HABER Duyuru

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Golf testini izledim.And abi'nin son testini izleyeceğim de aklımın ucundan geçmezdi yine çok doyurucu mükemmel bir test olmuş yalnız gideceği için bayağı morali bozuk bir şekilde çekim yapmış.Yolun açık olsun güzel adam başka ülkeye gittiğinde video çekmemen için bir sebep göremiyorum.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,291
1
9,443
4,970
kocaeli
Golf testini izledim.And abi'nin son testini izleyeceğim de aklımın ucundan geçmezdi yine çok doyurucu mükemmel bir test olmuş yalnız gideceği için bayağı morali bozuk bir şekilde çekim yapmış.Yolun açık olsun güzel adam başka ülkeye gittiğinde video çekmemen için bir sebep göremiyorum.
Sırada civic var hocam henüz son değil :)

Sonuncusu dahada hüzünlü olacak , işte o gün yakacağız [emoji24][emoji24][emoji24]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,291
1
9,443
4,970
kocaeli
" SONRAKI VİDEOLARDA GORÜŞMEK ÜZERE DİYECEĞİM AMA MALUM SEBEPLERDEN DOLAYI BUNU DİYEMİYORUM AMA BELLİ OLMAZ TABİ HAYATIN NE GETİRECEĞİ ... "

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Tahmin ettiğim kadarıyla kariyeri seçti. Yani And'ın yapmakta geç kaldığı şeyi. Borusan'da kıymetini bilen insanlarla çalışıyordur muhtemelen.
Borusan Avcılar'da (Genel Merkez) Geniuslara eğitim veriyormuş. Geçen gün BMW Kosifler Bağdat Cad. kısmında çalışan bir Genius hanımefendiye sorduydum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım