En Son Ne Aldınız?

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
İnternet bağlantınız ve aldığınız performansı yorumlarsanız müthiş olur
100Mbit Down 8 Upload Millenicom fiber kullanıyorum hocam. 7 ay için 50 lira ödeme yaptım resmi bir yerden almadım fiyatları uçuk olduğu için. Türkiye serverında değilim EU Central sanırım almanya üstünden bağlanıyorum. Single oyunlarda hiçbir sıkıntı yok. Gecikmesiz şekilde oynanıyor. Ping falan girmiyor sadece kalite bazen düşüyor geri artıyor onunda ayarı varmış sanırım bakmadım henüz. Multiplayer olarak CSGO oynadım biraz ping etkiliyor 100-120 ms ile oynar gibiydi. Normalde ekran kartı alacaktım ama bunu bir deneyeyim dedim memnun kaldım hiçbir gereksinim istememesi güzel. Macbook, acer iconia w700 ve masaüstü bilgisayarda deneme yaptım androidde denemedim henüz. Game+ alınıp türkiye serverindan bağlanılırsa online oyunlarda oynanabilir sanırım.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Üstat ilk izlenim nedir? Benimde almam gerekiyorda

Hocam alet yarın gelecek. Online aldım. Testler vs süper görünüyor da bakacağız nasıl olacak. Yaşadığım bölge çok nem olan bir yer o da uykuyu çok etkiliyor, bir de toza, kokuya, hayvan tüyüne vs. her şeye çok alerjiğiz evde. O sorunları da halleder diye düşünüyorum bakalım. Uyku iyi olmayınca horlama da artıyor, düzgün nefes almayınca kalbi etkiliyor vs. o yüzden aslında bayağı önemli diyorlar. Bu arada hem nemi alıp hem havayı temizleyen çok az cihaz var. Mesela Dyson'da ikisi bir arada yok. Ya hava temizliyor ya nem alıyor. İki cihazı da almak gerekiyor ya da birinden birini. Ben Sharp aldım merak edersen testlerine bakabilirsin:

SHARP UA-HD40E-L

Ben iklimlendirmede Japonların en iyisi olduğunu düşünüyorum. Daha önce de Dyson kullanıp hiç memnun kalmamıştık ofiste. O nedenle bunu sipariş verdim. Gelince editlerim, merak ettiğin bir şey olursa sorarsın ;)

simbat

anonim
Profesör
Beta Programı
16 Ara 2019
218
185
1,135
45
istanbul
Hocam alet yarın gelecek. Online aldım. Testler vs süper görünüyor da bakacağız nasıl olacak. Yaşadığım bölge çok nem olan bir yer o da uykuyu çok etkiliyor, bir de toza, kokuya, hayvan tüyüne vs. her şeye çok alerjiğiz evde. O sorunları da halleder diye düşünüyorum bakalım. Uyku iyi olmayınca horlama da artıyor, düzgün nefes almayınca kalbi etkiliyor vs. o yüzden aslında bayağı önemli diyorlar. Bu arada hem nemi alıp hem havayı temizleyen çok az cihaz var. Mesela Dyson'da ikisi bir arada yok. Ya hava temizliyor ya nem alıyor. İki cihazı da almak gerekiyor ya da birinden birini. Ben Sharp aldım merak edersen testlerine bakabilirsin:

SHARP UA-HD40E-L

Ben iklimlendirmede Japonların en iyisi olduğunu düşünüyorum. Daha önce de Dyson kullanıp hiç memnun kalmamıştık ofiste. O nedenle bunu sipariş verdim. Gelince editlerim, merak ettiğin bir şey olursa sorarsın ;)
Çok teşekkürler üstadim,umarım işe yarar ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturur

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
780
1,494
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
52911ce8-521d-47dd-bede-26819cef9913.jpg

Bakım için hafta sonu bisikletçime gitmiştim. Zincir uzamış. Değişmesi lazım. 189TLcik.

Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Doritos için Philips Ultinon Essential LED H11,önceki aldığım(ucuza kaçtığım) Photon Duo'lar 1 saat çalışmadan sonra teki bozulunca açıkçası hevesim kalmamıştı,bu sefer bunu sipariş geçtim bakalım ne olacak.
C10 HB3 LED
300 liralık V Power benzin
Philips Extreme Vision T10 LED

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Doritos için Philips Ultinon Essential LED H11,önceki aldığım(ucuza kaçtığım) Photon Duo'lar 1 saat çalışmadan sonra teki bozulunca açıkçası hevesim kalmamıştı,bu sefer bunu sipariş geçtim bakalım ne olacak.
C10 HB3 LED
300 liralık V Power benzin
Philips Extreme Vision T10 LED
Philips ultinon essential 1.5 senedir kullaniyorum bendekide h11. Hepsi burada da 520 tl ama ben baya makule almistim. Hicbir sorunlari yok.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Philips ultinon essential 1.5 senedir kullaniyorum bendekide h11. Hepsi burada da 520 tl ama ben baya makule almistim. Hicbir sorunlari yok.

Ben de oradan aldım,bir sorun durumunda iade vs çok kolay oluyor diye,10 lira daha ucuza bulmuştum ama olsun riske gerek yok.Bizim aracın kısa farları için kitapçıkta 55-60w diye belirtmişler,bu Philips'in 16 watt olduğunu görünce kuşkulandım arada baya fark var çünkü,bundan dolayı mı sıkıntı oluyor acaba fazla akımdan dolayı,bir bilgin var mı ?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben de oradan aldım,bir sorun durumunda iade vs çok kolay oluyor diye,10 lira daha ucuza bulmuştum ama olsun riske gerek yok.Bizim aracın kısa farları için kitapçıkta 55-60w diye belirtmişler,bu Philips'in 16 watt olduğunu görünce kuşkulandım arada baya fark var çünkü,bundan dolayı mı sıkıntı oluyor acaba fazla akımdan dolayı,bir bilgin var mı ?
Onun bir olayi vardi unuttum kitapciginda yaziyor 55 60 watt lara uyumlu. Benimde o sekilde oldugundan zamaninda alirken sormustum. 300 liraya almisim bende ama cok memnunum. Fan sesi yok sogutucu kanallari sayesinde.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Onun bir olayi vardi unuttum kitapciginda yaziyor 55 60 watt lara uyumlu. Benimde o sekilde oldugundan zamaninda alirken sormustum. 300 liraya almisim bende ama cok memnunum. Fan sesi yok sogutucu kanallari sayesinde.

Zes chip kullanıyormuş,benim önceki aldığım cob tipiydi aralarında ne fark var bilmiyorum ama cob daha eski nesil.55-60 wattlara uyumluysa süper,zaten az önce tanıtım videosunu buldum.

Burada kutunun içinden bir tane adaptör tarzı ekstra bir şey daha çıkıyor,sanırım voltajı dengeleyen ana cihaz bu.Bunun çıkması beni sevindirdi herhalde sende de çıkmıştır.Çoğu kişi bu üründen memnun yorumlarda vs okuduğuma göre,ama son anda dikkatimi watt meselesi çekti,öncekinde ara adaptör olmadığı için galiba bozuldu ya da belki de hakikaten kusurludur.İlk aldığımız dandik bir markanın ledleri adaptörsüz 3 ay gitti,3. ay sonu kırpma yapmaya başlamıştı.Nasıl aydınlatması,memnun musun ? Farlarım mercekli olduğu için trafiği riske atmayacağım hiçbir şekilde,taktığım anda da far ayarlatacağım ondan içim rahat.

Edit:Çok fazla sanırım'lar kaldırıldı,imla.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım