu al dediğiniz cihaz var mı ?

2 kişinin almasına vesile oldum. Oldukça memnunlar özellikle fotoğraf çekimi üst düzey. Kamera çıkıntısı dışında eksisi yok. Çıkıntıya uygun kılıflar mevcut (kamera merceğinin çizilmesini engelliyor)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım