En Son Ne Aldınız?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Eşime doğum günü hediyesi olarak düşündüm.Bilişim teknolojileri öğretmeni bir tanıdığım uzun ömürlülük noktasında çok önermediğini söyledi.Burada da benzer şeyler konuşulmuştu.O yüzden vazgeçtim.Onun için ayıracağım bütçeyi yakında ömrü bitecek olan laptop bilgisayarımı yenilerken kullanacağım.
Güle güle kullanın.Umarım memnun olursunuz.
Teşekkürler ben de kardeşim için satın aldım. Vergi indirimiyle tablet+klavye 7800 tl civarına gelecek. Bu bütçe için snapdragon 865, 8gb ram 128gb hafıza, 120hz ekran, klavye hediyesi gibi güzel özellikleri var. HarmonyOS daha önce deneyimlediğim için uzun ömürlülük konusunda sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Genel olarak akıcı bir arayüz ve kendi donanımı da iyi olduğu için en azından 3 4 sene rahatlıkla kullanılacağını düşünüyorum. Google servisleri de rahatlıkla kuruluyor (arka kapılardan :) ).

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,816
2,085
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
1 kg çupra aldım.(250 TL)Ankara'da doğmuş ve 20 yıl yaşamış biri olarak en taze balık Ankara'da yenir diyorum.Linçlemeyin lütfen.😅

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Majorette Audi A3, Toyota Corolla (bir önceki kasa), Fiat 500e
Yeni pasaport

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Yağlı boya ve sulu boya tablo
Bolca Toskana şarabı
Beyaz trüf mantarı
Pantolon, kazak, şal, gömlek, hırka, tişört
Deri çanta
Zeytinyağı
Balsamik sirke
Kahve çekirdekleri
Dolma kalem kartuşu
Defter

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,366
7,205
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Kısa bir deneyim aktarim. Kuyuda biriken bina yağmur suyunu tahliye etmek için bu ürünü aldık (açıklama kısmında kullanım için uygundur yazıyor). Su, drenaj borusundan kuyuya geldiğinden dolayı temiz, ama kuyu içerisine düşen pislikler bir defa pompayı tıkadı. İşin ilginci bir kaç gün sonra ise pompa kendiliğinden manuel moda geçmiş ve durmaksızın çalışmıştı. Erken farketmesek susuz şekilde çalışarak yanacaktı. Kuyu içinde otomatik mod olarak çalışan bir pompa nasıl kendiliğinden manuel moda geçti hâla çözemedim. İşin özeti pek güvenilir bir ürün değil. Su basma kuvveti ve gizli şamandıralı olması çok güzel ama kısa sürede bu tarz problemler yaşamak iyi olmadı. Şuan için sorun yok ama bir sorun daha çıkarırsa mecbur servise yollamam gerekicek.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
kedinin su şelalesine filtre
skechers outdoor ayakkabı - boyner indirim çarkı ile güzel rakamlara geliyor öneririm
1 depo benzin üstüne 200 km yaptıktan sonra zam öncesi bi 500 tl daha yakıt (şehir içi orta şeker trafikte 7 lt ile gezmişiz)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aynı gün içerisinde
990 ₺ benzin
deli2go soğuk kahve
740 ₺ benzin

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
783
1,496
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Bruder marka ekskavatör.

Küçük yeğenin gözü evdeki oyuncağım daydı uzun zamandır. Her geldiğinde oynayıp, pek sesini çıkarmadan gidiyordu. En sonun da dayanamayıp ona hediye etmemi talep etti. Bunu yapamazdım, fakat kendisine sıfır km bir ekskavatör siparişi verdik.

1992 TL'cik.
1704282022712.png

Son düzenleme:

emreoz25

Asfalt Kurutucu
6 Mar 2018
6
6
595
İstanbul
İnternette 3 taksitle biraz vade farkıyla bilezik satıyorlar, 22 ayar. biriktiremeyen arkadaşlar için güzel bir alternatif :)

Plaka aydınlatmasının koruyucu camı düşmüş ve oksitlenmiş onu aldım yan sanayi 150₺

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım