En Son Ne Aldınız?

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,832
2,106
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
https://ty.gl/srnm2pouwh 8 ay oldu sakallarımı kesmeyeli. 5-6 cm oldu nerdeyse. Bugün bu makineyi aldım bakalım. Berberim uzun zamandır kullanıyormuş memnunum dedi
Berberlerde sıkça gördüğümüz bir marka.Pandemi başında ben de hem saç hem de sakallarım için Braun almıştım.Bu markayı da öneren olmuştu.Fiyat/performans ürünü denebilir.

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
797
1,553
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia

Hayatında yaptığın en büyük hata ne diye sorsalar, 3 sene önce aldığım, alırken ekran teknolojisine bakmadığım laptop'ımdır. IPS yokmuş !

Benim için büyük sıkıntı oldu.

Sende durum nasıl Cenk ? Özelliklere bakınca IPS panelin olmadığını görüyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
https://ty.gl/srnm2pouwh 8 ay oldu sakallarımı kesmeyeli. 5-6 cm oldu nerdeyse. Bugün bu makineyi aldım bakalım. Berberim uzun zamandır kullanıyormuş memnunum dedi
bende de yıllardır sakal makinesi var, ona güvenerek pandemi başında buna benzer bişeyini almıştım baya iyi. kırılan eden parçaları da bulunabiliyor sonradan kuaför market denen dükkanlardan

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayatında yaptığın en büyük hata ne diye sorsalar, 3 sene önce aldığım, alırken ekran teknolojisine bakmadığım laptop'ımdır. IPS yokmuş !

Benim için büyük sıkıntı oldu.

Sende durum nasıl Cenk ? Özelliklere bakınca IPS panelin olmadığını görüyorum.
Bildigim kadariyl ips panel yok bunda. Ama kullanim sirasinda ben ekstra bir sıkıntı gormedim. Renkler falan oldukca canli ve goz yormuyor. Sadece açı kayboldukca ekran gorunurlugunde azalma olabiliyor misal cok kenardan dogru bir sey izliyorsan. Haricinde bir sıkıntı gormedim. Ama deneyimledigim en iyi lap top ekranlari arasinda bir deneyim sunuyor da diyemem.

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Apple Watch SE için kordon aldım. Stock kordon kullanıyordum uzun süredir sıkılmaya başlamıştım. Ufak değişiklikler ile yeni bir saat alma hissiyatı gelecek mi yine merak ediyorum.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,754
3
9,684
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
500 TL VMax Diesel
4TL Üniden tabldot yemek

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Siyah eşofman altı aldım uzun süredir sürekli kot giyiyordum ama biraz rahatlamak gerekti pazar günleri sağa sola giderken artık eşofman kombini ile çıkarım dedim. HM'de bazı ürünlerde indirim var bakın isterseniz

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım