En Son Ne Aldınız?

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
RgNZm1.png

Eylül'ün 8'inde bu iki kalemi de ben aldım. SH-300 kardeşime gitti, Monograph bana kaldı :D Kalemde japoncu olduğumuzu belli edelim.
Marka farketmez ama bu cidden güzel kötü yanı görünüşü güzel kullanımı iyi diye max 1 yıla kayboluyor. Birde Scriks'in 5-10 liralık ince plastik kalemi var o iyi hafif, güzel yazıyor, ucuz tam f/p.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Hayırlı olsun. Merak ettiğim bir üründü. Çift hatlı telefonda çalışsa iyi olurdu ama birkaç engel var galiba bunun için.
Teşekkür ederim, Telefonum çift hatlı aslında belki denerim ama ben de çalışmayacağını düşünüyorum bir kaç yazıya denk geldim bu şekilde

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Olabilecek en düşük kalitede halı paspas ve yine aynı dandiklikte koltuk kılıfı :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Roland TD-1DMK haneye hayırlı olsun,yıllardır bunun hayalini kuruyordum.TD-11 KV alamadık fiyatlar uçtu gitti,açıkçası sahne aldığım için gerekte duymamıştım fazla.Ama artık sahnem olmadığı ve davulda çok nankör bir müzik aleti olduğundan,çalışmalarımı evde de yapabileceğim.

Araba cephesinde ise 300 liralık benzin,iç dış yıkama yaptırdım bugün o kadar.Yakında CrossClimate+ alınacak gibi,seramik kaplamaya da girişeceğim uygun zamanı ve parayı yakalayabilirsem.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
QCY QS2 modeli bugün geldi. 11.56₺ vergi ödeyerek teslim aldım.

İlk izlenimlerime göre sesi dengeli ve temiz. Ses yüksekliği konusunda ise yüksek değil ama bence yeterli düzeyde.
Kulaklıklığın sağ ve sol olmak üzere iki tane bluetooth ismi gözüküyor. Kendi aralarında eşleştikleri için hangisine bağlanılacağı tekli kullanım harici fark etmiyor.
Malzeme kalitesi ortalama düzeyde.
Diğer tws kulaklık modelleri hakkında deneyimim yok ama f/p oranı iyi bir cihaz bence.

Şuana kadar gördüğüm iki tane olumsuzluğu var.
Şarj seviyesi sadece telefon üzerinden görülüyor. Kutuda ve kulaklıklarda herhangi bir şarj seviye göstergesi yok ya da henüz keşfetmedim :D .
Diğeri ise type c beklediğim şarj kablosunun micro usb olması.

Hocam güle güle kullan. Yakın zamanda ben de buna benzer bir kulaklık aldım. Bu tarz bluetooth kulaklıklarda ki en büyük sıkıntılardan biri kulağında takılı telefon görüşmesi yaparken karşı tarafın senin sesin haricinde dış ortamda ki gürültüleri de duyabiliyor olması. Yani temiz, net şekilde, sadece konuştuğun kişinin sesini duyamama gibi problemleri oluyor. Mesela karşı taraf kulaklık kullanıyorken ben telefonla aradım. Onun sesi haricinde dış ortamda ne kadar ses varsa onu duydum. Karşı tarafın ne konuştuğunu adam akıllı anlayamadım. Bu alette durum nedir ?

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,385
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Jbl komponent mid takımı aldım yazacaktım, demin yatan maaş kredi kredi kartı faturası vs derken bitti, yetmedi 🤦‍♂️😔

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Hocam güle güle kullan. Yakın zamanda ben de buna benzer bir kulaklık aldım. Bu tarz bluetooth kulaklıklarda ki en büyük sıkıntılardan biri kulağında takılı telefon görüşmesi yaparken karşı tarafın senin sesin haricinde dış ortamda ki gürültüleri de duyabiliyor olması. Yani temiz, net şekilde, sadece konuştuğun kişinin sesini duyamama gibi problemleri oluyor. Mesela karşı taraf kulaklık kullanıyorken ben telefonla aradım. Onun sesi haricinde dış ortamda ne kadar ses varsa onu duydum. Karşı tarafın ne konuştuğunu adam akıllı anlayamadım. Bu alette durum nedir ?
Teşekkürler.
Henüz bizzat mikrofon kalitesini test etmedim fakat izlediğim inceleme videolarında anlattığınız gibi dış ses aldığı belirtilmişti. Kulaklık türünden dolayı bu tarz kulaklıkların mikrofonunun kulak hizasında kalması da buna sebep olabilir.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Teşekkürler.
Henüz bizzat mikrofon kalitesini test etmedim fakat izlediğim inceleme videolarında anlattığınız gibi dış ses aldığı belirtilmişti. Kulaklık türünden dolayı bu tarz kulaklıkların mikrofonunun kulak hizasında kalması da buna sebep olabilir.
Anlıyorum hocam. Rica etsem kullanıp deneyimledikten sonra tecrübelerinizi söylerseniz çok makbule geçer. Bu tarz ürünlerde kullanıcı deneyimi çok önemli malum. Ona göre ileride satın alıp almayacağımız konusunda yardımcı olur.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Anlıyorum hocam. Rica etsem kullanıp deneyimledikten sonra tecrübelerinizi söylerseniz çok makbule geçer. Bu tarz ürünlerde kullanıcı deneyimi çok önemli malum. Ona göre ileride satın alıp almayacağımız konusunda yardımcı olur.
Ben mikrofon kalitesine önem verdiğim için Qcy T3 aldım, hem araba kullanırken hem de spor salonunda mikrofon kalitesi açısından karşı taraftan bir şikayet almadım ama gelen seste 30 saniyede bir yarım saniyelik kesintiler olabiliyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben mikrofon kalitesine önem verdiğim için Qcy T3 aldım, hem araba kullanırken hem de spor salonunda mikrofon kalitesi açısından karşı taraftan bir şikayet almadım ama gelen seste 30 saniyede bir yarım saniyelik kesintiler olabiliyor.
Sağolasın hocam. Bu modeli de ekledim kısa listeye.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım