Gerçekçi otomobil yarışı oyunu tavsiyesi

hoodie54

Profesör
8 Ara 2019
93
1
51
1,020
balıkesir
Marka
Nissan
iyi bayramlar beyler, bilgisayar/oyun/yazılım/program konularında pek bilgili biri değilim, arada sırada laptopta(win10) need for speed hot pursuit(2010) oynuyorum, oyunun grafikleri güzel fakat gerçekçiliği düşük, araçların frenleri fazla iyi, yol tutuşları fazla iyi, ve kazada az hasar alıyorlar, sanki (%40gerçekçi %60eğlence) ayarlanmış gibi, ama ben (%60gerçekçi %40eğlence) konseptli bir oyun arıyorum, bilgilerinize açığım teşekkür ederim.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Direksiyon setiniz var ise eğer tutuş fiziği ve araç dinamiği bakımından başarılı simulasyonlar;
iRacing
rFactor2
Assetto Corsa ve yenisi olan Competizione
Race Room

Project Cars ve Drive Club'ı incelemenizi öneririm dediklerinize daha yatkın olabilirler.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Open world oyun arıyorsanız hasar meselesi tatmin etmeyecektir ama tepkileri ve sesleri başarılı diyebileceğim Test Drive Unlimited ve Unlimited 2 var. Öneririm.

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bilgisayarınız düşük bütçeliyse Live for speed oynayabileceğiniz en gerçekçi oyunlardan biridir. Grafikleri kötü olsa da araç dinamikleri gayet yeterli ayrıca birçok ayarla oynama yapmanız mümkün.

UgurEksen

Düz Yol Gazcısı
17 Mar 2019
6
9
145
mekanik ve hasar olarak neredeyse gerçekten farkı olmayan beamng drive a bak derim

Keremgüngör78

Kerem güngör
Takipçi
27 May 2020
4
1
10
22
Karabük
Marka
Ford
iyi bayramlar beyler, bilgisayar/oyun/yazılım/program konularında pek bilgili biri değilim, arada sırada laptopta(win10) need for speed hot pursuit(2010) oynuyorum, oyunun grafikleri güzel fakat gerçekçiliği düşük, araçların frenleri fazla iyi, yol tutuşları fazla iyi, ve kazada az hasar alıyorlar, sanki (%40gerçekçi %60eğlence) ayarlanmış gibi, ama ben (%60gerçekçi %40eğlence) konseptli bir oyun arıyorum, bilgilerinize açığım teşekkür ederim.
Bir süredir gran turismo gt oynuyorum ps4 üzerinde bence güzel

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Open world oyun arıyorsanız hasar meselesi tatmin etmeyecektir ama tepkileri ve sesleri başarılı diyebileceğim Test Drive Unlimited ve Unlimited 2 var. Öneririm.
daha önce oynamamıştım ikisini de indirip oynamaya başladım, birincisi biraz daha hoşuma gitti.

hoodie54

Profesör
8 Ara 2019
93
1
51
1,020
balıkesir
Marka
Nissan
beyler direksiyon setim yok, klavyeden oynayacağım, rfactor 2 demo versiyonunu aldım deneyeceğim şimdi ayarları kurcalıyorum, bir de asetto corsa dikkatimi çekti 32 tl , ne diyorsunuz hangisini alayım ?

VectraGt28

Halil İbrahim MIDIK
Profesör
25 Ocak 2020
134
276
1,585
Trabzon
Marka
Opel
Kimsenin söylemediği bir oyun söyleyeyim simülasyon olarak tatmin etmez ama grafikleri olsun motor sesleri olsun Driver San Francisco benim çok beğendiğim bir oyundur.

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Kimsenin söylemediği bir oyun söyleyeyim simülasyon olarak tatmin etmez ama grafikleri olsun motor sesleri olsun Driver San Francisco benim çok beğendiğim bir oyundur.
Simülasyon olarak pek tatmin etmez ancak hikaye bakımından gerçekten çok güzel. Tabi bunun yanında görevler sinir krizi geçirtebilecek seviyeye yakın. Otobanda üzerinize atılan arabalardan kaçma görevini en az 20 kere tekrar etmişimdir. Dediğim gibi bahsettiğiniz simülasyonların yanında pek fazla sürüş dinamiği sunmaz ama PC'de bulunursa fena olmaz diye düşünüyorum.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Forza horizon 4-forza motorsport 7 tam dediginiz %60-40 dengesine uygun ve klavyeyle nispeten oynanabilir oyunlar

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım