En Son Ne Aldınız?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
ALFA ya MAP sensörü aldık :D Toledo ya komple bakım aldık :D

WhatsApp Image 2021-05-17 at 23.55.26.jpegWhatsApp Image 2021-05-17 at 23.58.40.jpeg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ekli dosyayı görüntüle 35402

Her şey ateş pahası artık.

Avrupa'da 20-30 euro luk malzemeye bir servet ödüyoruz.
Hocam siz yetkili bi abiye benziyorsunuz. Benim B'twin bisikletim var. Bir selesi var, resmen tasarım hatası. 15dk sürsem leğen kemiklerimin acısından göz yaşartıyor. Jel kılıf filan var ama yok, nafile. Şöyle kalçayı kırmayacak, uzun süre binsem bile oturan yer konforumu sağlayacak, bütçenin de içinden geçmeyecek bir sele öneriniz var mı?

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
780
1,494
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Hocam siz yetkili bi abiye benziyorsunuz. Benim B'twin bisikletim var. Bir selesi var, resmen tasarım hatası. 15dk sürsem leğen kemiklerimin acısından göz yaşartıyor. Jel kılıf filan var ama yok, nafile. Şöyle kalçayı kırmayacak, uzun süre binsem bile oturan yer konforumu sağlayacak, bütçenin de içinden geçmeyecek bir sele öneriniz var mı?

Selamlar,

Tecrübem içerisinde yardımcı olmak isterim.

Öncelikle bisikletin tarzı nedir ? Katlanır ? Dağ bisikleti ? Şehir bisikleti ? Yol bisikleti ? Belki de bisikletiniz size uygun değildir. Belki sele yüksekliği uygun değildir.

Bisiklet kullanımına yeni başladıysanız ne yaparsanız yapın bir süre o popo acısı olacak. Bir kaç ay kullanmayınca benimde acıyor uzun süre.

Uzun sürüşten kastınız nedir ? Mesafe önemli ! Bunun için özel tasarlanmış brooks marka seleler var ama 1000 TL den başlıyor.

Cevaplara göre sele önerisi yapacağım.

Sevgiler...

12 gb ram a sahip android telefondan ios a gecis yaptim :(

scooter a ayaklik , balata.

Apple candır, gerisi fasa füsü :p :p :p

Son düzenleme:

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,698
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Asx'imize
  1. Enoil yağ
  2. Mann filtre seti
  3. Bando V kayışı aldık.
Bakımda direksiyon kutusunda boşluk çıktı, kutucukun mili yenilendi 1000 TL.

Yine epeydir almak istediğim mügen rüzgarlık aldım.

Kendime de;

2 kit butik export aldım. Yazı birasız geçirmeyelim :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Asx'imize
  1. Enoil yağ
  2. Mann filtre seti
  3. Bando V kayışı aldık.
Bakımda direksiyon kutusunda boşluk çıktı, kutucukun mili yenilendi 1000 TL.

Yine epeydir almak istediğim mügen rüzgarlık aldım.

Kendime de;

Bu bira konusunu ciddi merak ediyorum aslinda memnunmusunuz kit olayindan

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI

şu an mayalanmada export var, bu akşam şişeleyeceğim ben de, butik pilsener güzeldi bunu da çok övdüler bakalım nasıl olacak

• Wow
Tepkiler: Sailor

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,698
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
şu an mayalanmada export var, bu akşam şişeleyeceğim ben de, butik pilsener güzeldi bunu da çok övdüler bakalım nasıl olacak
ciddi anlamda fark var pilsener ile.
3. exportum benim neredeyse ticari tadına ulaştım artık. Şişelemeden önce 2 gece dolapta 4 derecede iyice çökelmesini sağlıyorum.
şişelerken 750/360 2 küp şeker kullanıyorum. 15 gün oda sıcaklığında, içmeden de 4-5 saat önce dolapta bekletiyorum.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,698
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Bu bira konusunu ciddi merak ediyorum aslinda memnunmusunuz kit olayindan

hem butik biradan hem de yerel üreticilerimizden toplamda 5 kit kurulumu yaptım. Hiçbiri içilmeyecek derecede kötü olmadı. Ama özellikle son kitim hem bence hem de içen her arkadaş tarafından çok beğenildi. Açıkçası ardiyenizde size ait bir alan varsa (şişeler ve kasalar epey yer kaplıyor evde kriz yaratabilir :D ) hiç düşünmeden başlayabilirsiniz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
hem butik biradan hem de yerel üreticilerimizden toplamda 5 kit kurulumu yaptım. Hiçbiri içilmeyecek derecede kötü olmadı. Ama özellikle son kitim hem bence hem de içen her arkadaş tarafından çok beğenildi. Açıkçası ardiyenizde size ait bir alan varsa (şişeler ve kasalar epey yer kaplıyor evde kriz yaratabilir :D ) hiç düşünmeden başlayabilirsiniz.
Son aldiginiz yerin sitesini rica edebilirmiyim

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
ciddi anlamda fark var pilsener ile.
3. exportum benim neredeyse ticari tadına ulaştım artık. Şişelemeden önce 2 gece dolapta 4 derecede iyice çökelmesini sağlıyorum.
şişelerken 750/360 2 küp şeker kullanıyorum. 15 gün oda sıcaklığında, içmeden de 4-5 saat önce dolapta bekletiyorum.

ben ilk pilsener sonrasında, 2 defa taze mayşe kurdum. barbaros güzel oldu epey, şuan o stokları tüketiyorum. aroması, gövdesi çok keyifli.

export şuan kovadaki 15. günü. şişelerken ölçekle toz şeker kullanıp, en az 15 gün tutuyorum oda sıcaklığında.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yumurta
Taze kaşar
Çay
DisplayPort to VGA dönüştürücü
15 kg Enjoy kuzu etli pirinçli yetişkin köpek maması
15 kg Milo kuzu etli pirinçli yetişkin köpek maması

Başlığa aykırı olmakla birlikte verdiklerim de var. Komşunun 38 numara ayakkabısını geri götürdüm. Bebek battaniyesi için çok geç de, kırlentin sahibini bulabilirsem onu da götüreceğim. ¯\_(ツ)_/¯
Yine yeni yeniden
2 x 15 kg Milo kuzu etli pirinçli yetişkin köpek maması
Taze kaşar
Sucuk
Ekmek
Bolca çeşit çeşit meşrubat
Sütlü köpüklü Nescafe 3ü1arada. Kırmızı kupa hediyeli =)

Komşunun da plaj terliğini verdim. Kırlentle tek çocuk terliğinin sahibi çıkmadı. Çoraplar da var ama onları kimse geri almaz, çok kemirdiler.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım