ETS 2 konvoy

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,034
3
4,925
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
buluşmalar falan oyunda nasıl oluyor,nasıl planlıyoruz ? taa 2013 ten beridir oyundayım,ayarlayıp discord üzerinden toplanıp oyuna girsek aslında hiç fena olmaz,altımıza çekeriz skodaları rota belirleyip gezer dururuz :D

edit: sağdaki benim araç :D

Z3mqLV.jpg

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Merkezi bi yer belirler örneğin servisinde otelinde buluşuruz..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buluşma yapıp aktif bir şekilde organize olabilmek için pratik bir sosyal hesap gerekli. Numara ile grup oluşturmak eminim hoş olmaz. Bundan dolayı ben steam hesabı düşündüm, ya da Discord grubu açmayı düşündüm.

Steam: furkan_karka ya da FurkanKarka ekleyebilirsiniz.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Buluşma yapıp aktif bir şekilde organize olabilmek için pratik bir sosyal hesap gerekli. Numara ile grup oluşturmak eminim hoş olmaz. Bundan dolayı ben steam hesabı düşündüm, ya da Discord grubu açmayı düşündüm.

Steam: furkan_karka ya da FurkanKarka ekleyebilirsiniz.
Steam den arkadaş eklemek için belirli bi ücrette harcama yapmak gerekiyordu galiba ve ben bu harcamanın altında kalıyordum bu yüzden bu fikri sundum. Yoksa sizin dediğiniz mantıklı. İlk buluşmadan sonra telsizden kanala geçip haberleşilebilir zaten.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Steam den arkadaş eklemek için belirli bi ücrette harcama yapmak gerekiyordu galiba ve ben bu harcamanın altında kalıyordum bu yüzden bu fikri sundum. Yoksa sizin dediğiniz mantıklı. İlk buluşmadan sonra telsizden kanala geçip haberleşilebilir zaten.

Haklısınız, maalesef ücret konusu hiç aklıma gelmemişti. Dediğiniz yöntem de gayet mantıklı. Bu yöntemi destekleyici olarak;

Oyun içerisinde sesli olarak konuşabileceğimiz, oyun öncesinde haberleşebileceğimiz Discord hesabı açtım. Bu hesapta Otopark.com’un ETS 2 sunucusu var artık. Discord’u indirerek gelebilirsiniz hocam. :)

Katılım linki:
https://discord.gg/3vCw3sE

Ben genel olarak müsaitim :)

Akşam üstü müsait olurum sanırım bende.

Yarin aksam çalışıyorum:(

Bende müsaitim..

ufukta birşey görünmüyor bende müsaitim,nereden haberleşeceğiz gerek oyun içi gerekse girmeden önce ?

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
700 km yoldan geldim ama akşama gelirim konvoya beni de yazın :D

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
beyler saat kaçta nerede buluşalım. Bir de kimde ne dlc ler var ona göre bir rota belirleyelim :9
Bende going east ve İskandinav ülkeleri var ama almanya gibi merkezi bi yerde buluşup stok haritada gezilmeli herkes için. İsim olarak bilmiyorum da haritanın sağ altında bi yerdeydim. Almanya gibi bi yer olursa basar gelirim buluşma saatine yetişiriz[emoji41][emoji41][emoji41]

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bende going east ve İskandinav ülkeleri var ama almanya gibi merkezi bi yerde buluşup stok haritada gezilmeli herkes için. İsim olarak bilmiyorum da haritanın sağ altında bi yerdeydim. Almanya gibi bi yer olursa basar gelirim buluşma saatine yetişiriz[emoji41][emoji41][emoji41]

Berlin de buluşalım bence en merkezi orası ya da frankfurtta olabilir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım