Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
mi band 4 demek istemiştim arkadaşımda 3 var memnun yarın ben de 4 ü alacağım teşekkürler arkadaşlar
Yanlış hatırlamıyorsam iphone kullanmıyor musunuz? Biraz daha bütçe arttırarak ikinci el bie apple watch çok daha iyi bir seçenek olur bence.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
kayıt ücretine gece ansızın yapılan hain zam ile 1500 tl lik kayıt ücretinin ,yeni telefon fiyatlarına da yansıyacağını tahmin ediyorum telefon ihtiyacınız var ise alın

gameover

Taklacı Güvercin
4 Tem 2019
7
7
295
44
Marka
Ford
telefon fiyatlarına yansıyacağını sanmıyorum zati araba parasına telefon satıyorlar,
kayıt ücretinin artmasından ziyade telefon hangi pasaportun üzerine kayıt yapılıyorsa o kişinin adına telefon numarası kullanılıyor, yani artık 2. el yurt dışı telefon satışı bitti

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Mate 20 pro 5 milyara dusmus. Tek sorunu youtube daki jerry rig eveything kanalinda saglamlik testinden gecememis olmasi

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
iOS sevenlere İPad özellikle uygun fiyatı ile 6.nesil İPad öneririm. Kuzenlere de aşıladım İPhone yerine Android + iOS tablet kullanıyorlar ve gayet memnunlar. Hem evde daha büyük ekran hem de cepte android in rahatlığı var kısıtlamıyor çok daha teknolojik görünüyor modern vs vs hem de cebinizde ciddi bir para kalıyor. Apple ın mantıklı bulduğum tek ürünü İPad ler. Yoksa cepte mevzu iş görmek ise 1500-2000 bandında Android gayet yeterli ve iyi donma vb durumlar eskide kaldı artık çoğu telefon hızlı. Marka takıntısı olmayana Redmi Note 7 öneririm hem sağlam hem hızlı, Yerli telefonlarımız da alınabilir ve en önemlisi elimizdeki telefon emin olun 4 yıl kullanılabilir sürekli değiştirme sevdasını bırakalım

Şuan S8 kullanıyorum daha öncesinde yıllarca Galaxy Alpha kullandım sıkıntı yaşamadım ve bugün 2800tl gibi bir fiyata Amiral Gemisi Android alabiliyorken 8000tl verip Apple almanın mantığını anlamak zor. Şu hariç cepte iOS sevmiyorum kısıtlanmış hissediyorum bu nedenle Android kullanıyorum bir Aslan burcu olarak ciddi kalite düşkünlüğüm var zaten android de amiral gemisi şık durmayan bir telefon almıyorum yani eğer sevseydim İPhone kullanır mıydım evet fakat verdiğim paranın Gösterişe gittiğini bilerek kullanırdım yoksa stabil vs olayını hikaye olarak görüyorum

Son düzenleme:

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Samsung Note 4 kullanıyorum. Telefondan genel anlamda memnunum ama Samsung marka telefonlardan Note ve S serileri hariç başka model almam.

Geçenlerde bir arkadaşım İphone XR almış 6.800 liraya. Dedim sen oyun oynamazsın, telefonla fazla vakit geçirmezsin, 1-2 sosyal medyaya girip takılıp çıkarsın niye bunu aldın ? Ben iphone seviyorum dedi.

Ona bakarsak bende Note 9 seviyorum ama o paraları verip almam. 3-4 bin lira maaş alıp 1500 lira ev kirası verip 6-7 bin liraya telefon almak mantık işi değil. Şuan telefon alacak olsam Xiaomi redmi note 7 alır geçerim. İhtiyacım olmadığı halde gidip bir telefona 6-7 bin lira para bayılacağıma 2 defa Xiaomi alır toplamda en az 10 yıl kullanırım.
6-7 bin tl telefona vereceğime arabamı satar yıl yükseltirdim bu aralar hep öyle düşündüğüm için çok ihtiyacım olmasına rağmen bilgisayar bile almıyorum. :)

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
iOS sevenlere İPad özellikle uygun fiyatı ile 6.nesil İPad öneririm. Kuzenlere de aşıladım İPhone yerine Android + iOS tablet kullanıyorlar ve gayet memnunlar. Hem evde daha büyük ekran hem de cepte android in rahatlığı var kısıtlamıyor çok daha teknolojik görünüyor modern vs vs hem de cebinizde ciddi bir para kalıyor. Apple ın mantıklı bulduğum tek ürünü İPad ler. Yoksa cepte mevzu iş görmek ise 1500-2000 bandında Android gayet yeterli ve iyi donma vb durumlar eskide kaldı artık çoğu telefon hızlı. Marka takıntısı olmayana Redmi Note 7 öneririm hem sağlam hem hızlı, Yerli telefonlarımız da alınabilir ve en önemlisi elimizdeki telefon emin olun 4 yıl kullanılabilir sürekli değiştirme sevdasını bırakalım

Şuan S8 kullanıyorum daha öncesinde yıllarca Galaxy Alpha kullandım sıkıntı yaşamadım ve bugün 2800tl gibi bir fiyata Amiral Gemisi Android alabiliyorken 8000tl verip Apple almanın mantığını anlamak zor. Şu hariç cepte iOS sevmiyorum kısıtlanmış hissediyorum bu nedenle Android kullanıyorum bir Aslan burcu olarak ciddi kalite düşkünlüğüm var zaten android de amiral gemisi şık durmayan bir telefon almıyorum yani eğer sevseydim İPhone kullanır mıydım evet fakat verdiğim paranın Gösterişe gittiğini bilerek kullanırdım yoksa stabil vs olayını hikaye olarak görüyorum
bende de ipad mini 5 var a 12 işlemcili memnunum

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Büyük Ekran ve Kalem dert değil ise aynen öyle 2500 civarı İpad ler gayet kullanışlı. A10 işlemci bile baya iyiyken A12 herhalde bir 7 yil iş görür
kalem kovalıyorum 1.nesil benim ipad mini 5 için 300 civarlarında halledeceğim inşallah en kısa zamanda

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
kalem kovalıyorum 1.nesil benim ipad mini 5 için 300 civarlarında halledeceğim inşallah en kısa zamanda
Mini de kalem olduğunu bilmiyordum güzelmis. Kalemler belli bir süre sonra batarya problemi yaşatiyormuş alırken dikkat etmeniz tavsiye ederim en az 1 dolum kullanıp öyle alın

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Xiaomi redmi note 7 64 gb hepsiburada'da Xiaomi Turkiye garantili 1850 lira gunlerdir. Yani su piyasada su fiyatla resmen alinacak telefonlar listesinde tepede yer aliyor. Dusunen varsa bence kacirmasin. Teknosa, vatan gibi marketlerde 2400'e kadar cikiyor.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Geçen gün evofone kendi sitesinde 1750 tl ye sattı. Üstelik yanında kulaklık hediyesi de vardı yanlış hatırlamıyorsam. Cidden güzel fiyattı.

Geçen cuma evofone'un açtığı mi store'dan aldım ben de telefonu, 64 gb 1750 lira.
Herkese hediye kılıf veriyorlardı, ilk 200 kişiye powerbank satıyorlarmış indirimli, bir de o kulaklık hediyesi 300 veya 500 kişiyeymiş. Akşam 9 buçuk gibi alınca o gün mağazadan alışveriş yapan (sadece note 7 değil genelmiş o kampanya, yanda mi 9t alan oldu ona da aynı hediye verildi) 800 küsuruncu kişiydim ne hediye kulaklık ne indirimli powerbank alma hakkım oldu.

*Cepport'un açtığı mi store da var ondan belirttim. Bundan 3 hafta kadar önce Marmara Park avm'de açılışa özel 1800 liraya 64gb satmıştı onlar.
Bir çok yerde distribütör olarak evofone gözüküyor sadece ama cepport da haklarını almış. Garanti kısmında evofone genpa ile, cepport kvk ile anlaşmalı. Bir de delta anlaşmalı satanlar var ama onlar resmi distribütör değil.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Geçen cuma evofone'un açtığı mi store'dan aldım ben de telefonu, 64 gb 1750 lira.
Herkese hediye kılıf veriyorlardı, ilk 200 kişiye powerbank satıyorlarmış indirimli, bir de o kulaklık hediyesi 300 veya 500 kişiyeymiş. Akşam 9 buçuk gibi alınca o gün mağazadan alışveriş yapan (sadece note 7 değil genelmiş o kampanya, yanda mi 9t alan oldu ona da aynı hediye verildi) 800 küsuruncu kişiydim ne hediye kulaklık ne indirimli powerbank alma hakkım oldu.

*Cepport'un açtığı mi store da var ondan belirttim. Bundan 3 hafta kadar önce Marmara Park avm'de açılışa özel 1800 liraya 64gb satmıştı onlar.
Bir çok yerde distribütör olarak evofone gözüküyor sadece ama cepport da haklarını almış. Garanti kısmında evofone genpa ile, cepport kvk ile anlaşmalı. Bir de delta anlaşmalı satanlar var ama onlar resmi distribütör değil.
Hocam hayirli ugurlu olsun. Ilk firsatta ben de bu telefondan almayi planliyorum. Hangi renk aldiniz ? Bir de telefon hakkinda ilk izlenimlerinizi, zaman icinde tecrubelerinizi, arti ve eksilerini bu baslikta yazabilir misiniz ? Zira geri donuslere cok onem veriyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım