Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada internet o kadar kötü ki sayfaya yazıyorum, cevaplaya dokunduğum an internet gidiyor, çözemedim. Zaten herkes uyumuş, yarın akşam saatlerinde yol notlarımı paylaşırım daha iyi olur. Güzel bir güne uyanmanız dileğiyle, iyi geceler. :)

dikkat et kendine hacım keyifli günler diliyorum :)

Ya satmasın ya. Ekonomik veya siyasal açıdan değil de çevreci bakıyorum. Sıfır araç satışı dursun. Belli yaş aralığındaki ve emisyonu yüksek araçlar toplatılıp ezilsin.

Mobil
Jeep Grand Cherokee 5.2 ZJ lerde buna dahil olacaksa ben karşıyım [emoji23]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
BENZİNDE İNDİRİM BEKLENİYOR

Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için, 10 Şubat 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinin pompa satış fiyatında 6-7 kuruş indirim beklenmektedir. Motorin fiyatında ise 9 Şubat 2017-10 Şubat 2017 tarihleri arasında bir değişiklik beklenmemektedir.

stutgarttan dayım aradı, ötv indirimi olmaz diyor. bana güvenin.
Screenshot_20170209-100401.jpg
Screenshot_20170209-100707.jpg

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
BENZİNDE İNDİRİM BEKLENİYOR

Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için, 10 Şubat 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinin pompa satış fiyatında 6-7 kuruş indirim beklenmektedir. Motorin fiyatında ise 9 Şubat 2017-10 Şubat 2017 tarihleri arasında bir değişiklik beklenmemektedir.
hadi inşallah 6 kuruç indirim olacak sonra 8 kurış zam yapılacak çok bişey değişmicek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...