bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,188
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Fransızların üstüne gül koklamam.:)
Bilirim. :)
Şimdi bunun tasarımına kötü diyenleri alalım... Ben beğeniyorum çünkü. Tüm detaylarında akıl dolu tasarlanmış bir araba. :)
upload_2017-1-21_21-14-20.png

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,188
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
DS'le SM gibi arabalar bir daha üretilmez üretilemez.Kim ne derse desin otomotiv dünyasının en fütüristik arabaları.Şuan günümüz deki otomobillerin yaptığı elektronik olayların çoğunu mekanik olarak hidrolikle yapıyorlardı.Böyle bir araba olabilir mi ya?Efsaneeeee:D:D:oops:
Çirkin arabalara geri dönersek...
:)
1979 model Commuta-Car diye bir şey tövbe yarabbi...
upload_2017-1-21_23-31-10.png

RyanCooper

Taklacı Güvercin
22 Ocak 2017
16
29
295
35
İSTANBUL
Kendini aracını çirkin görmek? :p

Çirkin ama karakterli :p

Ben onun çirkinliğini seviyorum. Bir de klasik tasarım felsefesinden uzak ve çirkin diye tabir ettiğimiz bir çok model aslında çok fonksiyonel ve kullanışlı olabiliyor. Mesela kendi aracımın içine bindiğimde fanusun içindeki japon balığı gibi hissediyorum kendimi. Her yer kocaman kocaman cam. Twingo, Multipla felan da öyledir. Ferahtır, kullanırken sağı solu izlemek istersin keyif verir. Hasbelkader çekinerek almıştım ama şimdi satamıyorum =)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,188
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Çirkin ama karakterli :p

Ben onun çirkinliğini seviyorum. Bir de klasik tasarım felsefesinden uzak ve çirkin diye tabir ettiğimiz bir çok model aslında çok fonksiyonel ve kullanışlı olabiliyor. Mesela kendi aracımın içine bindiğimde fanusun içindeki japon balığı gibi hissediyorum kendimi. Her yer kocaman kocaman cam. Twingo, Multipla felan da öyledir. Ferahtır, kullanırken sağı solu izlemek istersin keyif verir. Hasbelkader çekinerek almıştım ama şimdi satamıyorum =)
Saydığınız 3 arabayı da çok beğendiğim için forumda ciddi baskılara göğüs geriyorum :D

RyanCooper

Taklacı Güvercin
22 Ocak 2017
16
29
295
35
İSTANBUL
Saydığınız 3 arabayı da çok beğendiğim için forumda ciddi baskılara göğüs geriyorum :D

Multiplayı bilmiyorum da twingo kullandım, modus kullanıyorum. Park problemi olan bir ilçede yaşıyorum. Çoğu aracın sığmadığı boşluklara, hatta bazen iki babanın arasına dikine sığmak eşi bulunmaz bir donanım özelliği. Ayrıca aracıma binip ilk defa modusu tecrübe eden herkesin suratındaki şaşkınlık ve memnuniyet parayla satın alınamayacak bir keyif =)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım