En Son Ne Aldınız?

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
432
445
1,445
İstanbul
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kullandıkça yorumlarınızı bekleriz. :)

Buradan da bir garaj başlığı... =) h.o.

Edit: Ben de benzin aldım, gönülleri aldım, bir de yoğurt aldım.
Ekli dosyayı görüntüle 19646
Teşekkür ederim, hatta lastikle ilgili ilk izlenimlerimi paylaşayım lastikleri satın aldıktan sonra istanbul-düzce arası gidiş dönüş toplamda 450 km yol yaptım. Özellikle ıslak zemin ,kuru zemin ve fren mesafesi konusunda oldukça başarılı yol gürültüsü de azaldı , çıkan lastiklerim conti ecocontact 5 idi,(50.000 km/5.5 yıl ) kullandım. aslında 4mm civarı diş derinliği mevcuttu ama artık dişlerde kopmalar , yanakta ve tabanında çatlaklar vardı bu sebepten değiştirdim. aşağıya fotoğrafını bırakıyorum, fiyat hakkında bilgi vermek isterim, 4 adet lastik+sökme-takma,balans ve rot ayarı toplam 1200tl lastikler '1619' üretim tarihli etiket değerlerinide aşağıya bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190706-105204[1].png
    Screenshot_20190706-105204[1].png
    901.9 KB · Görüntüleme: 0

Ali_OCAL

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
1
2
545
Silecek konusunda ilk defa Inwells markasını sipariş ettim. Genelde eski tip silecekleri tercih ediyordum. Ancak Inwells markasının ürettiği çeşit fazlalığı ve çok fazla kötü yorum almaması tercih sebebi oldu. Hıbrit ibaresi olan, yeni tasarım( Japon tip diyede de geçiyor ) ürünü tercih ettim. Aracımda uzun zamandır kullandığım ilave bir aksesuar var. Sileceklerin üzerine eklediğim çubuk şeklindeki nozzul'den direk cama su fışkırtmamı sağlıyor. Bu sayede hem fazla su kullanmıyorum.Hem cam çizilmiyor hem de sileceğin ömrü daha uzun oluyor. Bu sileceklerin üzerinde bulunan deliklere kendi kitimi bağlaya bilirsem, daha temimiz bir görüntü de olacak. Aracım Clio HB. Çifti 50 TL gibi bir maliyeti oldu 42,5cm ...
Selamlar.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Alali bir kac gun oldu ama bu kadar zaman bile urunu tavsiye etmek icin yeterli diye dusunuyorum. 20000 mah'lik powerbank'in uzunlugu samsung note 4 kadar. Agirligi biraz daha fazla. 3220 mah'lik batarya kapasiteli note 4'u 1 kere %30'dan %100'e, 4 defa da %50-60'dan tam sarj etmeme ragmen powerbank'in 1 disi henuz yeni dustu. 15000 mah'lik daha kapasitesi var. Hic sarj adaptoru kullanmadan 1 hafta boyunca powerbank ile sarj edebilirim bu telefonu. Oyle fazla fazla kapasitesi var.

Amper degeri normal sarj bataryamdan fazla oldugu icin telefonu prize takip sarj etme suremden daha cabuk sarj ediyor. Quick charge destekledigi icin o sekilde sarj edersem cok daha kisa suruyor. Kendisi sarj olurken telefonu da sarj edebiliyor. Mukemmel bir alet oldugunu soyleyebilirim. Almak isteyen dusunmeden alip cantasina atabilir.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Silecek konusunda ilk defa Inwells markasını sipariş ettim. Genelde eski tip silecekleri tercih ediyordum. Ancak Inwells markasının ürettiği çeşit fazlalığı ve çok fazla kötü yorum almaması tercih sebebi oldu. Hıbrit ibaresi olan, yeni tasarım( Japon tip diyede de geçiyor ) ürünü tercih ettim. Aracımda uzun zamandır kullandığım ilave bir aksesuar var. Sileceklerin üzerine eklediğim çubuk şeklindeki nozzul'den direk cama su fışkırtmamı sağlıyor. Bu sayede hem fazla su kullanmıyorum.Hem cam çizilmiyor hem de sileceğin ömrü daha uzun oluyor. Bu sileceklerin üzerinde bulunan deliklere kendi kitimi bağlaya bilirsem, daha temimiz bir görüntü de olacak. Aracım Clio HB. Çifti 50 TL gibi bir maliyeti oldu 42,5cm ...
Selamlar.
Silecek üstüne eklediğiniz aparat hakkında varsa resimli videolu ve yazılı şekilde bilgi verebilir misiniz epey merak ettim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım