En Son Ne Aldınız?

shaeen

Burak Şahin
Senkromeççi
12 Eki 2021
8
38
70
22
İstanbul
Marka
Toyota
Bugün BİM den 2.5 liraya bulaşık deterjanı aldım. İlk başta şüphelerim vardı fakat kullandıktan sonra kafamdaki tüm soru işaretleri kalktı. Sanırım hayatımda aldığım en iyi fiyat performans üründü diyebilirim. Bide 3 aydır sadece su ile temizlediğim kahve, çay, çorba içtiğim kupamı yıkadım. Rengini krem zannediyordum beyazmış. Kaçırmayın bu indirimi. (NOT: Öğrenci evinde kalıyorum.)
1640370170883.png

rossh

Profesör
6 Nis 2019
180
422
1,535
Isparta
Marka
Volkswagen
Bugün BİM den 2.5 liraya bulaşık deterjanı aldım. İlk başta şüphelerim vardı fakat kullandıktan sonra kafamdaki tüm soru işaretleri kalktı. Sanırım hayatımda aldığım en iyi fiyat performans üründü diyebilirim. Bide 3 aydır sadece su ile temizlediğim kahve, çay, çorba içtiğim kupamı yıkadım. Rengini krem zannediyordum beyazmış. Kaçırmayın bu indirimi. (NOT: Öğrenci evinde kalıyorum.)Ekli dosyayı görüntüle 37965
hahah güle güle kullan

diablo1905

Panpa
17 Şub 2020
415
1,009
2,695
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Xiaomi 70mai araç kayıt kamerası
Ve
Sanırım hayatımda ilk kez LED far veya beyaz ışık takacağım aracıma. 2020 model Orta donanim seviyesi Kia Sportage'in gündüz farinin saçma sapan sarı ampul olmasını aklım almıyor. 2010 model B sınıfı araç değil ki bu. 9 yıllık Giuletta da gündüz farları her donanım seviyesinde LED idi !

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Xiaomi 70mai araç kayıt kamerası
Ve
Sanırım hayatımda ilk kez LED far veya beyaz ışık takacağım aracıma. 2020 model Orta donanim seviyesi Kia Sportage'in gündüz farinin saçma sapan sarı ampul olmasını aklım almıyor. 2010 model B sınıfı araç değil ki bu. 9 yıllık Giuletta da gündüz farları her donanım seviyesinde LED idi !
Alfa başka 😝

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım