Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecen haftasonum cok berbat goecti, gunde 3 4 saat zor uyuyorum. Cogundada kabus goruyorum. Karabasanlar iniyor. Dun erkenden yattim , kabus ile uyandim gecenin 3 unde , sabaha kadar vesveseye daldim... Uyuyamadim.. Deliriyormuyum acaba. Ecelimmi yaklaşti bilmiyorum. Kesin olan şey kafamin şiddetle ağridiği..

Gecen haftasonum cok berbat goecti, gunde 3 4 saat zor uyuyorum. Cogundada kabus goruyorum. Karabasanlar iniyor. Dun erkenden yattim , kabus ile uyandim gecenin 3 unde , sabaha kadar vesveseye daldim... Uyuyamadim.. Deliriyormuyum acaba. Ecelimmi yaklaşti bilmiyorum. Kesin olan şey kafamin şiddetle ağridiği..
Geçmiş olsun hocam. Fazla mı uykusuz kalıyorsun bu aralar nedir... Eceli filan boşver de, ağrılar sürekli olursa dr.a git bir oluruna bak. Hayatını zindan etmesin.

Kabuslarinda LPG 6 lira oluyor dimi :D saka bi yana gecmis olsun

Htc desire Eye cihazımdan naberla kullanarak gönderildi

Son düzenleme:
Geçmiş olsun hocam. Fazla mı uykusuz kalıyorsun bu aralar nedir... Eceli filan boşver de, ağrılar sürekli olursa dr.a git bir oluruna bak. Hayatını zindan etmesin.

Sağolsun eşim, sabaha kadar kızımın başında, beni azad etti gece nöbetinden. Uykusuzluk garip bir durum, hele kabusla uyanmak daha kötü. Ekonomik olarak oldukca güç bir duruma düşürdüm kendimi. Kara kara düşünüyorum şubatı martı nasıl geçireceğim diye. Hep maddiyat düşürdü beni bu duruma. İdare etmeye çalışıyorum. Şubat sonu maaşı aldığımda yaşanacak krizi şimdiden hesapladım. Ama yapacak bişeyim yok. Mutlak sona adım adım gidiyorum bakalım.

And'ı yerde ararken nerde bulduk :D:D:D

nj185N.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...