Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@and senin böyle sağda solda elin bebelerine cevap yazmanı hiç sevmiyorum. Gel bi sıkıntın veya sevinçin varsa burda paylaş. Eren tekin veya Carviser polemiğe bile girmiyor. Anlıyorum kızgınsın ama , bu şekilde, bilmem kaç yıldızlı otelin , fayanslı tuvaletinde gibi çıkışlar senin kaliteni düşürüyor.

O değilde @and burda ne demek istemiş "Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım." Ben buna takıldım. Otoparkı Sinan'a bırakıp ayrılıyor mu? Bıktımı fanatiklerden. Özel hayat kalmadı tabi adamın.

O değilde @and burda ne demek istemiş "Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım." Ben buna takıldım. Otoparkı Sinan'a bırakıp ayrılıyor mu? Bıktımı fanatiklerden. Özel hayat kalmadı tabi adamın.

Yazının genel temasıyla uyumlu bir kinaye barındırıyor orası. ''And bitti diyorlar, bakın ne kadar bittim, akıbetim belli bile değil, bu sefil hayatı şirketten birileri üstlense de bu keyif çilesi bitse'' tarzı bir dokundurma çeşidi.

@Koraykaya

Stutgarttan dayım aradı, Otomobil sektöründe ÖTV'ye kısa süreliğinde indirim yapılacak
Screenshot_20170209-100401.jpg
:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...