En Son Ne Aldınız?

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
bir depo mazot
400 500 sayfa not fotokopisi
bir de ağırlık setiyle sehpa denk geldi sıfır ayarında denebilir, pandemiden dolayı spora gitmeyi bırakmıştım benim yaklaşık 2 aylık spor salon masrafıma eş fiyata aldım, emektar bisikletimi de faaliyete geçirmeyi düşünüyorum ikisi bir pandemi döneminde zinde tutar.

WhatsApp Image 2021-02-26 at 21.46.23.jpeg

ecgspor-108-kg-z-bar-halter-seti-ve-damb-cc91.jpg
delta-6010-ayarlanabilir-katlanabilir-mekik-bench-agirlik-sehpasi-12936-bench-arlk-sehpas-delta-621630-30-B.jpg

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Amazondan iki type C bir tane de lightning kablosu aldım, pazar akşam sipariş ettim pazartesi sabahı istanbulda adrese geldi, çok hızlı çalışıyorlar.

Ekli dosyalar

• 187B44B6-5441-4B4A-BD9A-063A1A804467.jpeg
    187B44B6-5441-4B4A-BD9A-063A1A804467.jpeg
    2.2 MB · Görüntüleme: 0

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,034
3
4,926
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Mi stick merak ettiğim bir ürün.Kullandıktan sonra yorumunuzu öğrenmek isterim.

Evde Xiaomi Mi Box'ta var,ona göre benim farkettiğim bir 4k desteği olmaması oldu,bir de sanki bir tık ondan daha yavaş gibi ama kesinlikle etkilemiyor kullanımı.Cihazın küçük ve yer kaplamıyor oluşu çok çok başarılı,üstelikte ucuz.Tv'niz yarım akıllı ya da akıllı değilse kesinlikle çok iyi bir seçim olur.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,816
2,085
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Evde Xiaomi Mi Box'ta var,ona göre benim farkettiğim bir 4k desteği olmaması oldu,bir de sanki bir tık ondan daha yavaş gibi ama kesinlikle etkilemiyor kullanımı.Cihazın küçük ve yer kaplamıyor oluşu çok çok başarılı,üstelikte ucuz.Tv'niz yarım akıllı ya da akıllı değilse kesinlikle çok iyi bir seçim olur.
Yarım akıllı tabiri iyiydi. 👍 🤣

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,034
3
4,926
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Yarım akıllı tabiri iyiydi. 👍 🤣

Valla öyle,bizimki de tam ondan çünkü.Netflix ihtiyacı doğdu,tv de netflix harici her uygulama vardı neredeyse.İlk Smart'lardan olunca böyle oluyor,başta tereddütte kaldık lakin şimdi neredeyse her akşam kullanıyoruz o kadar pratik ve kullanışlı ki diğerini kullanmıyoruz bile.Hele smart tv yoksa kesin lazım böyle bir alet :)

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Valla öyle,bizimki de tam ondan çünkü.Netflix ihtiyacı doğdu,tv de netflix harici her uygulama vardı neredeyse.İlk Smart'lardan olunca böyle oluyor,başta tereddütte kaldık lakin şimdi neredeyse her akşam kullanıyoruz o kadar pratik ve kullanışlı ki diğerini kullanmıyoruz bile.Hele smart tv yoksa kesin lazım böyle bir alet :)

TV akıllı olsa da Mi Box olsun Apple TV olsun çok daha akıcı ve güzel çalışıyor bence. Bir de televizyonun ömrü bitmeden içindeki işlemcinin, ram, yazılım vs. eski kalıyor. Bu durumda bu tarz ürünler çok iyi oluyor. Uzun yıllardır Apple TV kullanıyorum tv anlamında yaptığım en iyi yatırım diyebilirim. Şu an artık saçma fiyatlara geldi kurlarla birlikte, sıfır alıyor olsam Türkiye'de kesinlikle MiBox alır geçerdim.

Bu arada ben de Mercedes E220d aldım :D İmzayı attım artık resmi olarak alım yapmış oldum, yarına teslim alacağım inşallah.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım