En Son Ne Aldınız?

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Fiyatı 4200 . araba almak için peşinat biriktiriyorum böyle bir masraf yapmak iyi olmadı iki aylık maaşımı bir telefona harcadım ve neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Canavari yemlicem :D

Anten (eski sahibi olan dangalak uzun diye kesmis anteni)
Bagaj kapagi amblemi (eski sahibi yerine kuru kafali amblem monte etmis)
Anahtarlik
Running Horse Sticker
Running Horse on panjur Amblemi
Insallah 20-25 icinde hepsi elimde olacak, sabirsizlikla bekliyorum :D:D:D:D:D:D

Ekli dosyayı görüntüle 6967
Antenim gelmis ama ben cooook uzaklardayim :(
Bu arada amazon cok iyiymis ya, daha once hep bakiyordum ama hic birsey almamistim. Adamlar 10 gunde Amerikadan gonderdiler, masallah :D
Darisi Aliexpress ten geleceklerin basina, esas beni heyecanlandiran onlar tabi

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Antenim gelmis ama ben cooook uzaklardayim :(
Bu arada amazon cok iyiymis ya, daha once hep bakiyordum ama hic birsey almamistim. Adamlar 10 gunde Amerikadan gonderdiler, masallah :D
Darisi Aliexpress ten geleceklerin basina, esas beni heyecanlandiran onlar tabi
Amazon o konuda çok iyi. 4 günde elime ulaşan eşya oldu. İstanbul'da olsam 3 bile olurdu o hatta :) Ebay ve Aliexpress'in gelmesi 3 haftayı buluyor en az.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
1 hafta sonunda ürünler bana ulaşabildi.
Egilish Home'den alışveriş yapacaksanız özel günlerden 1 hafta falan önce almaya bakın çok yavaş çalışıyorlar. Ürünlerde sıkıntı yok gösterildiği gibi fiyatlar mağazadan daha uygun.
Dedim ki hediye paketi olsun sağolsun insan evlatları poşetlere tıkıştırmışlar siz yaparsınız diye :D
d1.jpg
d2.jpg

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
1 hafta sonunda ürünler bana ulaşabildi.
Egilish Home'den alışveriş yapacaksanız özel günlerden 1 hafta falan önce almaya bakın çok yavaş çalışıyorlar. Ürünlerde sıkıntı yok gösterildiği gibi fiyatlar mağazadan daha uygun.
Dedim ki hediye paketi olsun sağolsun insan evlatları poşetlere tıkıştırmışlar siz yaparsınız diye :D
Ekli dosyayı görüntüle 7281 Ekli dosyayı görüntüle 7282
BKZ. hayırlı evlat nedir :rolleyes::rolleyes:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Evdeki corollada malum bluetooth yok.Usb güncelleyecek vaktim de yok. Gittim arabanın aynalığına takabilceğim gerekirse sağda solda kullanabileceğim bir speaker alayım dedim.Bugün kullandım baya memnum kaldım ilk izlenimlerimden.Alana kadar çok araştırdım bu speaker olayını merak eden olursa yardımcı olabilirim.
+Normal kulaklık giriş kablosu da var.
+Telefon görüşmesi yapabiliyorsun(denedim baya netmiş)
+Su geçirmez 10 mt derinliğe kadar(Duşta-banyoda as kullan)
+Şarjı 8 saat yetiyor denedim 7 saatte bitti
+Usb girişi var usb de çalıyor.
+Müzikle haşır neşir olduğum için ses kalitesi önemliydi. Alırken jbl xtreme dışında diğerleri netlikte mutlu etmedi.(Kendi parası klasmanında)
lWz6mB.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım