Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
çoğu telefonda 5 g teknolojisi desteklemiyor henüz telefon alacaksanız dikkat etmekte fayda var gibi

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
bu arada a12 işlemcili ipad 5 mini aldım ucuyor alet ios ta çoğu uygulama ücretli gibi ya (:)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
önceki akıllı telefonlarım nokia lumia 625 , asus zenfone 2 , iphone 8

yaklaşık 1 aydır Huawei mate 20 lite kullanıyorum. İphone 8 sonrası bile şarjı ile kamerası ile çok memnunum. Isınma falan da yok, şu ana kadar ki en iyi telefonum. iphone 8in yarı fiyatı üstelik

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
önceki akıllı telefonlarım nokia lumia 625 , asus zenfone 2 , iphone 8

yaklaşık 1 aydır Huawei mate 20 lite kullanıyorum. İphone 8 sonrası bile şarjı ile kamerası ile çok memnunum. Isınma falan da yok, şu ana kadar ki en iyi telefonum. iphone 8in yarı fiyatı üstelik
performans beklentisi yoksa mantıklı hareket. Ama performans olarak sanmam bi ip8 kadar oyun oynatacağını. Arayüzden midir nedir huaweiler baya akıcı. Sanıyorum (duyduğuma göre) kirin işlermciler batarya konusunda en başarılılardan. Benim 2.5 yıl önce 1500tl ye aldığım gr52017 bile pil konusunda çoğu güncel telefonu üzecek durumda

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
yanlş biliyorsam düzeltin ama abimin ithalatcı garantili telefonu ile teknosada satılan xiaomi garantili telefonun servisi aynı dediler. Teknosa çalışanı delta garantili demişti ordaki xiaomi telefonlara.

eğer böyleyse %100 boşa para vermek oluyo xiaomi garantili almak. Ama onun dışında diğer markaları da almamaya katılmıyorum samsung ve huawei servislerinde sıkıntısız birsürü şeyi yaptırdım ben ücretsiz. Çoğu da keyfi şeylerdi
Xiaominin henuz yetkili garantili servisi yok evet. Nereden alirsaniz alin hangi etiket olursa olsun ithalatci garantiye gonderiliyor
Samsung da ben cok cekmistim garantiden ya

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Xiaominin henuz yetkili garantili servisi yok evet. Nereden alirsaniz alin hangi etiket olursa olsun ithalatci garantiye gonderiliyor
Samsung da ben cok cekmistim garantiden ya
Samsunga sürekli batarya değişimi için gittim bikaç kere de kasa değiştirttim pek sorun olmadı. Huawei için de yine garanti bitmeden değişsin diye sağlam sayılabilecek bi batarya için değişim istiyorum dedim servisine götürüp 35dk da yaptılar. Şubeden şubeye veya araya giren satıcılara göre değişir tabi memnuniyet. Aynı servise vatanpc aracılığıyla yollayıp sıkıntı yaşayan çok oldu çevremde

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
performans beklentisi yoksa mantıklı hareket. Ama performans olarak sanmam bi ip8 kadar oyun oynatacağını. Arayüzden midir nedir huaweiler baya akıcı. Sanıyorum (duyduğuma göre) kirin işlermciler batarya konusunda en başarılılardan. Benim 2.5 yıl önce 1500tl ye aldığım gr52017 bile pil konusunda çoğu güncel telefonu üzecek durumda

telefondan oyun oynamak pek adetim değildir ya

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Bugün gittigidiyordan 1880₺ ye 4/64 Xiaomi Türkiye garantili modelini sipariş verdim.
Kamera çıkıntısı dışında eksisi yok. Çıkıntıya uygun kılıflar mevcut (kamera merceğinin çizilmesini engelliyor)
Bunun için de şu ürünü sipariş ettim.
Xiaomi Redmi Note 7 Pro / Note 7 Kılıf, Spigen Rugged Armor Matte 89,90 TL yerine 49,90 TL

Son düzenleme:

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
İthalat garantili hepsi hocam
İthalat garantili ile Xiaomi Türkiye garantili arasında çok fiyat farkı olmadığı için tercihim o yönde oldu.
Tam emin olmamakla birlikte Xiaomi Türkiye garantili cihazlara KVK veya Genpa destek verirken ithalatçı garantili cihazlara delta gibi firmalar destek veriyor diye biliyorum.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Evofone distribütör olduğu için xiaomi tr garantilelere o bakıyor olabilir.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
İthalat garantili ile Xiaomi Türkiye garantili arasında çok fiyat farkı olmadığı için tercihim o yönde oldu.
Tam emin olmamakla birlikte Xiaomi Türkiye garantili cihazlara KVK veya Genpa destek verirken ithalatçı garantili cihazlara delta gibi firmalar destek veriyor diye biliyorum.
Yukarıda da yazdım, doğruluğu araştırılmalı ama 3 farklı teknosadan sordum hepsi tüm xiaomi türkiye garantili cihazları deltaya yolluyoruz dedi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yok hocam hepsi deltaya yolluyor . Cunku henuz xiaomi resmi olarak turkiye ye gelmedi

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
bedava orjinal ekran koruyucu takıyorlar Huawei olan değerlendirebilir
19493

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
satış sonrası hizmette bence Huawei şu an Xiaomi den çok daha iyi
Huawei servisini kullandım batarya değişimini 35dk da yaptılar. Xiaomiyle karşılaştıramayız ama xiaomi kendisi servis ağı kurmadı ülkemizde çünkü.

bedava orjinal ekran koruyucu takıyorlar Huawei olan değerlendirebilir
Ekli dosyayı görüntüle 19493
Ücretli onarım yaptırmak gerekiyor bunu da unutmayalım :D

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Huawei servisini kullandım batarya değişimini 35dk da yaptılar. Xiaomiyle karşılaştıramayız ama xiaomi kendisi servis ağı kurmadı ülkemizde çünkü.

Ücretli onarım yaptırmak gerekiyor bunu da unutmayalım :D
benim anladığım ücretli onarım yaptırmasan dahi ekran koruyucu bedavaya takıyorlar belki de yanılıyor olabilirim ::)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım