HABER Duyuru

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,299
1
9,450
4,970
kocaeli
Herkes bilip bilmeden diyor ki rs pert olunca doğan bıraktı diye şimdi olayın asıl yüzü göründü :)

Ben zaten doğan abinin böylesine vefasız birisi olacağını düşünmemiştim herkesin basina gelebilir . Puruzsuz pist asfaltı + Yağışlı hava ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ya şimdi iyide sadece And abinin yorumunu dinlemek olmaz ikisininde dinlemek lazım ama ikisininde suçlu olmama ihtimalleri var tabiki ortada olumsuz birşey var ama belki işler ters gitti falan olayın tamamını bilmiyoruz And abide olayın tamamını açıklamadı henüz nedir ne değildir .

Öyle eskilerden değilliz ama şuan doğan da neredeyse ve takipçileri de varsa bunun bir sebebi de otopark sayesindedir. Bu olan duruma nasıl bir açıklama yapabilir ve ne açıklarsa açıklasın eğer o 75000 tl veya ne kadarsa artık geri vermediği sürece hiç bir şekilde haklı olamaz.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,299
1
9,450
4,970
kocaeli
Öyle eskilerden değilliz ama şuan doğan da neredeyse ve takipçileri de varsa bunun bir sebebi de otopark sayesindedir. Bu olan duruma nasıl bir açıklama yapabilir ve ne açıklarsa açıklasın eğer o 75000 tl veya ne kadarsa artık geri vermediği sürece hiç bir şekilde haklı olamaz.
Bu konuda haklisiniz .

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Açıkçası ben böyle şeylerin olacağını tahmin ediyordum. Belki de eskiden beri takipçi olmamdandır bilemiyorum ama kendimce açıklayayım.

Şimdi Arda ve Murat Konyalı meselesine girmiyorum. Tam olarak ne olduğunu da bilmiyorum zaten hiç kurcalamayayım.

Gelelim Muhip meselesine. Videolarda şakayla karışık bahsedilirdi aslında, pek destek olmuyordu Otopark'a yani ben öyle biliyorum. Üstelik adam yurt dışında okuyor, sürekli yurt içinde de bir hareketlilik halinde. Ben de olsam şirket olduktan sonra yollarımı Muhip ile ayırmak ''zorunda'' kalırdım. Çünkü işler bu denli büyüdükten sonra benim sürekli yanımda olacak insanlara ihtiyacım olacak.

Buğra Akpınar mevzusu. Adam geldi, çekim ve kurgu kalitesi hatırı sayılır derecede arttı. Adamın işi çok kaliteli gerçekten ona lafım yok. Fakat bence kendi yürütmüş olduğu ''The Makina'' serisi Otopark'ın kalitesine yakışmıyordu. O küfürler, el hareketleri, konuşma tarzı, videolarında bulunan kişiler ve onların sergiledikleri davranışlar firmalardan zar zor araç alan Otopark'ı daha da zor bir duruma sokuyordu. Zaten Buğra kendisi de bahsetti katıldığı bir radyo yayınında '' And BMW'den gelen şikayetler üzerine M4 videosunu sildi, daha sonrasında küstük ve ayrıldık'' dedi. Bu da And abiyi ve şirketi zora sokan bir durum oldu tabi. Videolar aksadı, kurgular gecikti vesaire.

Doğan Kabak; bu denli karaktersiz bir tutum sergileyeceğini hiç düşünmemiştim. Yaptığı içerikleri de beğenmiyorum zaten, kanalı da takip etmeyi geçtim videoları görünce ana sayfamdan kaldırıyorum. And'ın torpido kapağını anlatması daha zevkli o adamın 40 dakikalık videosundan. Neyse, daha fazla öznel fikir belirtmeyeyim kendisi hakkında. Allah müstehakını versin.

Şimdi bir durup düşünün. Zamanında o kadar para verip siteyi alıyorsun, bu siteyi ayakta tutmak için özel dersler veriyorsun, Youtube'a video koymak için geceleri uyumuyorsun video çekip kurgusuyla uğraşıyorsun. Firmalar araba vermiyor, verenler minnet ediyor ya da mırın kırın ediyorlar. Onca emek verdiğin, vakit harcadığın videolarını silmek zorunda kalıyorsun. Yani biz takipçilere bile bu durum bu kadar koyarken, sizce And neler düşünüyordu? Ne kadar üzülüyordu?

Yanına aldığı, güvendiği her adam yoluna taş koyuyor. Saçma sapan karaktersiz insanlar bazı çöplüklerde adama laf atıp duruyor. Yani siz olsaydınız ne yapardınız? Ülkenin hali ortada, nereye gittiğimiz belli değil. Belli bir zamandan sonra verdiğiözel dersler ve sallantıda olan bir şirket ile nereye varabilecekti ki? Kaç senedir uğraşıyor adam ne geçti eline?

Şu an bu durumda olmasına ben seviniyorum açıkçası, yurt dışı And abi gibi girişimci ruhu olan bir insan için çok daha iyi olacaktır. Bunlar benim görüşlerim. Zira görüşlerime katılmıyorsanız bunu lütfen saygı çerçevesinde belirtin. :)

Yolun açık olsun And abi. Allah yüzünü kara çıkarmasın. :)

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Açıkçası ben böyle şeylerin olacağını tahmin ediyordum. Belki de eskiden beri takipçi olmamdandır bilemiyorum ama kendimce açıklayayım.

Şimdi Arda ve Murat Konyalı meselesine girmiyorum. Tam olarak ne olduğunu da bilmiyorum zaten hiç kurcalamayayım.

Gelelim Muhip meselesine. Videolarda şakayla karışık bahsedilirdi aslında, pek destek olmuyordu Otopark'a yani ben öyle biliyorum. Üstelik adam yurt dışında okuyor, sürekli yurt içinde de bir hareketlilik halinde. Ben de olsam şirket olduktan sonra yollarımı Muhip ile ayırmak ''zorunda'' kalırdım. Çünkü işler bu denli büyüdükten sonra benim sürekli yanımda olacak insanlara ihtiyacım olacak.

Buğra Akpınar mevzusu. Adam geldi, çekim ve kurgu kalitesi hatırı sayılır derecede arttı. Adamın işi çok kaliteli gerçekten ona lafım yok. Fakat bence kendi yürütmüş olduğu ''The Makina'' serisi Otopark'ın kalitesine yakışmıyordu. O küfürler, el hareketleri, konuşma tarzı, videolarında bulunan kişiler ve onların sergiledikleri davranışlar firmalardan zar zor araç alan Otopark'ı daha da zor bir duruma sokuyordu. Zaten Buğra kendisi de bahsetti katıldığı bir radyo yayınında '' And BMW'den gelen şikayetler üzerine M4 videosunu sildi, daha sonrasında küstük ve ayrıldık'' dedi. Bu da And abiyi ve şirketi zora sokan bir durum oldu tabi. Videolar aksadı, kurgular gecikti vesaire.

Doğan Kabak; bu denli karaktersiz bir tutum sergileyeceğini hiç düşünmemiştim. Yaptığı içerikleri de beğenmiyorum zaten, kanalı da takip etmeyi geçtim videoları görünce ana sayfamdan kaldırıyorum. And'ın torpido kapağını anlatması daha zevkli o adamın 40 dakikalık videosundan. Neyse, daha fazla öznel fikir belirtmeyeyim kendisi hakkında. Allah müstehakını versin.

Şimdi bir durup düşünün. Zamanında o kadar para verip siteyi alıyorsun, bu siteyi ayakta tutmak için özel dersler veriyorsun, Youtube'a video koymak için geceleri uyumuyorsun video çekip kurgusuyla uğraşıyorsun. Firmalar araba vermiyor, verenler minnet ediyor ya da mırın kırın ediyorlar. Onca emek verdiğin, vakit harcadığın videolarını silmek zorunda kalıyorsun. Yani biz takipçilere bile bu durum bu kadar koyarken, sizce And neler düşünüyordu? Ne kadar üzülüyordu?

Yanına aldığı, güvendiği her adam yoluna taş koyuyor. Saçma sapan karaktersiz insanlar bazı çöplüklerde adama laf atıp duruyor. Yani siz olsaydınız ne yapardınız? Ülkenin hali ortada, nereye gittiğimiz belli değil. Belli bir zamandan sonra verdiğiözel dersler ve sallantıda olan bir şirket ile nereye varabilecekti ki? Kaç senedir uğraşıyor adam ne geçti eline?

Şu an bu durumda olmasına ben seviniyorum açıkçası, yurt dışı And abi gibi girişimci ruhu olan bir insan için çok daha iyi olacaktır. Bunlar benim görüşlerim. Zira görüşlerime katılmıyorsanız bunu lütfen saygı çerçevesinde belirtin. :)

Yolun açık olsun And abi. Allah yüzünü kara çıkarmasın. :)

Yazdıklarının hepsine katılıyorum,tamamen benim düşüncelerimin yazılmış hali,bende eski takipçilerdenim (yaklaşık 20 küsür bin aboneden beri) amma velakin son paragraf hariç.Her ne kadar bu durma saygı göstermek ''zorunda'' olsam da bu kadar emek verdiği şeye küsüp gitmesi hem and hem de biz gönülden takipçiler için çok kötü olur.Birlikte büyüttük biz kanalı,biz izledik,paylaştık,onlar gelişti,buralara kadar geldi OTOPARK artık bir şirket oldu.Zamanında abone ve izlenme kasarken şimdi Türkiye'nin en büyük otomobil platformu oldu.Tam herşey rayına oturmuşken,işler tıkır tıkır giderken,HAYALLERİ gerçek olmuşken,sonradan gelip kendine biraz kitle oluşturup sonra çekip gidenler (riyakarlar) yüzünden küsmek,kaçmak hepimizi üzer.Demem o ki ne muhip var etti bu kanalı ne murat ne doğan ne de buğra.Aksine onların bu kanala olduğundan çok,bu kanalın onlara faydası dokundu.Bu hayali @sinan ve @and var etti.Şimdi terketmek olmaz,yakışmaz.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Başkan gitmeden önce ortalığı yakmış yıkmış. Bu nasıl bir trolldür çözemedim hocam. Ama donanımhaberin rütbelileri sağlam sinir olmuş. :D
https://mobile.donanimhaber.com/otopark-com-sahin-s-testi-and-ayrildi--123787960-3
Screenshot_2017-02-16-02-37-41.png

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,299
1
9,450
4,970
kocaeli
Yolun açık olsun And kardeşim.

Özellikle Sinan ve Muhip ile çektiğiniz videolardaki güldüren ve birbirinizi tamamlayan muhabbetiniz, diğer inceleme kanallarına nazaran kalıp dışı detaycılığınız ve ifadelerinizi desteklerken kullandığınız yerine cuk oturan benzetmeleriniz çoğumuzun günlük hayattaki otomobil muhabbetleriyle birebir örtüşüyordu. Bu yüzden de şu sıkıntılara gömülü hayatımızda güzel zamanlar yaşamamıza ve dostlar arasında otomobil muhabbetlerinin renklenmesine vesile oldunuz.

Çok teşekkürler!

Sizleri tekrar birlikte görebilmek dileklerimle..

Bu hesap benim olmalı , tamda benim yazmak istediklerimi yazmış zamanında vay bee ama tam anlamıyla anlatmış ...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Olay karıştı.
75.000tl için çoğu yerde adam vururlar, konunun ciddiyeti bu seviyede yani.
Doğan'ın bi cevap vermesi lazım, cevap vermezse durum kendisi için daha vahim.

Allah aşkına, şimdi durduk yerde @and alacaklı gibi bir açıklama yapıp 75000 tl verdim beni terk etti demeside çok hatalı oldu. Kendi içlerinde çözmeliydi. Sonucta veren kendisi, daha sonra telifler sebebiyle Doğan ayrılmak zorunda kaldı diyende kendisi. Şimdi 75000 verdim, 5 ay sonra terk etti diyince, @and seven sayan herkez Doğan Kabak'a bilendi. Hatta kanalına yorumlara hakaretler, itin biyerine sokmalar bile başlamıştır. Klasik bir Türk insanı olan Doğan "Neden bunları taraftarlarına söylüyorsun, beni zan altında bırakıyorsun, aramızda çözerdik" demezmi. İşin boyutunu kavga durumuna çıkarıyorsun. Böyle hususları toplumla paylaşmasan daha iyi olmaz mıydı. Ortalığı karıştırıp kaçayım Amerika'ya şeklinde bir tavır sergiliyorsun. Kurumsal yapıya uyar mı bu.

Ben artık senden başkalarını zan altında bırakacak, olayı kan davasına çıkartacak açıklamalar yapmanı beklemiyorum. Afedersin ama, sana başta okadar dedik, internet dünyasında kağıda basılı mecmuaların artık devri kapandı. Ancak uçakta, ekonomi bölümünde uçarsan koltuk arkasındaki fileden görebiliyorsun. Sen kendini çok alnı ak sanma.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
75.000 ne ya, yıllardır and abinin bahsettiği m5 in yanına şehiriçi otomobilin kralını alırdı adam, hatta biraz zorlasa bir tane daha m alır.
Açıklama gelmesini istiyoruz, bu tarz konuları bizimle zamanında paylaşmak gerektiğini hep söylüyoruz. Bizimle paylaş ki neresi doğru neresi yanlış bilelim. Böyle bir olayda yani sana karşı yapılan büyük bir yanlış varsa etik unsur gözetmeden bize söylemen lazım, zira suçlu sen oluyorsun. Senin açıklamalarını burada dört gözle bekleyen o kadar çok adam varken susma, konuş içini dök, olayların perde arkasını paylaş...

turgay ibiza

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
2
22
545
İnsanlar hayatları boyunca kendilerini iyi hissetmek için çabalar dururlar.Kimi ''a'' şekilde yapar bunu kimi ise ''b''.Zaman içerisinde,sevilen yada getirdiği mutluluk dolayısı ile katlanılan zorlukları hiçe sayılan bazı uğraşlar bir süre sonra artık o kadar hayat verici anlamlar taşımazlar.Bunun getirileri ve götürüleri olacaktır elbette.Bence sevgili and artık bu noktada :geçen zaman,edinilen veya ulaşılan başarılar,kazanılan ve kaybedilen maddi&manevi değerler,iyilikler,kötülükler,an'a ikame olabilecek olası parlak fırsatlar,rüya hayatlar v.s.tüm bunlar artık o ''kutsal amaç''karşısında ağır basmakta ve gitmeye teşvik etmekte görünen o ki.Sonrası mı? tüm sevenleri için hayal kırıklığı olsada artık o adam kendini başka yerlerde ve oluşumlarda iyi hissedecek belliki.Yani bu gidiş onun ihtiyacı olan şey.O yüzden hepimize düşen tek şey;kararlarına saygı duyup,bir gün yine onu bu sayfalarda görmeyi umut etmek ve mutluluk dilemek olacaktır...Yolun açık olsun and.Değerlisin her zaman.Kattığın çok şey var bana ve eminim birçok otopark sever insana,herşey için sonsuz teşekkürler...Son olarak tabiki kalan sağlar bizimdir,Sinan Koç! tam destekle arkandayız.Ankara havası hatırası :)
received_161021807584444.jpeg

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
1/3'ü geri ödendi arkadaşlar, devamı da gelir sıkıntı yok.

Herkes bir şeyler getirdi, bir şeyler götürdü; ancak insanlar sadece getirdiklerini gördü, konu bu.

Zaten Buğra kendisi de bahsetti katıldığı bir radyo yayınında '' And BMW'den gelen şikayetler üzerine M4 videosunu sildi, daha sonrasında küstük ve ayrıldık'' dedi.

O konunun da M4 videosuyla alakası yok :) Zaten ayda 3 bin lira alıyordu The Makina'ları çekmek için, yayın hakları Otopark'a aitti. Bi sakinleşin de onu da anlatırım :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

Herkes bir şeyler getirdi, bir şeyler götürdü; ancak insanlar sadece getirdiklerini gördü, konu bu.

O konunun da M4 videosuyla alakası yok :) Zaten ayda 3 bin lira alıyordu The Makina'ları çekmek için, yayın hakları Otopark'a aitti. Bi sakinleşin de onu da anlatırım :)

3000 maaşmı, Onun sana maliyeti, 5,140.58 tlye gelir. İyi paraymış.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab

hocam yayın hakları otoparka ait ise buğranın isteğiyle neden kaldırılıdı vidyolar?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım