HABER Duyuru

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
@and Şimdi Otopark'tan tamamen ayrıldın kı yoksa yöneticiliği bırakıp gittiğin yerde birşeylere devam edecek misin? Bir de ne iş için gittiğini çok merak ediyorum gidip de umduğunu bulamayan çok inşallah onlardan olmazsın.

OnurZe

Profesör
12 Eyl 2016
60
72
1,010
27
Site biter ölür gider kanal kapanır gibi yorumlar yapmayalım, @sinan abi devam edecekse bize de destek olmak düşer aynı şekilde And reis'e hayırlı olsun dileklerimizi ilettiğimiz ve kararının yanında olduğumuz gibi. Ama böyle bir şey beklemiyordum.. @and abi Diğer konudaki ağır eleştirilerim ise özür dilerim. Böyle bir şey beklemiyordum...
Bütün dediklerinize katılıyorum. Cidden site kapanır ve benzeri yorumlar, Sinan Abi'nin moralini bozacaktır. Bu sitenin bu yerlere gelmesi hiç kolay olmadı. Ortada büyük bir emek var. Otopark.com'a biz takipçiler olarak sahip çıkmalıyız.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
o yazılım değil :D:D:D:D bilgisayar yazılımı :D:D:D:D:D
tumblr_inline_npp17lyJK91qe47ym_500.gif

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@and peki yazmaya devam etsen ? araba olmasada günlük yaşantına dair

ABD'de yazmaya devam edince olacakları söyleyeyim mi ?
1- Bak bak ABD'de yaşıyor hava atıyor ordaki yaşantısını anlatıp burdakileri küçümsüyor.
2- Zaten Türkiye'de yaşarkende bu böyleydi m5i vardı.
3- Otoparkta doğanda ayrılınca hayır etmedi bunlar hep bu @and 'ın yüzünden oldu herşey.
4- Barcelonadayken bilmemne forumuna bişi yazmış zaten o yazdığından belliydi şimdi Türkiyedeki polo leon parasına Abd'de mustang ferrari binip bize hava atıyo bu eskidende böyleydi.
5- Bak bak Türkiyede özel ders veren adam ABD'ye gitti de hava atıyo.

Demezlerse gelin yüzüme tükürün. Bu kadarda cins bi toplumuz.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
ABD'de yazmaya devam edince olacakları söyleyeyim mi ?
1- Bak bak ABD'de yaşıyor hava atıyor ordaki yaşantısını anlatıp burdakileri küçümsüyor.
2- Zaten Türkiye'de yaşarkende bu böyleydi m5i vardı.
3- Otoparkta doğanda ayrılınca hayır etmedi bunlar hep bu @and 'ın yüzünden oldu herşey.
4- Barcelonadayken bilmemne forumuna bişi yazmış zaten o yazdığından belliydi şimdi Türkiyedeki polo leon parasına Abd'de mustang ferrari binip bize hava atıyo bu eskidende böyleydi.
5- Bak bak Türkiyede özel ders veren adam ABD'ye gitti de hava atıyo.

Demezlerse gelin yüzüme tükürün. Bu kadarda cins bi toplumuz.
maalesef katılıyorum :( Ali Can abiye bakın mesela adama demediklerini bırakmıyorlar.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Büyük konuşmiyim ama video çekmeyi düşünmüyorum. Çekersem de hobi olarak :)

Aslında kitap yazasım var ama tüm olup bitenleri deşifre ettikten sonrasını tahayyül edemiyorum :D
Türkiye'de otomotiv sektörünün karanlık yüzü :D by And Çetin
Patlar gider olay olur :D :D

Son düzenleme:

mustafa58

Asfalt Kurutucu
6 Ocak 2017
3
3
545
SAKARYA
tahminler tahminler... (haricen de konu açmıştım burayı görmediğimden) açıklama doğruysa neden bu kadar kısa bir açıklama oldu, değilse bir psikoloji ölçümü mü yapılıyor muamma oldu şimdi

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Türk'ler her şeyi dramatize yapmayı ne çok seviyor yahu. yorumları okuduktan sonra sezen aksu parçalarıyla boğmak istedim burayı.. :D
hayırlısı olsun And abi ve otopark için. başka söylenecek bir şey yok. özellikle de suçlu aramayada lüzum yok adamın kendi kararı. hayırlısı olsun demek düşer bize.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım