En Son Ne Aldınız?

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
26
Istanbul
Marka
MINI
Satıcı ürüne düşük fiyat yazdıysa belki ondan düşük gelmiş olabilir. Biliyorsunuzdur muhtemelen ama ufak bir öneride bulunayım. Pahalı ürün alacağınız zaman satıcıya mesaj attığınızda fiyatı düşük gösterebiliyor. Ne kadar pahalı olursa olsun 15-20TL vergi ödüyorsunuz.
Evet evet alışverişlerimde faturayı düşük yazdırıyorum hep ama artik paketlerin %90i açılıp inceleniyor ve fiyat belirleniyor. Uzerindeki fiyata inanmiyorlar :/ hatta gecen bir panjur satin aldim beni ariyip ukime çağırdılar orada birlikte açıp fiyat tespiti yaptik :D vergisini odiyip ordan kendim aldım. Faturada 300tl yaziyordu fakat inanmadilar 300 olabilecegine

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
767
1,137
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Evet evet alışverişlerimde faturayı düşük yazdırıyorum hep ama artik paketlerin %90i açılıp inceleniyor ve fiyat belirleniyor. Uzerindeki fiyata inanmiyorlar :/ hatta gecen bir panjur satin aldim beni ariyip ukime çağırdılar orada birlikte açıp fiyat tespiti yaptik :D vergisini odiyip ordan kendim aldım. Faturada 300tl yaziyordu fakat inanmadilar 300 olabilecegine
Ben genelde daha makul şeyler aldığım için bilmiyordum. Öğrenmiş oldum, teşekkürler. :)

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
26
Istanbul
Marka
MINI
Ben genelde daha makul şeyler aldığım için bilmiyordum. Öğrenmiş oldum, teşekkürler. :)
Kişiye gelen ürünlerin kaydini tutuyorlar hatta ayni kisiye ayni yerlerden cok fazla siparis gelmeye baslayinca incelemeye alıyorlar her paketi acip kontrol etmeye basliyorlar.. Gercek fiyatlarini ogrenmek icin veya illegal bir durum var mı diye emin olmak için... En son elektronik sigarayi ananemin adina satın aldim onun evine yollattim :D 5 adet esigara + likit rahatlikla gecti gümrükten

• Wow
Tepkiler: selimcicekyurt

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
767
1,137
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Kişiye gelen ürünlerin kaydini tutuyorlar hatta ayni kisiye ayni yerlerden cok fazla siparis gelmeye baslayinca incelemeye alıyorlar
Bunu yapmalarına tamamım ama kişi başı bir sınır olmalı kesinlikle. 10 Dolar bile olsa. Benim telefonum Türkiye'ye ithalatçı garantili ve az miktarda geldiği için pek kılıfı vs yok. İstediğim rengi ancak aliexpressten bulabiliyorum orda da 15TL'lik kılıfa 15TL vergi veriyorum. Nereden yolacaklarını şaşırdılar iyice.

• Üzgün

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hepsiburada'nın bu kampanyasından yararlanarak (eş dost telefonuna indirip, biraz suistimale uğradı gibi ama yapcak bişey yok ) Almayı düşündüğünüz ürün varsa yarın geceye kadar sanırım kampanya devam ediyor.
1583708368229.png

-5 yıllık Sony MH750'ler artık cızırdamaya başlamıştı ve emekli etmek gerekiyordu. Biraz araştırma ve arkadaşımın tavsiyesi (gazı) ile aldım bu bütçelere çıkmak hiç aklımda yoktu. Kask içinde kullanacağım için boyut ve kalite olarak böyle bir ürün düşünüyordum.
Ürün ve satış sonrasından memnun olduğu için bana tavsiye etti en ufak bir ses kısılmasında geri gönderip daha iyi bir modelle değişim sağlamışlardı onun ürününde.

Sennheiser CX 275s Kulakiçi Kulaklık

-Motor için radyatör koruma aldım :
10128035676210.jpg

Günün sonunda 50 TL indirimli almış bulunduk bu iki ürünü bereket versin. :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,013
7
51,337
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hepsiburada'nın bu kampanyasından yararlanarak (eş dost telefonuna indirip, biraz suistimale uğradı gibi ama yapcak bişey yok ) Almayı düşündüğünüz ürün varsa yarın geceye kadar sanırım kampanya devam ediyor.
Ekli dosyayı görüntüle 24432

-5 yıllık Sony MH750'ler artık cızırdamaya başlamıştı ve emekli etmek gerekiyordu. Biraz araştırma ve arkadaşımın tavsiyesi (gazı) ile aldım bu bütçelere çıkmak hiç aklımda yoktu. Kask içinde kullanacağım için boyut ve kalite olarak böyle bir ürün düşünüyordum.
Ürün ve satış sonrasından memnun olduğu için bana tavsiye etti en ufak bir ses kısılmasında geri gönderip daha iyi bir modelle değişim sağlamışlardı onun ürününde.

10128035676210.jpg

mafettin beni bedo sapladılar bana bedo. tüm koşulları sağlamama rağmen indirim filan yapmadılar benim mobil uygulamaya :'D
1583714297982.png

Son düzenleme:
  • Üzgün
Tepkiler: Bedirhan

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,013
7
51,337
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İlk kez kullanacaklara diyo ondan muhtemelen
Ben de ilk kez kullandım. Sorma, gece gece dert oldu, sabah ilk iş peşine düştüm. 125.000 kullanıcıyı aşmış o yüzdenmiş. İsyan ettim o zaman kampanyanız neden hala ana sayfada duruyor diye. :(
...
Eğer müşteri hizmetleri bana palavra sıkmadıysa kampanya yalan olmuş arkadaşlar ¯\_(ツ)_/¯

İlk iki ürün eline geçince yorumlayabilir misin ? Bana da lazım, verimli çalışıyor mu ?
ok. 3 gün sonra filan hatırlat ama

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,527
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

10128035676210.jpg

kulaklığı kullanınca bi yorumlasana hacı. cx3.00 kullandım hastasıydım, bozuldu. yenisine para yetmiyor. bi buna bakayım olmadı

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ben de ilk kez kullandım. Sorma, gece gece dert oldu, sabah ilk iş peşine düştüm. 125.000 kullanıcıyı aşmış o yüzdenmiş. İsyan ettim o zaman kampanyanız neden hala ana sayfada duruyor diye. :(

Eğer müşteri hizmetleri bana palavra sıkmadıysa kampanya yalan olmuş arkadaşlar ¯\_(ツ)_/¯

ok. 3 gün sonra filan hatırlat ama
Tamamdır yazarım mutlaka

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,013
7
51,337
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İlk iki ürün eline geçince yorumlayabilir misin ? Bana da lazım, verimli çalışıyor mu ?
IDE dönüştürücüyü her yönden ters monte etmişler. Bir yerden IDE kablosu bulmam gerekiyor. 4pin güç kablosunu nasılsa bir şekilde çözerim.

2,5" şeffaf sata kutusu iş görüyor. Sıkıntı yok.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım