En Son Ne Aldınız?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,796
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
2020 Steam kış indiriminden ATS 'yi 15tlye almıştım. 4 yılda nerelere gelmiş.
Yeni fiyatlara hala alışamadım 😔
Aslında en ucuz SCS'nin fiyatlandırması kaldı hocam. Steam dövize geçmeden önce 280 lira olan bir harita dlc'si, dövize geçince yine benzer kur üzerinden dolar karşılığı ne ise öyle fiyatlandirdilar. Yine en tok gözlü scs davraniyor yani. Ama Steam dolara geçtiğinden beri artık çoğu oyun sahiden pahalı durumda.

Ben normalde 700 kusur lira vermezdim ama 6 tane harita dlc'si oyunun tamamı anlamına geliyor. O sebeple değerdi.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
Aslında en ucuz SCS'nin fiyatlandırması kaldı hocam. Steam dövize geçmeden önce 280 lira olan bir harita dlc'si, dövize geçince yine benzer kur üzerinden dolar karşılığı ne ise öyle fiyatlandirdilar. Yine en tok gözlü scs davraniyor yani. Ama Steam dolara geçtiğinden beri artık çoğu oyun sahiden pahalı durumda.

Ben normalde 700 kusur lira vermezdim ama 6 tane harita dlc'si oyunun tamamı anlamına geliyor. O sebeple değerdi.
Haklısınız, ülkede uygun fiyatlı olarak nitelendirebileceğimiz ürün veya hizmet kalmadı ne yazık ki fiyat algım kalmadı artık.

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Areon Mavi X koku aldım 100TL verdim okul harçlığımla hem de, bir anahtarlık sordum Honda çok hoştu 50 TL dedi boynumu bükerek elimde Areon ile çıktım :D

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ocak ayında kartal oto sanayide bende lastik yama tamiri için 300 TL ödemiştim.
Hakkı 150 tl
Ben bizim burada köy içi tarafında olan continentalde yaptırdım açık bir orası vardı o an. 200 bile belki okeyde 300 çok afaki geldi banada..
+15 nasıl oluyor abi bidon mu? ayrıca hâlâ bidonda mazot veriyorlar mı en son 2019'da almıştık bi ara vermiyorlar gibi bir mevzu dönüyordu
Geçen depoyu doldurdum pazar, dünde baktım yarısı gitmiş tekrar doldurdum. Böylece +15 ile 56 Litre almış oldum :)
Bidonda yakıt verip vermedikleri bilgisine maalesef hakim değilim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçen haftanın başından beri perşembe günü hariç her gün ortalama 500-600 ₺ tutarında benzin.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,183
5,720
Ankara
Marka
Skoda
little trees'ler mi daha iyi areon mu bir de onlar ne kadar abi? Koku satışı evden de yapılabilince herkes kargoyla alıyor ben elden arayınca bulamadım en son bir yerde 100 liraya buldum hemen aldım
Areonu hiç bilmiyorum yıllardır little trees kullanıyorum, öyle koku da denemem black ice ve coconut seçeneklerini değiştirerek kullanıyorum keyfime göre. Bu little treesleri direkt tam açmamak gerekiyor poşetten az az çıkararak kullanınca 1.5 ay falan gidiyo o yüzden seviyorum biraz da. Fiyat olarak da üçlüsü 250 liraydı, elden almaya kalkınca tanesine 150 falan diyorlar

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Areonu hiç bilmiyorum yıllardır little trees kullanıyorum, öyle koku da denemem black ice ve coconut seçeneklerini değiştirerek kullanıyorum keyfime göre. Bu little treesleri direkt tam açmamak gerekiyor poşetten az az çıkararak kullanınca 1.5 ay falan gidiyo o yüzden seviyorum biraz da. Fiyat olarak da üçlüsü 250 liraydı, elden almaya kalkınca tanesine 150 falan diyorlar
aynen abi bizim areon'lar da öyle az az poşetten çıkarılıyor ben ilk başta tamamen çıkardım öyle de 1 ay gitti ama. Areon alacak olacak olursan kağıtlarda Kırmızı Bubble Gum öneririm, jeller de Mavi Paradise önermişti bi tanıdığım, jel 3-4 ay gidiyormuş 260'a almış

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,183
5,720
Ankara
Marka
Skoda
aynen abi bizim areon'lar da öyle az az poşetten çıkarılıyor ben ilk başta tamamen çıkardım öyle de 1 ay gitti ama. Areon alacak olacak olursan kağıtlarda Kırmızı Bubble Gum öneririm, jeller de Mavi Paradise önermişti bi tanıdığım, jel 3-4 ay gidiyormuş 260'a almış
Ben ferah kokuları seviyorum, coconut dediğim (bunun sanırım çeşitleri var açık kahve-bej renklisini alıyorum) hindistan cevizinin dışındaki otumsu kısım gibi kokuyo, black ice da sabunumsu bi koku veriyo. Öyle şekerli şeyler boğuyo beni. Bir de uzun süre sabit koku kullanmayı seviyorum arabaya iyice işliyo kokusu güzel oluyo

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Ben ferah kokuları seviyorum, coconut dediğim (bunun sanırım çeşitleri var açık kahve-bej renklisini alıyorum) hindistan cevizinin dışındaki otumsu kısım gibi kokuyo, black ice da sabunumsu bi koku veriyo. Öyle şekerli şeyler boğuyo beni. Bir de uzun süre sabit koku kullanmayı seviyorum arabaya iyice işliyo kokusu güzel oluyo
biz de mecbur sabit koku kullanıyoruz, servis sektöründeyiz personel efendiler Bubble Gum ı beğenmeyip servis amirine şikayet etmişti arabadaki koku güzel değil diye :D

Tepkiler: kenblock ve Toprak
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım