En Son Ne Aldınız?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Bize philips 9252 modeli hediye olarak geldi. Pratik bir makine. Etrafa yağ sıçraması, koku yapması gibi dertlerden kurtulduk. Sahiden az miktarda yağ ile yemeği yapabiliyor. Temizlemesi falan da pratik. Tavuk göğsünü 15-18 dk içinde pişiriyor. 4-5 kişilik bir yemek yapılacaksa ya daha büyük hazneye sahip bir ürün almak lazım ya da eski usulde pişirmek lazım. Ama yemeğine göre 3 kişiye kadar yemek yapabiliyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hayırlı olsun,

Cosori XL 5.5 L ve Philips 9650/90 sepetimde duruyor ancak hala kendimi zararsız olduğuna ikna edip alamadım açıkçası. Yoksa pratikliği ve az yağ ile kullanımı vs çok mantıklı geliyor.

Bir ara ikisinin rakamı birbirine çok yakındı, şu en son anneler gününden sonra Philips iyice zamlandı.

Bu arada Cosori linki patlamış :) Şöyle yeni link bırakayım.
Erfray sahibi değilim öncelikle onu belirteyim. Diyelim ki zararlı, yağda kızartılmış yiyeceklerden daha mı zararlı? :d Bence alınır. Güzel alet. Hatta rezistans bölümünün temizliği gözümde büyümese ben de alırdım herhalde.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Tam olarak düşündüğün zararı nedir acaba ?

Are air fryers healthy genel bir fikir oluşturabilirsin. Kesin zararlı diyen sayısı zaten pek yok, ancak kesinlikle az yağ kullanımı dışında faydalı diyemiyor.

Bize philips 9252 modeli hediye olarak geldi. Pratik bir makine. Etrafa yağ sıçraması, koku yapması gibi dertlerden kurtulduk. Sahiden az miktarda yağ ile yemeği yapabiliyor. Temizlemesi falan da pratik. Tavuk göğsünü 15-18 dk içinde pişiriyor. 4-5 kişilik bir yemek yapılacaksa ya daha büyük hazneye sahip bir ürün almak lazım ya da eski usulde pişirmek lazım. Ama yemeğine göre 3 kişiye kadar yemek yapabiliyor.

Ya o anlamda epey cazip geliyor, hele ki tek veya bir kaç kişiyken pratik şekilde yapmak cezbedici.

Biz genelde kızartmadan çok fırına alışmışız, o anlamda hem enerji hemde vakitten büyük bir tasarruf söz konusu.

Erfray sahibi değilim öncelikle onu belirteyim. Diyelim ki zararlı, yağda kızartılmış yiyeceklerden daha mı zararlı? :d Bence alınır. Güzel alet. Hatta rezistans bölümünün temizliği gözümde büyümese ben de alırdım herhalde.

Neyle kıyasladığına göre değişir, fırında min. yağ ile pişirilen bir yemeğe göre zararlı mı, zararsız mı ben karar veremedim.

Bir de içerisinde ki madde sonuçta teflon philipste. Benim için soru işareti buralar.

Yoksa hızlı pişirmesi, min yağ kullanımı vb. özellikler mükemmel.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ya o anlamda epey cazip geliyor, hele ki tek veya bir kaç kişiyken pratik şekilde yapmak cezbedici.

Biz genelde kızartmadan çok fırına alışmışız, o anlamda hem enerji hemde vakitten büyük bir tasarruf söz konusu.
Ayıptır söylemesi az önce tavuk göğsü pişirdim 4 5 parça. Az biraz zeytin yağı ile çok pratik şekilde hallettim. Eğer teflondan endişe ediyorsanız bazı yemekleri pişirme kağıdı ile yapabilirsiniz. Ben az önce tavuğu o şekilde yaptım. Pişirme kağıdıyla varsa eğer olumsuz bir etkisi onu biraz daha aza indirebilir. Her yemeği bu makinede pişirmeseniz de acil yiyip çıkarım dediğiniz anlarda en azından bu şekilde kullanılabilir.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,035
3
4,926
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
2000 küsür TL BP Ultimate benzin
8x Alpro Şekersiz Hindistan Cevizi Sütü
2x aynısının çikolatalısı
Maalesef 250 TL araç yıkama hizmeti
Askeri Kimlik Kartı
MF JettPower Araç içi telefon tutucu
1500 TL market alışverişi

• Wow

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
783
1,496
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Marmot Never Summer uyku tulumu,
Garmin Tactix 7 Standart Ed. (Mutlisport Saat)

1686207413267.png

İkisini de yurt dışından aldım. Lazım gelen ve uzun süredir almayı planladığım ürünlerdi. Üşengeçlikten sürekli erteledim. Dün bu iki ürün için (döviz kurundaki hareketten ötürü) 4000 TL boş yere fazla para verdim. Güzel bir ders oldu bana.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım