En Son Ne Aldınız?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Screenshot_20200304_073214_com.android.chrome.jpg

Benim gibi Neymiş diye bakmakla uğraşmayın 😂

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
jbareham_170801_1886_0033.0.jpg

1501069039_1344089.jpg

Motorola Z2 Play kullanıyorum, bu yüzden moto modları ara ara takip edip uygun fiyatlı gördüğümde alıyorum.

Hepsiburada da (yazmamda sakınca varmı bilemedim ama) kampanyaya düşünce yukardaki motomodu da alayım dedim.

Çok çok ince, telefonun arkasında bir kapak gibi varlığı yok gibi..

Tepesindeki çift taraflı 4K 360 ° video çekimi yapan kameralar fazlası ile özenli kullanım istiyor. 3D ses kaydı yapabilen kameranın üstündeki mikrofon delikleri ise toza veya yağmura dayanıklımı bir açıklama yapılmamış. (Motorola Z2 Play de suya dayanıklılık yok ancak marka toz ve yağmurdan etkilenmediğini belirtmişti, uzun süredir kullanıyorum, haklı)

Kullanım kolaylığı ve çekim kalitesi tam olarak fiyat performans ürünü olmasını sağlıyor.

360° video ve fotoğraf kaydı ile tek yönlü ultra geniş açı çekimide var. (henüz dış mekanda kullanmadığım için foto çekmedim)

Diğer motomodların aksine 360 moto üzerinde kendi bataryasını bulundurmuyor, telefonun kendi bataryasını kullanıyor ve buda çekim sırasında neredeyse bataryanın gözle bile düşmesini fark etmenize sebep oluyor.İnanılmaz batarya yiyor. Ve yine 360 ° çekimin doğasında olan kaçınılmaz olay ise telefonun hafıza kapasitesini fazlası ile doldurması. 1 kaç dakikalık videolar yüzlerce mb olabiliyor. Çok hızlı bir hafıza kartına ihtiyaç var, neyseki Motorola 2TB a kadar hafıza kartlarını destekliyor.

Kesinlikle farklı bir deneyim, özellikle roll ve drag yapanlar (gece çekimi mükemmel değil), doğa, şehir ve aksiyon tutkunları için biçilmiş kaftan. (her telefonda 360° desteği yok bu yüzden gönderilen video veya fotoğraflar kare alana sıkıştırılınca insanlar ve ortam ecüc mecüc şekilde çıkıyor)

Hayırlı cumalar...

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Gecen 740tllik bir urune 19 tl vergi belirlediler, simdi de 55tlye 16tl... Fiyat belirlemede efsane iyiler 😂
Satıcı ürüne düşük fiyat yazdıysa belki ondan düşük gelmiş olabilir. Biliyorsunuzdur muhtemelen ama ufak bir öneride bulunayım. Pahalı ürün alacağınız zaman satıcıya mesaj attığınızda fiyatı düşük gösterebiliyor. Ne kadar pahalı olursa olsun 15-20TL vergi ödüyorsunuz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bendeki görüş de aksine. Belki modelden kaynaklıdır. Yağmurda çok iyi, fakat lastiğin konforu biraz düşük. Gene de parasının hakkını kesinlikle veriyor.
Mumkun ben alali yaklasik 5 sene oncesi birde olculerindende olabilir sanirim kizaklamaya cok dusuyordu ama uzun omurluydu konfor bakimindan mazda hep sert hep sertti :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım