En Son Ne Aldınız?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Özdilekte J&J nin tişörtlerinde 3 al 2 öde vardı 3 tişört aldım

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Hocam duruslarini begeniyorum nerden aldiginizi paylasirmisiniz takmasi zor degil dimi ?
Telefondan falan mı baktınız bilmiyorum da link var, Aliexpress'ten aldım. Takması da kolay gözüküyor, pedalın üstüne geçiriliyor direkt bildiğim kadarıyla.
Aynısına bakıyordum, gelsin bi fotoğraf atarsın artık.
Aynen paylaşırım fotoğraf da yorumlarımı da.

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Otomobillerle ilgili veya değil, son zamanlarda aldığınız şeyleri yazalım istedim. Ufak çaplı incelersek de hem alacaklara hem görenlere bilgi kaynağı olur. Ayrıca işimize yarayacak şeyleri de bulabiliriz belki.

Konuyu açtım, ben başlayayım.

BMW'den koku aldım, klima menfezine takılıyor. Bence şık gözüküyor. İçinden çıkan koku 20-22 gün gidiyormuş. Bir günlük kullanımda ferahlık kattığını söyleyebilirim. Sıkıntısı, taktıktan sonra klimanın yukarı aşağı ayarını yapamıyoruz :)

2015-Natural-Air---Holder_0_4959.jpg
bende aldım 43 derecelik elazığ sıcağında o iki plastik arası bombe yaptı çöpe gitti. mavi olanı çok güzeldi.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Canavari yemlicem :D

Anten (eski sahibi olan dangalak uzun diye kesmis anteni)
Bagaj kapagi amblemi (eski sahibi yerine kuru kafali amblem monte etmis)
Anahtarlik
Running Horse Sticker
Running Horse on panjur Amblemi
Insallah 20-25 icinde hepsi elimde olacak, sabirsizlikla bekliyorum :D:D:D:D:D:D

HTB1afGYOpXXXXa6XXXXq6xXFXXXd.jpg

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2017-05-07 at 20.09.52.png
    Screen Shot 2017-05-07 at 20.09.52.png
    27.7 KB · Görüntüleme: 252
  • HTB1kHqZQVXXXXXzXXXXq6xXFXXXI.jpg
    HTB1kHqZQVXXXXXzXXXXq6xXFXXXI.jpg
    67.8 KB · Görüntüleme: 187
  • HTB1wuTIQXXXXXaUXFXXq6xXFXXXK.jpg
    HTB1wuTIQXXXXXaUXFXXq6xXFXXXK.jpg
    121.6 KB · Görüntüleme: 225
  • ssssss.jpg
    ssssss.jpg
    62.4 KB · Görüntüleme: 202

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,353
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Canavari yemlicem :D

Anten (eski sahibi olan dangalak uzun diye kesmis anteni)
Bagaj kapagi amblemi (eski sahibi yerine kuru kafali amblem monte etmis)
Anahtarlik
Running Horse Sticker
Running Horse on panjur Amblemi
Insallah 20-25 icinde hepsi elimde olacak, sabirsizlikla bekliyorum :D:D:D:D:D:D

Ekli dosyayı görüntüle 6967
Hocam aracı orijinale çevirme girişimleriniz bence de doğru hareketler, destekliyorum. Yalnız küçük bir önerim olacak. Eğer arabanızda anahtarsız giriş/çalıştırma yoksa metal ve ağır anahtarlıkları önermem. Neden derseniz, hem sallanaıp konsola vurarak hem ses yapar, hem de uzun vadede çarptığı yerleri deforme eder; hem de kontak anahtarında ekstra ağırlık asılı durdukça yine uzun vadede kontak ünitesini bozabilir. Keyless Go varsa zaten bu paragrafı çöpe atabiliriz :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Hocam aracı orijinale çevirme girişimleriniz bence de doğru hareketler, destekliyorum. Yalnız küçük bir önerim olacak. Eğer arabanızda anahtarsız giriş/çalıştırma yoksa metal ve ağır anahtarlıkları önermem. Neden derseniz, hem sallanaıp konsola vurarak hem ses yapar, hem de uzun vadede çarptığı yerleri deforme eder; hem de kontak anahtarında ekstra ağırlık asılı durdukça yine uzun vadede kontak ünitesini bozabilir. Keyless Go varsa zaten bu paragrafı çöpe atabiliriz :)

Haklısınız, öneriniz çok yerinde, bende bunun farkındayım. Öncelikle keyless go yok araçta, fakat etrafta çarpacak yerde yok, kokpiti gösteren fotoda anahtar görünüyor aslında. Ama yinede ses vs yaparsa da kullanmam. Aslında ev anahatarına da takabilirim diye düşünüyorum. Açıkcası hoşuma gittiğinden aldım yoksa cebi de çok kolay delebilecek bir yapısı var, naapıyım şeklini beğendim :)) dayanamadım aldım :)
c980128cf60635ae790301d7393ea3b6.jpg

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,353
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Özümü kararttım, model ve 3D işi yapmak için 9000 tlye bilgisayar aldım ve kendisi şuan aldığım yerde. 3dmax de render alırken makina kapanıyor, delireceğim.
4 yıl önce $ bazında aynı bütçeyle aynı iş için aynı çılgınlığı yapmıştım. Toplayıp ilk açılış için düğmesine bastığımda çalışmamıştı, o anki kısa süreli yaşadığım kahırları hatırlattı. Geçmiş olsun. :( Eğer masaüstü pc ise işlemci soğutucusunu baştan macunlayıp monte etmek sorunu çözebilir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ttec powerbank aldım. çaomii alasım vardı ama kargo vs bekleyemeyeceğim için mediamarkttaki en düzgün görünen yorumları sağlam olan ürünü aldım

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
4 yıl önce $ bazında aynı bütçeyle aynı iş için aynı çılgınlığı yapmıştım. Toplayıp ilk açılış için düğmesine bastığımda çalışmamıştı, o anki kısa süreli yaşadığım kahırları hatırlattı. Geçmiş olsun. :( Eğer masaüstü pc ise işlemci soğutucusunu baştan macunlayıp monte etmek sorunu çözebilir.
Ryzen 7 1800 x aldım f/p iyi olsun diye. Bugün Vatan'daki eleman işlemci soğutucusunun macununu değiştirmiş ama sorun devam ediyor. Sıcaklık 84 derecelerde geziniyor, çok yüksek. Ya işlemcide bir sıkıntı var, ya da gerçekten sıcaklık hepsinin kaynağı. Sanırım iyi bir soğutucu almak lazım, ki işlemcinin kendi soğutucusu da var .

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Özümü kararttım, model ve 3D işi yapmak için 9000 tlye bilgisayar aldım ve kendisi şuan aldığım yerde. 3dmax de render alırken makina kapanıyor, delireceğim.
3dsmax diyince çocukluğum depreşti. :) 15-20 sene önce orta okuldayken 3ds max 2 , lightwave ve softimage vardı. Bmw m3 e36 falan çizmiştim hey gidi günler. :) Yaşıtlarım sokakta oynarken ben arabaların blueprint'lerini indiriyodum :) Tam geekmişim.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Boş geçmeyelim. Ben de a101'den plenty marka genel temizleyici ve lastik parlatıcı aldım. 3'er liradan.. en kötü şişesini kullanırız. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım