En Son Ne Aldınız?

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Hemen herkes çok memnunmuş. Samsung Store'dan güya orijinal diye aldığımız bir halta yaramadı. Bakalım bu ne yapacak ?
Ekli dosyayı görüntüle 27500
Hemen herkes çok memnunmuş. Samsung Store'dan güya orijinal diye aldığımız bir halta yaramadı. Bakalım bu ne yapacak ?
Benim sipariş bugün geldi perşembe gecesi sipariş verdim cuma sabahı kargoya verildi bugün akşam üstü elime ulaştı yanında küçük bir hediyeside var
IMG_20200711_185433_copy_2268x3024.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Benim sipariş bugün geldi perşembe gecesi sipariş verdim cuma sabahı kargoya verildi bugün akşam üstü elime ulaştı yanında küçük bir hediyeside var
Ekli dosyayı görüntüle 27512
Hayırlı uğurlu olsun. Benimki de pazartesi elimde olur muhtemelen. İçinde kullanma klavuzu varsa onu iyice bir oku öyle kullan derim. İnşaallah memnun kalırız.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Ben ve Kuzenlerim 4-5 tane almışızdır asıl memnuniyet bataryadan ziyade hizmetle alakalı. Sorun mu yaşadınız yorum olarak yazın anında yenisini gönderiyorlar ve eskisini de istemiyorlar. Bu durumu suistimal edenler dahi var

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben ve Kuzenlerim 4-5 tane almışızdır asıl memnuniyet bataryadan ziyade hizmetle alakalı. Sorun mu yaşadınız yorum olarak yazın anında yenisini gönderiyorlar ve eskisini de istemiyorlar. Bu durumu suistimal edenler dahi var
İnşaallah sorun çıkmaz bataryada. Çok bir beklentim yok. Sabah erken saatten akşam 9-10'a kadar günü çıkarsa yeter. Öyle oyun falan da oynamam zaten. Mail, sosyal medya falan filan işte. Bu şekilde 10-12 ay götürse başka hiç bir şey istemem.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
İnşaallah sorun çıkmaz bataryada. Çok bir beklentim yok. Sabah erken saatten akşam 9-10'a kadar günü çıkarsa yeter. Öyle oyun falan da oynamam zaten. Mail, sosyal medya falan filan işte. Bu şekilde 10-12 ay götürse başka hiç bir şey istemem.
Note 5 ve S5 dahil aldık biz tam olarak bahsettiğiniz gibi çıktı. Orjinal batarya kadar olmasada çok yakın iş görüyor yaklaşık 12 ay ömrünü koruyor sonra hızla azalıyor. Diyelim memnun kalmadınız 2 bataryanız olur yine işinizi görür. Piyasanın üstünde orjinale yakınlar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Note 5 ve S5 dahil aldık biz tam olarak bahsettiğiniz gibi çıktı. Orjinal batarya kadar olmasada çok yakın iş görüyor yaklaşık 12 ay ömrünü koruyor sonra hızla azalıyor. Diyelim memnun kalmadınız 2 bataryanız olur yine işinizi görür. Piyasanın üstünde orjinale yakınlar
Zaten hiç bir batarya telefonun üzerinde gelen batarya kadar iş görmüyor. Onu bilerek aldım ben de açıkçası. Dediğiniz gibi de çıkarsa tamamdır benim için parasının karşılığını vermiş demektir.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Zaten hiç bir batarya telefonun üzerinde gelen batarya kadar iş görmüyor. Onu bilerek aldım ben de açıkçası. Dediğiniz gibi de çıkarsa tamamdır benim için parasının karşılığını vermiş demektir.
Kendi sitesinden mi yoksa n11 vb den mi almıştınız?
N11 olunca çok daha ilgililer. Arkadaşım gömülü batarya alıp kablo uzunluğundan memnun kalmamıştı ona rağmen aynı gün yenisini kargoladılar. Biz 3 ay sonra erken biten S5 bataryasını kendi sitelerinden almıştık 1 hafta sürdü fakat yine yenisini yolladılar içiniz rahat olsun

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kendi sitesinden mi yoksa n11 vb den mi almıştınız?
N11 olunca çok daha ilgililer. Arkadaşım gömülü batarya alıp kablo uzunluğundan memnun kalmamıştı ona rağmen aynı gün yenisini kargoladılar. Biz 3 ay sonra erken biten S5 bataryasını kendi sitelerinden almıştık 1 hafta sürdü fakat yine yenisini yolladılar içiniz rahat olsun
Kendi sitesinden aldım. Çünkü piyasada bu ürünlerin çakmaları çok oluyor. İşimi garantiye alıp deji'nin sitesinden alayım bu ihtimali ortadan kaldırayım dedim. Üstelik diğer sitelerde daha pahalıydı. En uygun fiyat kendi sitesindeydi. Bir kullanmaya başlayayım da sorun çıkarırsa iletişime geçerim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
2x klima temizleyici. Birini uyguladım, biri de yaz sonuna...
Siyah silikon. Tampon vb. onarımlar yapacağım.
Portatif süpürge (masaüstü süpürmeye yarayan, 2xAA pille çalışan top gibi bişey, işe yarar mı göreceğiz)
Adı neyse artık KBB kıl tüy temizleme makinem düşüp kırılmıştı (parçası kayboldu yoksa toplardım ben onu), aynısından aldım.
Kızıma pire damlası
Bir de peynir, süt, yoğurt, filan...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
10 lt Benzin
2T motor yağı
404 Gold balata temizleme spreyi x4
Würth motor temizleyici sprey
Würth sıvı gres
Würth silikon sprey

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Bu ara aldığım kadar hayatımda arka arkaya ürün alımı yapmadım. 115 tl world puan birikmiş(kuruş kuruş birikiyor sağolsun). O kadar yani :)

Ürünler:

ECA Niobe 9000 btu klima
Silverline vok gözlü 75 cm Ocak
Silverline 90 cm davlumbaz
80 metre 3 şerit led bunlara uygun amperde trafolar
Hareket sensörlü İz lambaları(3 adet)
6w ve 9w led tavan aydınlatmaları
bunlardan hariç dir dünya ıvır zıvır olup, sürekli nakit gerektiren hırdavatlar.

Alınacaklar:

Salon takımı, halılar yolluk, dresuar denilen zımbırtı, electrolux pure c9 pc91-algrt toz torbasız süpürge. Birde 2016 dizel ASX :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım