ETS 2 konvoy

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
ets2 almıştım internetim sağ olsun insanları görmüyorum ama oyundayım 1. haftasında ban yedim. hemde sınırsız. admin hilesin diyip yapıştırdı sınırsızı. ben de videoya almadığım için kanıtlayamadım. 10tl öpülmüş oldum.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Bu akşamdan

20181230222210_1.jpg
20181230221443_1.jpg

Buda eski bir konvoydan

20181011223117_1.jpg

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Bugün discord üzerinden otopark ana konvoyuna katılamadım oldu mu olmadı mı onu da tam bilmiyorum ama @61Oflu ile girdik oyuna. Oflu'nun herkese ters olduğunu bir kez daha görmüş olduk :D:D
Bir de daha yüksüz Scania ben yüklü iken yakalıyamıyor... Scaniacılara duyrulur:p:D
k9GVRD.jpg

36vyJM.jpg
pbXrVa.jpg
aldkRQ.jpg
YQqzRZ.jpg

7a7Rd5.jpg
ZXMGpG.jpg
oX0Bpb.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
çok iyi haber,sıra artık Renault'a gelmeli.Acilen yeni magnum ve yeni premium gelmeli.
Range T ile olan anlaşma iptal edilmiş daha önce. Sanırım Renault'tan kaynaklı bir problem yüzünden olmuş. Sonra tekrar anlaşma yoluna gidilmiş. O sebeple onun oyuna gelmesi gecikecek. Eğer lisans sözleşmesinde sıkıntı olmasaydı Man ile aynı anda oyuna eklenebilecekti.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
1.34 güncellemesiyle birlikte yeni Man tgx euro 6 çekici geldi beyler. Güncellemeyi yapıp oynayabilirsiniz. 1.35 güncellemesi çok daha kapsamlı, detaylı ve yenilikçi olacak. Onu da ilkbahar sonunda göreceğiz.

Bu sabah güncelledim ama şimdi bir 5 10 dk oyuna girebildim bayağı hoş bunu kullanırım ben :D20190208190422_1.jpg 20190208191027_1.jpg 20190208190350_1.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu sabah güncelledim ama şimdi bir 5 10 dk oyuna girebildim bayağı hoş bunu kullanırım ben :DEkli dosyayı görüntüle 17226 Ekli dosyayı görüntüle 17227 Ekli dosyayı görüntüle 17228
Man candır, adamdır :D Eski kasada koltuk ayarını kendime göre yapınca direksiyon derinlik ve yükseklik ayarı yeterli gelmiyordu. Hız ve devir saati altında kalan 4 tane yuvarlak göstergeyi direksiyon perdeliyordu. Bu yeni kasada onu çözmüşler. Artık ideal koltuk ayarımda kadran tamamen gözüküyor. Kırmızı ışıklı gösterge paneli de güzel olmuş. Çift renk kabin seçeneği de lüks his vermiş araca.

Ets'de çoğu kişi Scania'cıdır. Ama tam tersi en az km yaptığım çekici bu markadadır. Güya dijital kadran var ama hiç bir cacık okunmuyor. Dış dikiz aynalarında 2.küçük aynalar doğru düzgün görünmüyor. Man ve Volvo tüm bu konularda candır :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,180
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Man candır, adamdır :D Eski kasada koltuk ayarını kendime göre yapınca direksiyon derinlik ve yükseklik ayarı yeterli gelmiyordu. Hız ve devir saati altında kalan 4 tane yuvarlak göstergeyi direksiyon perdeliyordu. Bu yeni kasada onu çözmüşler. Artık ideal koltuk ayarımda kadran tamamen gözüküyor. Kırmızı ışıklı gösterge paneli de güzel olmuş. Çift renk kabin seçeneği de lüks his vermiş araca.

Ets'de çoğu kişi Scania'cıdır. Ama tam tersi en az km yaptığım çekici bu markadadır. Güya dijital kadran var ama hiç bir cacık okunmuyor. Dış dikiz aynalarında 2.küçük aynalar doğru düzgün görünmüyor. Man ve Volvo tüm bu konularda candır :D
Ben yıllarca herkese inat iveco kullandım sonra herkes gibi scaniacı oldum S gelince :D

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben yıllarca herkese inat iveco kullandım sonra herkes gibi scaniacı oldum S gelince :D

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İveco'yu da çok kullandım, severim.. Dediğim gibi açıkçası oyunda en az sevdiğim ve kullandığım çekiciler Scania ve Renault'tur. Diğerlerini daha çok kullanıyorum.

Bu arada Man kullanacak olanlar 16 vitesi değil 12 vitesi seçerse son hız 158-159'a kadar çıkıyor. 16 viteste 138'lerde kalıyordu. Önceki Man kasasında da böyleydi. Benim görebildiğim oyunun stok haliyle son hızı en yüksek olan çekicisidir Man

Renault Range T ve tabii ki Ford F-Max'i bekliyorum. Favorim F-Max olabilir lacivert rengiyle :D

Son düzenleme:

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

Kesinlikle katılıyorum ben de volvo kullanıyordum şimdi bu ikisini kullanacağım artık. Scania'da olmuyor :D koltuk ayarı ilk çok dik geldi onu biraz çabuk ayarladım fena olmadı

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım