En Son Ne Aldınız?

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Yakın zamanda xiaomi mi airdots larımı kaybettim yeni nesilini almayı düşünüyordum ama Türkiye’de daha ucuz olması sebebiyle yaza ertelemiştim. Bahsettiğiniz kulaklık benim bütçe hedefime yakın. Yorumlarınızı bekliyorum…
Henüz çok çok az denedim. İlk intiba olarak fiyatına göre ses kalitesi beklediğimin üzerinde. Baslar doygun, tizler daha kötü. Allahtan çok gürültü yok. Kulaklıkların kendisi kaliteli görünüyor, kutu daha basit. Fiyatına göre beklentimin üstünde şimdilik. Xiaomi ya da Jlab gibi ürünlere göre nasıl o kadarını bilemiyorum ama. Fiyat farkı çok az olduğundan onlar daha iyiyse ve tek kulaklığım bu olacaksa 5-10€ daha verip onları tercih ederim ederim kesinlikle.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
892
1
1,689
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Hocam akışmetre arızası nasıl bir belirti verdi?
Araç kızdırma bujisi akabinde de motor arıza lambası yakıp kendini korumaya alıyordu. Çekişten düşüyordu. Obd ile bağlayınca da akışmetre arızası, buna bağlı olarak giren havayı düzgün okumadığı için de turbo basınç sensörü arızası veriyordu. Dün montaj yaptım şuan için problem yok. Instagram kb.passatb7 hesabında detaylı paylaştım. Sabitlenmiş hikayelerde görebilirsiniz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sabah 9'da lastikten vida almıştım. 11'de de bunu aldım :/
1652295581605.png

UCY

Profesör
29 Kas 2019
265
867
2,195
İstanbul
Marka
Fiat
Araç kızdırma bujisi akabinde de motor arıza lambası yakıp kendini korumaya alıyordu. Çekişten düşüyordu. Obd ile bağlayınca da akışmetre arızası, buna bağlı olarak giren havayı düzgün okumadığı için de turbo basınç sensörü arızası veriyordu. Dün montaj yaptım şuan için problem yok. Instagram kb.passatb7 hesabında detaylı paylaştım. Sabitlenmiş hikayelerde görebilirsiniz.
teşekkürler hocam

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
VW markasının arıza sembolü kızdırma ışığıdır. Küçük bir not.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hatırladıklarımı yazayım

200 TL VMax
500 TL VPro
1090 TL Yiyecek&İçecek
740 TL Market
382,5 TL Sigara

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,828
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
900 liralık benzin
Bahex Santana Oturma grubu 4 kişilik 1014 Krem
Alex Schoeller Resim Kağıdı
Kolibri Kılıç Fırça 526
3 litre Bosch Dot 4 Fren Hidroliği
HP 301 XL & 304 XL siyah beyaz-renkli kartuş
iPad 8 için Microsonic Ekran koruyucu
Note 8 için Buff Bloggy Ekran koruyucu

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault

Akışmetre değiştikten sonra yakıtta fark edilir bir azalma oldu mu ? Benim iş için sağa sola kullandığım 2013 1.6 hdi peugeot partnerde bazen durduğumda stop ediyor, rölantisi dalgalanıyor ani hızlanmada anlık olarak çekişten düşüyor. Bu sorunlar akışmetreden olabilir dedi ustam telefonda sorduğumda. Birde bu ara fazla yakıyor gibi geliyor bana yol bilgisayarı 5.5 diyor ama oradan alakasız derecede fazla yakıyor akışmetre değişince yakıt düşer mi onuda merak ediyorum açıkçası.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım