En Son Ne Aldınız?

Retrocarsturkey

Arda G.
Taklacı Güvercin
16 Eyl 2019
27
14
295
İstanbul
Marka
Dacia
Bu ürünü aldım, tam fiyat performans canavarı bakalım ne kadar dayanacak :)
polosmart-fs17-infiniti-%C5%9Fimdi-bim-marketlerde-%C4%B0LK-SAYFA.jpg

Retrocarsturkey

Arda G.
Taklacı Güvercin
16 Eyl 2019
27
14
295
İstanbul
Marka
Dacia
@S.Asil 5-6 gündür kullanıyorum, 39,90 tl fiyatı var, standart orta segment bir telefon kulaklığından daha yoğun bası var, bana daha kaliteli geldi. tabiki 200-300 tl'lik bir kulaklık kadar başarı beklemeyin. Fiyatına göre iyi iş çıkartıyor, aralıksız 3 saat civarı kullanabiliyorum. Özellikle işe gidip gelirken Metro'da kablo derdinden beni epeyce kurtardı. :)

• Wow
Tepkiler: S.Asil

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Migrosta satılan markasını bilmediğim şişe enerji içeceği ve Ülker napoli ten

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yorumlarını bekliyorum. Çok ağır kokmuyorsa mutlaka bunlardan alırım.
2 gündür kokluyorum koku yoğunluğu ayarlanabiliyor abi. Kapağı dönerek açılıp kapanıyor ben başta sonuna kadar açtım arabada durulmaz oldu yarısını kapattım şuan yoğunluğu iyi. Koku olarak 3-4 çeşidi var galiba hepsini deneyip en beğendiğimden devam etcem ben. Bi de arabadan inerken komple kapatıyorum kapağını baya uzun süreli olur herhalde

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
2 gündür kokluyorum koku yoğunluğu ayarlanabiliyor abi. Kapağı dönerek açılıp kapanıyor ben başta sonuna kadar açtım arabada durulmaz oldu yarısını kapattım şuan yoğunluğu iyi. Koku olarak 3-4 çeşidi var galiba hepsini deneyip en beğendiğimden devam etcem ben. Bi de arabadan inerken komple kapatıyorum kapağını baya uzun süreli olur herhalde
Link at :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ben marketten aldım da google a glade jel koku yazarsan migros sanal markette falan çıkıyo abi bu bendeki mavisini ben pek beğenmedim adı da "temiz çarşaf kokusu" zaten :D böyle temiz çamaşır yumuşatıcı kokusu falan bekliyodum garip bişey oldu isimlere bakar kendine göre seçersin, ben yeşilinden alcam bu bitince :D

Marketlerde 4-5tl abi hb kazığı yeme sakın 10 lira yazmışlar :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım