KAPALI E85 Z4 Yorumlarınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
Merhabalar,

bir süredir e85 z4 ilanlarına bakmaktayız.Otomatik vites 2.2 veya 2.5 moto seçenekleri hakkında yorumlarınız nelerdir ? Yurtdışı kaynaklarında önden kaymaya meyilli olduğu ve tenteden fazla ses aldığı gibi yorumlar okudum.Bu motor seçenekleri ile ilgili yorumlarınız var mı ?

brky06

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
41
645
Ankara
Marka
BMW
Hocam araç kaldı maalesef. Söylenenin dışında şeyler çıktı soğuduk. İçimize sinecek ve hakkından fazlası istenmeyen bir araç buluruz umarım bakmaya devam ediyoruz.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
605
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Hayırlısı olsun, bu tarz araçlar da çıkar öyle şeyler. Hem aracın azlığından hemde binici profilinden dolayı, ben bugün yağmur yağarken üstünü açmış gezen bir z4 gördüm gerisini siz düşünün. Sabır edin umarım çıkar karşınıza

brky06

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
41
645
Ankara
Marka
BMW
Plakasını alsaydınız keşke uzak dursak ondan ekleyelim kara listeye :))
Çok teşekkür ediyorum bakmaya aramaya sormaya devam edicem umarım buluruz. :)

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler . Darısı başıma inşallah :)

Allah kaza bela vermesin, keyifli sürüşler :)
Çok teşekkürler beyler. @brky06 umarım sende uygun temiz bir araç bulursun gerçekten kullanması zevkli.

@CaliKaan Kaan sana şu tenteyi sorucam ya.Bunu nasıl yıkamak lazım nelere dikkat etmek lazım.Yoksa yıkamayıp direk bez ile mi temizliğini yapmak lazım ?

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
605
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Çok teşekkürler beyler. @brky06 umarım sende uygun temiz bir araç bulursun gerçekten kullanması zevkli.

@CaliKaan Kaan sana şu tenteyi sorucam ya.Bunu nasıl yıkamak lazım nelere dikkat etmek lazım.Yoksa yıkamayıp direk bez ile mi temizliğini yapmak lazım ?
Meguiars ın tente için bir tane ürünü var onu al, tente için fırça var at kılından yapılma zarar vermemesi için yumuşak yıkamadan önce onu sıkıp fırça ile güzelce bastırmadan fırçalayıp yıkaman lazım. Taziği çok yakından tutma zarar vermesin

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sonunda aracı alabildik.Artık kullandıkça izlenimlerimi/sorunlarımı yazarım artık :D:D

hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız sürüşler diliyorum, Garaj Başlığında bir konu açarak otomobilinizle ilgili görüş ve deneyimleriniz fotoğraflarla birlikte süsleyerek bizlerle paylaşabilirseniz memnun oluruz :)

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız sürüşler diliyorum, Garaj Başlığında bir konu açarak otomobilinizle ilgili görüş ve deneyimleriniz fotoğraflarla birlikte süsleyerek bizlerle paylaşabilirseniz memnun oluruz :)
Çok teşekkürler.1-2 eksiği var onları giderip biraz tecrübe ettikten sonra izlenimlerimi aktarıcam ;)

brky06

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
41
645
Ankara
Marka
BMW
Ben de z4üme kavuştum şükürler olsun
24 saatlik tecrübem araba beklediğimden bayağı az yakıyor gazlama trafikten dolayı mümkün değildi şehir içi hafif dur kalk trafikte 8 litre yaktı bu sabah staj yerime gelirken. Çok şaşkınım. Bir de tente otomatik ve anahtarla kapatmayı beceremedim açılıyor ama kapanmıyor tam çözemedim bu işi

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
Ben de z4üme kavuştum şükürler olsun
24 saatlik tecrübem araba beklediğimden bayağı az yakıyor gazlama trafikten dolayı mümkün değildi şehir içi hafif dur kalk trafikte 8 litre yaktı bu sabah staj yerime gelirken. Çok şaşkınım. Bir de tente otomatik ve anahtarla kapatmayı beceremedim açılıyor ama kapanmıyor tam çözemedim bu işi
Vay be hayırlı olsun sevindim.Ama 8 litre şaka gibi mükemmel değer ben İstanbul şehir içi gazlamadan 12.5 civarı geziyorum şuan

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
İnşallah. forumda aynı anda 2 z4 oldu vay be :D sizinki 2.5 değil mi ? çünkü ben 12.5 i zor görcem gibi :D
Şuan 8 ile geziyosan 12-13 için baya yüklenmen lazım 8 litre harika bişey.Benimki 2.5 otomatik ordan kaybediyorum.Bakımları bildiğimiz kadarıyla yeni yapılmış ama yinede haftaya bi bakıma girecek.Bakalım ondan sonra daha net bişey görürüm

brky06

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
41
645
Ankara
Marka
BMW
Bi baktırın yine de fayda var benimki de yeni yapılmış bir de 2.0 az yakıyor ama performans bakımından pek bi gücü de yok öyle 2.5ine de bindiğim için aradaki farkı anlayabiliyorum, 12-13 litre hakkıdır eğer 2.0 8-9 litrelerde geziyorsa. Aracın fotoğrafını da ekleyeyim az önce çektim çok garip bi rengi var carbonschwarz diye geçiyor lacivert-siyah gibi bir renk :D
İnşallah kazasız belasız binelim hocam keyifli sürüşler diliyorum size de :)
@Mt.Akina çok çok teşekkür ederim :D daha detaylı fotoğraflar da çekip garajım bölümünde paylaşıcam inşallah tecrübelerimi aktarmak isterim :)
WhatsApp Image 2018-09-21 at 10.37.15.jpeg

Son düzenleme:

brky06

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
41
645
Ankara
Marka
BMW
Çok sağ olun hepimiz kazasız belasız keyifle sürelim inşallah :) anahtar ile açılıyor ama anahtar ile kapanmıyor çok enteresan :D . Yetkili servise mi gitmek gerekir bu kodlama için ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım