En Son Ne Aldınız?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,290
3,925
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Trabzon ekmeği
41 lt benzin

Beğeni butonunu mühür gibi kırdım. Güle güle kullan.
Teşekkür ediyorum, indirimde yakalayınca affetmedim bi 4-5 lira daha ucuza gelince mantıklı geldi.
Victus ile arasında kalmıştım ama Asus biraz daha çekici gelince alıp geçtim. Bu gün teslim edildi, akşam eve geçince inceleyeceğim.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,045
3
4,943
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
850 TL BP Ultimate benzin
IMG_0929.jpeg

Goodyear ürünlerine nedense bir sempatim oluştu,daha önce sileceğini ve antifrizini kullandım oldukça kaliteli ve fiyatının hakkını veren ürünler olduğunu düşünüyorum.Şu an lansman indiriminde bir çok ürün,bu tarz ihtiyaçları olan varsa kaçırmasın derim,fiyatlar gayet makul.

Son düzenleme:

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
600
959
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
@S.Asil çok tavsiye etti , 2 adet goodyear asym 5 225 45 17
Geçen ay öndeki gayet iyi durumda olan cpc6ya güvenerek arkaya almıştım.
156 çok hisli bir araba ,ön arkaya ayak uyduramadı :(

2 adet daha eaglef1 asym5 aldım, aklımda yoktu ve @AHU lastik satıyordu ilanı gördüm aklıma geldi ve siparişi verdim.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
➡️Uyduk modaya airfryer aldık, kendim için değil ama 🥲 Biraz araştırdım Cosori bu iş üzerine yoğunlaşmış bir Amerikan firması; fiyat-performans olarak en uygunu bu şu anda, indirimde sayılır. İnşallah kaliteli çıkar en kötü amazon olduğu için geri yollarız, zam söylentileri dolaşırken peşin fiyatına taksit seçeneği ile denemek istedik. :D

COSORI Sıcak Hava Fritözü 5,5L XXL Fritöz Sıcak Hava Fritözü,Dijital LED Dokunmatik Ekran, 11 Program, Ön Isıtma ve Sıcak Tutma, Durulama Modu, Yağsız, 1700 W

1685613303652.png

➡️ Avensis'in vites körüğünü sökeceğiz diye uğraşırken krom çerçeveyi kırdık bir adet almak zorunda kaldık. Facebook grubu üzerinden bir parçacıda bulabildim yoksa serviste bizi iyi yamultacaklardı :D Bir körük için bütün orta konsolun sökülmesi gerektiğini hiç hesap etmemiştim, buradan bu kadar uğraşıp hem işi zorlaştıran hem trim sesini azaltamayan Japon mühendis abilere selam olsun hatatat

1685613440070.png

➡️Arabada müzik dinlemelik USB lazımdı puanlar ve kuponları birleştirerek 24 TL'ye bir adet:

Kıngston Data Traveler Exodıa Onyx Sıyah DTXON/64GB Usb3.2

3.2 olması araba için gereksiz oldu ama arada lazım olduğunda kullanırım hızı gayet iyi. Şekli hoşuma gitti baya :D

➡️Arabanın cam suyu azalmıştı ev için alışveriş yaparken onu da araya kaynattım,

Gojo Cam Suyu Şampuanı 1:60 Konsantre 50Ml (Aslında ben daha ucuz olanı vardı onu almıştım ama bunu yollamışlar aynı paraya sağolsunlar hatatat)

Kokusu güzel şimdilik temizlik performansını tam deneyemedim ama @Toprak demişti biraz daha sulandır diye dinlemedik epey köpüklü oldu 😄

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,833
2,106
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
➡️Uyduk modaya airfryer aldık, kendim için değil ama 🥲 Biraz araştırdım Cosori bu iş üzerine yoğunlaşmış bir Amerikan firması; fiyat-performans olarak en uygunu bu şu anda, indirimde sayılır. İnşallah kaliteli çıkar en kötü amazon olduğu için geri yollarız, zam söylentileri dolaşırken peşin fiyatına taksit seçeneği ile denemek istedik. :D

COSORI Sıcak Hava Fritözü 5,5L XXL Fritöz Sıcak Hava Fritözü,Dijital LED Dokunmatik Ekran, 11 Program, Ön Isıtma ve Sıcak Tutma, Durulama Modu, Yağsız, 1700 W

Ekli dosyayı görüntüle 42283

➡️ Avensis'in vites körüğünü sökeceğiz diye uğraşırken krom çerçeveyi kırdık bir adet almak zorunda kaldık. Facebook grubu üzerinden bir parçacıda bulabildim yoksa serviste bizi iyi yamultacaklardı :D Bir körük için bütün orta konsolun sökülmesi gerektiğini hiç hesap etmemiştim, buradan bu kadar uğraşıp hem işi zorlaştıran hem trim sesini azaltamayan Japon mühendis abilere selam olsun hatatat

Ekli dosyayı görüntüle 42284

➡️Arabada müzik dinlemelik USB lazımdı puanlar ve kuponları birleştirerek 24 TL'ye bir adet:

3.2 olması araba için gereksiz oldu ama arada lazım olduğunda kullanırım hızı gayet iyi. Şekli hoşuma gitti baya :D

➡️Arabanın cam suyu azalmıştı ev için alışveriş yaparken onu da araya kaynattım,

Gojo Cam Suyu Şampuanı 1:60 Konsantre 50Ml (Aslında ben daha ucuz olanı vardı onu almıştım ama bunu yollamışlar aynı paraya sağolsunlar hatatat)

Kokusu güzel şimdilik temizlik performansını tam deneyemedim ama @Toprak demişti biraz daha sulandır diye dinlemedik epey köpüklü oldu 😄
"Airfryer" konusunda geçenlerde bir araştırma okumuştum.Laboratuvar ortamında yapılan testlerde kanserojen madde üretimine sebep olduğuyla ilgili bulgulardan bahsediyordu.Çok ihtiyaç duymuyorsanız tavsiye etmem.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
"Airfryer" konusunda geçenlerde bir araştırma okumuştum.Laboratuvar ortamında yapılan testlerde kanserojen madde üretimine sebep olduğuyla ilgili bulgulardan bahsediyordu.Çok ihtiyaç duymuyorsanız tavsiye etmem.
Benzer yazıları ben de okudum, biraz mikrodalga fırın kanser yapar mı konusuna benziyor. Avantajları olsa da hala kesinleşmemiş potansiyel dezavantajları da var. Her ikisini de kullanmayan biri olarak, ürünü kullanacak kişinin (kardeşimin) bu riskleri aldığını düşünüyorum :D Teknik olarak yağlı kızartmadan daha sağlıklı olsa da içindeki malzemelere çok dikkat etmek lazım, teflonlarda çizilme kalkma olması halinde ekstra kanser riskini arttırabilir. O yüzden illa alınacaksa alırken çok ucuz markalara kaymamakta fayda var.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
38 lt BP benzin
Traş fırçası, traş kremi
120x70 plastik masa
6x neodimyum mıknatıs

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,290
3,925
4,070
İstanbul
Marka
Ford

Ekli dosyayı görüntüle 42283

Ekli dosyayı görüntüle 42284

Hayırlı olsun,

Cosori XL 5.5 L ve Philips 9650/90 sepetimde duruyor ancak hala kendimi zararsız olduğuna ikna edip alamadım açıkçası. Yoksa pratikliği ve az yağ ile kullanımı vs çok mantıklı geliyor.

Bir ara ikisinin rakamı birbirine çok yakındı, şu en son anneler gününden sonra Philips iyice zamlandı.

Bu arada Cosori linki patlamış :) Şöyle yeni link bırakayım.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,045
3
4,943
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Hayırlı olsun,

Cosori XL 5.5 L ve Philips 9650/90 sepetimde duruyor ancak hala kendimi zararsız olduğuna ikna edip alamadım açıkçası. Yoksa pratikliği ve az yağ ile kullanımı vs çok mantıklı geliyor.

Bir ara ikisinin rakamı birbirine çok yakındı, şu en son anneler gününden sonra Philips iyice zamlandı.

Bu arada Cosori linki patlamış :) Şöyle yeni link bırakayım.

Tam olarak düşündüğün zararı nedir acaba ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım