En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bende CD ile var o oyun ve eski olduğu için sürekli oyun ortasında çökme yapıyor. Steam'e gerekli yamaları yapıp koyduklarını düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ondan ziyade Bim'in mağzayarında sattığı Buono çikolatalarını tavsiye ederim. İlginçtir ki hammade olarak bir çok high-end çikolata markası ile aynı kuvertürü kullanıyor.
ilk el yanlışlıkla binaları yıkmaktan battım :D bunun dışında tek sıkıntı widescreen res. desteklemiyor, bu sıkıntıyı gidermek için window mode'da da açamıyoruz. başka bir derdi yok.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
IMG_20191127_170120.jpg
60ah president (kısa xd )

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Vay be 2 sene önce 72 amperlik çelik aküyü 250 tl'ye mi ne almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam mutlu akü üretiyor demişlerdi o zaman.
Valla buna da çelik üretiyo dediler :D bunun 72liğine 249tl, varta mutlu duracell in 60lığına 300+ çektiler. Kendinden sonraki en ucuz akü ile 80tl vardı arada aldım ben de bunu iyi çıkarsa inşallah

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
ilk el yanlışlıkla binaları yıkmaktan battım :D bunun dışında tek sıkıntı widescreen res. desteklemiyor, bu sıkıntıyı gidermek için window mode'da da açamıyoruz. başka bir derdi yok.
Güncel sistemlerde (w7 dahil) 2 saat ve üzeri sürelerde kesiksiz oynarken kafasına göre çökmesi/kapanma ile karşılaşıyordum; tabi o süre boyunca kaydetmeyip belde tam yüksek kâra geçmeye başlayınca oyunun kapanması oyundan soğuruyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmıyorsanız yeniden almak benim için mantıklı olacaktır. Virtualbox ile xp üzerinden çalıştırınca daha stabil çalışıyor ama çok fazla ram harcıyor ve ateş pahasına satılan bu meretler aynı anda arkada müzik dahi açtırtmıyor dolayısıyla her kırıntısından tasarruf elzem. Ana yapıları mental olarak oturtana kadar zorlayıcı fakat sonrası çok keyifli bir oyun. Widescreen çalıştırabiliyor olması lazım ama benim ayarlarımı kontrol etmem yanlışta hatırlıyor olabilirim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

valla o indirim bu şeysi babamın baskısı derken kargo dahil 125 tlye aldık :)

@Cenk
Hayırlı uğurlu olsun müdür :) Farları taktırırken ampulün ucundan yahut cam yüzeyinden değil, en dip kısmında ki metal yerinden tutmalarını muhakkak tembih et. Hatta başında dur ki he deyip geçiştirmesinler. 3 gün sonra ampul niye patladı dersin o zaman. Ek olarak ampulleri taktırdıktan sonra far ayarı yaptırmayı unutma.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı uğurlu olsun müdür :) Farları taktırırken ampulün ucundan yahut cam yüzeyinden değil, en dip kısmında ki metal yerinden tutmalarını muhakkak tembih et. Hatta başında dur ki he deyip geçiştirmesinler. 3 gün sonra ampul niye patladı dersin o zaman. Ek olarak ampulleri taktırdıktan sonra far ayarı yaptırmayı unutma.

aynı meşajın tıpkısının tıpkısını alfaya aldığım ampullerde de belirtmiştin, o zaman da dikkat etmiştim yine öyle yapacağım :D zaten montaj için acele etmiyorum bu sefer. işinin ehlini bulana dek bekleyeceğim :d

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
aynı meşajın tıpkısının tıpkısını alfaya aldığım ampullerde de belirtmiştin, o zaman da dikkat etmiştim yine öyle yapacağım :D zaten montaj için acele etmiyorum bu sefer. işinin ehlini bulana dek bekleyeceğim :d
Vallahi belirtmişimdir, inanırım :D Bunlara dikkat edilmeyince para çöp oluyor çünkü :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım