ETS 2 konvoy

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
19ca868a6ef3e60df3ec4babb3eb4cb8.jpg

Bugün de LFS oynadık. Cidden çok keyifli diğer arkadaşları da bekliyoruz :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Anlık olarak gerçekleştirilmiş bir sürüş yapıldı bu gün. Konvoya @sefaozc ve @cansermo katıldı. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar olmak üzere planlı olarak konvoy gerçekleştireceğiz. Bu şekilde katılım daha aktif olacaktır. Etkinliklerin düzenlendiği ve iletişim halinde olduğumuz Discord adresi: https://discord.gg/3vCw3sE :)

Rotamız Hamburg- Plymouth oldu. @sinan Biz de ticariler olarak Gebze'de olmasa da İngiltere de katılımımızı gerçekleştirdik. :) Yağımız Mobil! :D

Simülasyonları genellikle özenli ve gerçekçi oynarım, ama bu defa tekrar kaza yaşayarak konvoya veda ettim. Kulaklığım olmadığı için chatbox'dan yazışmam gerekiyordu. Yazarken kontrolden çıktık. :(

Fotoğraflar:

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,812
1
4,137
3,770
İstanbul
Marka
MINI
LFS için detayları iletebilecek var mı? en sağlıklı nerden nasıl kurar kilit açarım? Direksiyon seti yok ama sanırım pek oynanabilir olmaz öyle. Belki direksiyonu mouse olarak kullanabilirim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
LFS için detayları iletebilecek var mı? en sağlıklı nerden nasıl kurar kilit açarım? Direksiyon seti yok ama sanırım pek oynanabilir olmaz öyle. Belki direksiyonu mouse olarak kullanabilirim.
Direkt olarak kendi sitesinden indirebilirsiniz kilit açmak satın almazsanız biraz karışık. Maus direksiyon konusunda da en başarılı oyun. 2 eksen yapıp ileri geri kaydırmayı gaz sağa sola kaydırmayı direksiyon olarak kullanıyordum ben

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım