En Son Ne Aldınız?

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Sonunda ucuz yollu da olsa "Fulle dayıı" diyebildik :D Bi 400 Km gideriz artık :)

Ekli dosyalar

• 2f897d8f-a438-4a02-886e-1f8a14a78dcd.jpg
    2f897d8f-a438-4a02-886e-1f8a14a78dcd.jpg
    103.4 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sonunda ucuz yollu da olsa "Fulle dayıı" diyebildik :D Bi 400 Km gideriz artık :)
Plaka diyor ki:
''ACL FULLE GİTMEM GEREK'':)

Bir yazı yaz da okuyalım başkan, nasıl gidiyor motor günlükleri.Ben de bunalıp Clio'yu satıp her an 2-3 bin tl ya bir RX9 alabilirim bizimkiler neye binerse binsin artık yıldım.
Tecrübelerini bekliyorum, acı-tatlı.

• Haha
Tepkiler: Bedirhan
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Plaka diyor ki:
''ACL FULLE GİTMEM GEREK'':)

Bir yazı yaz da okuyalım başkan, nasıl gidiyor motor günlükleri.Ben de bunalıp Clio'yu satıp her an 2-3 bin tl ya bir RX9 alabilirim bizimkiler neye binerse binsin artık yıldım.
Tecrübelerini bekliyorum, acı-tatlı.
Rx9 yerine dragon tavsiye edebilirim sanırım. Konforu fena değil, iki kişi çok rahat. Ama tabiki motor yetmiyor iki kişi. Olmazsa ben motora bi konu açayım.

En son ne aldım kısmına gelirsek ilk göz agrimiz taunusumuza antifiriz, küçük oğlumuza dragona da sele kılıfı :) harcadığım mantıklı 50 liralardan. Sele kılıfı dükkanlarda 40,antifiriz 60 70 lira. Internette şu para kargo da ücretsiz deyince inanmıyorlar içten içe gülüyorum :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Rx9 yerine dragon tavsiye edebilirim sanırım. Konforu fena değil, iki kişi çok rahat. Ama tabiki motor yetmiyor iki kişi. Olmazsa ben motora bi konu açayım.

En son ne aldım kısmına gelirsek ilk göz agrimiz taunusumuza antifiriz, küçük oğlumuza dragona da sele kılıfı :) harcadığım mantıklı 50 liralardan. Sele kılıfı dükkanlarda 40,antifiriz 60 70 lira. Internette şu para kargo da ücretsiz deyince inanmıyorlar içten içe gülüyorum :)
Aslında Dragon daha ucuz, bulunduğum semtte de ikinci elleri daha fazla mevcut, ilanlarda falan görebiliyorum.

Fakat RX9 u nostaljik ve CafeRacer havasından dolayı seviyorum yoksa aralarında başka göze çarpar bir fark yok(güç-kampana fren vs vs diğer teknik verileri aşağı yukarı aynı).Teknik verileri aynıysa benim için sıkıntı yok.Konfor arasam motorsiklet aramazdım sanırım. :)

Sadece RX9 da bir parça sıkıntısı olduğundan bahsetmiş bir yerde onu da motorun jantı ve bir çok parçası alışılmışın dışında olduğu için sanırım diğer motorların parçasıyla uymuyor.(Universal değil)

Konu açarsan seve seve okuruz, low-cost ehliyetsiz motorsiklet almayı düşünüyorum, şu an 2000-2500₺ hali hazırda bir param var, herhangi bir de ihtiyacım yok şimdilik.Üstüne biraz koyup alayım diyorum bedava geliyor. :D

Sıfır alamayacağım ama motor kullanmayı öğrenirim fena mı?Parama uygun Dragon da olur ama gönlüm RX9 dan yana kısacası.

:D

Son düzenleme:

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
2XBaseus kablo AliExpressten ikisini 47'ye aldım biri masada çalışırken yetişmesi için diğeri de arabada hem ön hem arkada her telefon şarj edilebilsin diye aldım kaliteli gibi duruyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Türkiye finans.işin en güzel yanı sadece 250 lira hayat sigortası tuttu onuda 36 ya böldüler.
Ben çok geç keşfettim bu bankayı suud sermayesi falan ama ne yapalım.
Akbanka gittim 50 çekip 110 ödersin dediler.birde 1400 lira hayat sigortası istedler.
vakıf 7küsür çıkarmıştı abime hayat sigortasını. Vakıftan 1,54 faizle çekilen kredi, koç finanstan 1.99la çekilen krediden aynı vade sayısında daha pahalıya geliyordu ilginç bir şekilde.

Edit: bi hesaplama yapayım dedim faize kâr oranı diyen bankalardanmış :D kimi kandırıyorlar aceba. Hadi sen ben inandık Allah inanır mı buna :D

Son düzenleme:

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Türkiye finans.işin en güzel yanı sadece 250 lira hayat sigortası tuttu onuda 36 ya böldüler.
Ben çok geç keşfettim bu bankayı suud sermayesi falan ama ne yapalım.
Akbanka gittim 50 çekip 110 ödersin dediler.birde 1400 lira hayat sigortası istedler.
Iyiymiş gerçekten. Bu faiz oranını devlet bankaları veremiyor şu an. Nakit veriyorlar mı yoksa alinacak mal faturasina karşılık mı?

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,283
16,186
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Iyiymiş gerçekten. Bu faiz oranını devlet bankaları veremiyor şu an. Nakit veriyorlar mı yoksa alinacak mal faturasina karşılık mı?
Valla ben dolar aldım.poloyu sattık micranın kredisi bitince ayda 8 bin ödemeler bitti.bende kredi çekeyim dedim ilk taksit 2000 sonra 47 ay 1570 gibi bişey.

yengeç_bond

Düz Yol Gazcısı
18 May 2019
22
13
145
25
Marka
Honda
Laptobu takasa verip İphone SE aldım. Kutudaki kablo bozuktu bakkaldan çakma lightning kablo aldım :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım