Çocukluk hayaliniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ibougur
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocukluk hayalimdi. Hala odamda posteri bile var. Ama sürekli gördüğümden midir eski hevesim pek yok :)
2003-porsche-carrera-gt-01-960x1280-1.jpg
Bu arabayı 30 yıl kullansam yine sıradan gelmez bana :D

bmw__520d_aut___sports_seats__navi__xenon__orig__35_900km_2008_5_lgw.jpg

Hep makul hayaller kurardım. Şu anda üretilse bir sürü alacaklı olduğuna eminim.

Tabi biraz realizmden çıkarsak( işle iyi giderse imkansız değil tabi ikinci ele talim :D )

2017-nissan-gt-r-inline-photo-668765-s-original.jpg

Çocukken bizim yan komşumuz techno violet e36 m3 almıştı. Öyle güzel duruyordu ki anlatamam. Okuldan falan gelince sürekli gözüm onun üzerineydi. Yakınında top bile oynatmazdım o derece sahiplendim arabayı :) bir gün okuldan geldim bi baktım araba yok hemen komşuya gidip arabayı sordum sattık cevabını verince beni aldı bi ağlama :D bu kısmı hatirlamiyorm ama babamın anlatmasına göre o anki sinir ile komşuya bir iki küfür falan etmişim niye sattın diye :) o gün bu gündür hayalimdir techno violet e36 m3. İlla m3 olcak diye bişey yok 320 bile olur yeterki karşısına geçip izleyebileyim :) yaş oldu 26 ama ufukta gözükmüyor e36 :D
6827678399_29c98c1c01_b.jpg

Çocukken bizim yan komşumuz techno violet e36 m3 almıştı. Öyle güzel duruyordu ki anlatamam. Okuldan falan gelince sürekli gözüm onun üzerineydi. Yakınında top bile oynatmazdım o derece sahiplendim arabayı :) bir gün okuldan geldim bi baktım araba yok hemen komşuya gidip arabayı sordum sattık cevabını verince beni aldı bi ağlama :D bu kısmı hatirlamiyorm ama babamın anlatmasına göre o anki sinir ile komşuya bir iki küfür falan etmişim niye sattın diye :) o gün bu gündür hayalimdir techno violet e36 m3. İlla m3 olcak diye bişey yok 320 bile olur yeterki karşısına geçip izleyebileyim :) yaş oldu 26 ama ufukta gözükmüyor e36 :DEkli dosyayı görüntüle 430
Süper duruyor ama :)

7. doğum günümde hediye olarak Jaguar XJ220 nin model arabasını vermişlerdi. O gümüşi metalik renginden ve yollarda hiç görmediğim bir araba olarak hep hayallerimi süslemiştir.
images-1.jpeg

Son düzenleme:
Garip ama Hyundai üstelik accent :) . 7-8 yaşındayım ne bileyim reklamlarda görmüştüm başladım tutturmaya :D

Ford D-1210; Senkromeçsiz şanzımanıyla aragazın kralını veren, emsalsiz sesi ile kalplerde yer eden, bulldoga benzeyen yüzüyle hafızalara kazınan efsane kamyon.
ford-d-1210-2.jpg

Eee Ferrari'siz çocukluk da olmaz :D Don Johnson abimizin baş rolünde oynadığı efsane dizi Miami Vice'ın göz bebeği tek dikiz aynalı, beyazın en çok yakıştığı, yıldız jantın apaçi durmadığı tek otomobil Ferrari Testarossa

Miami_Vice_Car1.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...