En Son Ne Aldınız?

yehanohaa

Profesör
16 Eyl 2016
104
203
1,185
Limestone Gray gayet güzel tercih olmuş valla :D Dsg bakıyordunuz ama manuel almışsınız bence daha iyi olmuş. Kazasız belasız binin inşallah.
Eyvallah brocum. Valla araba satma ve alma zamanım biraz sıkışıktı. Ankara'da 115 e tungsten gri dsg bulmuştum 65k da. Ama içime hiç sinmedi iyi bakılmamıştı. Bu araba da fiyatına göre kelepir geldi fethiyeye gidip aldım sıkı bir pazarlıkla. Bugün sarı siteye girip bakıyorum da en kötü manuel bu seviye beyaz golf 110-115 bandında zaten bu cezbetti biraz da. Uzatılmış garanti de var.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Babamın arabasına bir takım Bridgestone Turanza T005 (195/55 R16 87H) aldık. 2000 TL kaçtı. Nexen'lerin tanesine 370 TL istediler, 500 TL bu lastiğe vermek koymadı açıkçası. Gerçi parayı ben vermediğim için de olabilir. :D

Lastik ile ilgili ilk izlenimim: Linea'yı Golf'e çevirdi. O kasislerden, çukurlardan pıt pıt geçişi yok mu, sanırsın Passat.
Lastiğin rodajı bitsin, 1000-2000 km de onun üstüne yapsın, Bridgestone o zaman meydana çıkacaktır :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Babamın arabasına bir takım Bridgestone Turanza T005 (195/55 R16 87H) aldık. 2000 TL kaçtı. Nexen'lerin tanesine 370 TL istediler, 500 TL bu lastiğe vermek koymadı açıkçası. Gerçi parayı ben vermediğim için de olabilir. :D

Lastik ile ilgili ilk izlenimim: Linea'yı Golf'e çevirdi. O kasislerden, çukurlardan pıt pıt geçişi yok mu, sanırsın Passat.

Bu lastik hk. diyeceğim, çivi, vida vb. girmesi sık yaşanabiliyor. Farklı farklı araçlar ve üstlerinde farklı lastiklerle benzer yerlerde kullandım/kullanıyorum. Bridgestone'un Potenza ve Turanzaları kadar (özellikle Potenza'da daha çok oluyordu) cisim çıkarttırdığım lastik hatırlamıyorum. Conti EcoContact 5 çok iyi duruyor şu anlık. Bu durum hiç yaşanmadı. Hep sırt kısmına girdiği için çıkarılıp yama ile devam ediliyordu sorun olmuyordu.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Bu lastik hk. diyeceğim, çivi, vida vb. girmesi sık yaşanabiliyor. Farklı farklı araçlar ve üstlerinde farklı lastiklerle benzer yerlerde kullandım/kullanıyorum. Bridgestone'un Potenza ve Turanzaları kadar (özellikle Potenza'da daha çok oluyordu) cisim çıkarttırdığım lastik hatırlamıyorum. Conti EcoContact 5 çok iyi duruyor şu anlık. Bu durum hiç yaşanmadı. Hep sırt kısmına girdiği için çıkarılıp yama ile devam ediliyordu sorun olmuyordu.
Araba kapalı garajda durup ihtiyaç halinde şehir içinde kullanılıyor. Çıkan lastikler evlere şenlik durumdaydı, onlarla bile bariz sorun yaşanmamıştı, beklenti düşük olduğu için babamı tatmin edecektir. Ben almazdım ama t001lere göre ilk izlenim olarak çok daha iyi olduklarını söyleyebilirim

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
Screenshot_20190902-005948_1.jpg

Viiizöörr
Ama benim motorda kullanmicam bunu,gerisini siz anlayin

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Viko çocuk korumalı üçlü priz, 3 mt kablolu.

Araba kapalı garajda durup ihtiyaç halinde şehir içinde kullanılıyor. Çıkan lastikler evlere şenlik durumdaydı, onlarla bile bariz sorun yaşanmamıştı, beklenti düşük olduğu için babamı tatmin edecektir. Ben almazdım ama t001lere göre ilk izlenim olarak çok daha iyi olduklarını söyleyebilirim

Farklı bir bakış açısıyla genel bir bilgi vermek için yazmıştım. Hayırlı olsun aldığınız lastikler, iyi günlerde kullanın.
Bugün bir lastiğin basıncından uyarı geldi. Hepsini 36 psi basıyorum, biri 29 psi'a düşmüş. Hızlıca kontrol ettim ama bir şey görmedim. Takip edeceğim, çivi vb. batmış olabilir. :D Eğer öyleyse ecocontact 5'de de açılışı yapmış olacağım.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI

Samsung geri ödeme kampanyasında 500 TL iade ediyor, 5900e gelmiş oldu. TV seçiminde her ne kadar LG'ci olsam da, OLED,QLED serisinde rakamların çok yüksek olması, diğer serilerde kontrast fakiri ve siyahların gri göründüğü IPS panel tercih etmek istemediğimden Samsung Qled tercih ettik. Özellikle siyah ve kontrast oranları çok iyi. Bu fiyat bandındaki rakibi LG'den çok daha iyi skorlar almış. Ayrıca bu tarz led panellerde logo yanığı riski olduğundan 10 yıl panel garantisi var. Ama samsung'un geliştirdiği yeni Quantum Dot teknolojisi ile zaten yanık olmadığını söyleniyor.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda

Samsung geri ödeme kampanyasında 500 TL iade ediyor, 5900e gelmiş oldu. TV seçiminde her ne kadar LG'ci olsam da, OLED,QLED serisinde rakamların çok yüksek olması, diğer serilerde kontrast fakiri ve siyahların gri göründüğü IPS panel tercih etmek istemediğimden Samsung Qled tercih ettik. Özellikle siyah ve kontrast oranları çok iyi. Bu fiyat bandındaki rakibi LG'den çok daha iyi skorlar almış. Ayrıca bu tarz led panellerde logo yanığı riski olduğundan 10 yıl panel garantisi var. Ama samsung'un geliştirdiği yeni Quantum Dot teknolojisi ile zaten yanık olmadığını söyleniyor.
QLED ile en doğru tercihi yapmışsınız. Paranız olsa bile şu anda OLED almak için biraz erken. Hele ki televizyon kanallarını izleyecekseniz (sabit logo içeren yayınlar vs.) yanık olmama imkanı yok. Ama LED,QLED bu tarz risklerden uzak.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Alo parça sanayiye göre bariz pahalı ben bir tek yağı sağlam sitelerden veya yetkili satıcısından alıyorum geri kalanlar hep sanayiden. Çok daha ucuza geldi aklınızda olsun..
O olayın farkındayım ama işyerinde ayağıma gelmesi, faturalı olması ve bir sıkıntı olduğu zaman güzel ilgilenmeleri sebebiyle değiyor bence. Yoksa sanayiye gitmek için gün ayırmak gerekiyor :( .

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Şimdilik şekil şemal olarak hoş, 4 saatte tam şarj oldu. Kullandıkça detaylı bilgi de aktaracağım.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım