En Son Ne Aldınız?

MesutC.

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
29
Marka
Renault
Kudos Shadow 270 10-40 gr Spin kamış ve Shimano AX 2500 FB makina
Kudos Stortm 229 2-8 gr LRF kamış ve Daiwa Strikeforce 2000 makina
Çeşitli metal vibrasyon sahteler
3 Adet Lurefans bigeye viper no:13 11.5 gr
3 Adet Lurefans bigeye viper no:21 11.5 gr vs vs bir sürü sahte yem...

Uzun zamandır otomobile bir şey almadım. Otomobile harcamadığım her kuruşu kendime ayırınca yaşam kalitem arttı resmen :)

nacker

Profesör
Beğeni puanı
571
Kilosu 1 lira. Ne yapsak ya, kömürü iyice toz haline getirip emmeden içeri mi sallasak hatatat :D
Şöyle bi sistem yapabiliriz, kömürü yakar suyu ısıtırız. Su ısındıkça buharı çıkar, birikir ve basınç oluşturmaya başlar. Tekerlere bir mekanizma koyup basıncı da buraya bastık mı kömürlen ucuza gezebiliriz
Aa bi dk bu icat olunmuştu sanki ya,, neyse ben bi haber kanalına yazayım bakalım yüzyılın buluşu diye 😁

Ey petrol nelere kadirsin, zihinleri kömür çağına geri döndürüyor bu fiyatlar.:(

msansertekin

Panpa
Destekçi
Beğeni puanı
2,879
Marka
Opel
Şöyle bi sistem yapabiliriz, kömürü yakar suyu ısıtırız. Su ısındıkça buharı çıkar, birikir ve basınç oluşturmaya başlar. Tekerlere bir mekanizma koyup basıncı da buraya bastık mı kömürlen ucuza gezebiliriz
Aa bi dk bu icat olunmuştu sanki ya,, neyse ben bi haber kanalına yazayım bakalım yüzyılın buluşu diye 😁

Ey petrol nelere kadirsin, zihinleri kömür çağına geri döndürüyor bu fiyatlar.:(
Gaza basınca dilekçe yazarsın motora. Güç almak istiyorum diye. Gerekli merciler değerlendirilir, yazılar yazılır. Uygulama talimatı verilir, yarım saat sonra gelir gaz :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
20,836
Marka
Skoda
Cam olanını 2. ölçümde düşürüp kırdığım için plastik olanlardan bi antifiriz bomesi, elimle buz kazımak zorunda kaldığım için bi buz kazıyıcı bi de yine hava şartlarından dolayı eve çamaşırlık

iş görür herhalde cam olandan farklı bi sistem

Son düzenleme:

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
5,484
Bir sırt çantası iki kemer bir ekmek bir tişört bir deodorant bir de ektekiler, normalde de böyle şeyler çok nadir tükettiğimden bayağı bir zaman alır bitmeleri 😂

Ekli dosyalar

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
20,836
Marka
Skoda
Bir sırt çantası iki kemer bir ekmek bir tişört bir deodorant bir de ektekiler, normalde de böyle şeyler çok nadir tükettiğimden bayağı bir zaman alır bitmeleri 😂
böyle şeyleri alıp yavaş yavaş tüketenlere hayranım :D

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
5,484
böyle şeyleri alıp yavaş yavaş tüketenlere hayranım :D
Ben genelde almayan taraftayım ahhahas aldığım da nadir, böyle şeylere para harcamak genelde boş iş geliyor da geçenlerde bir canım istedi çikolata türü evde yoktu 🚬 ondan evde dursun şimdi

dthhasan

Hasan H Ayan
Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
10,513
Marka
Renault
Ben genelde almayan taraftayım ahhahas aldığım da nadir, böyle şeylere para harcamak genelde boş iş geliyor da geçenlerde bir canım istedi çikolata türü evde yoktu 🚬 ondan evde dursun şimdi
Ülker çikolatalı gofret buzlukta bir gün bekleyince çok güzel oluyor tavsiye ederim